سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
ايده هاي مهشر و number one من - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: بخش اعضای سایت (/forumdisplay.php?fid=105)
+--- انجمن: کارهای عملی اعضا برای کسب درآمد (/forumdisplay.php?fid=48)
+---- انجمن: ایده ها (/forumdisplay.php?fid=57)
+---- موضوع: ايده هاي مهشر و number one من (/showthread.php?tid=5246)

صفحه ها: 1 2 3 4

RE: ايده هاي مهشر و number one من - GreatNavid - 11-15-2012 07:57 PM

(11-15-2012 07:40 PM)vahid61 نوشته شده توسط:  درمورد غذا این صحبتتون درست نیست
غذا رو نمیشه از هرجایی تهیه کرد تازه اونم به صورت رایگان. یکی از مهمترین مسئله در پرورش مرغ تخمگذار رژیم غذایی هست کسایی که تجربه نگهداری مرغ ر و حتی در منزل داشته باشن میدونن که اگه یسری از مواد غذایی و املاح در رزیم غذایی مرغ نباشه تاثیر مستقیم داره و تخمگذاری به یک روز درمیان یا دور روز درمیان کم میشه و تمام محاسباتت بهم میریزه
به نظر من باید بیشتر روی طرحت کار کنی

دقیقا" . نگهداری دام ، طیور و ... نیاز به مراقبت به خصوصی داره . ویتامین های مخصوص خودشون رو دارند ، بیماری های مخصوص و دوای مخصوص خودشون رو دارند . اگر یک بیماری در میان آنها افتاد دیگه کار سخت میشه ، سریع به بقیه مرغ ها سرایت میکنه ، شنیدم افرادی رو این کارا ضرر های بزرگ دادند و در واقع کامل ورشکسته شدند . یکی بودشب خوابیده صبح پاشده دیده تموم طیورش مردند !
از این حرف ها برداشت نکنی که میگم این کارو نکن ، میگم با علمش برو جلو ، اینجا بپرسی خوبه ، ولی بهتر اینه که هم پیش یک دامپزشک بری و هم پیش یک مسئول مرغداری و تمام موارد رو بپرسی .

RE: ايده هاي مهشر و number one من - mrghafoory - 11-15-2012 08:04 PM

(11-15-2012 07:40 PM)vahid61 نوشته شده توسط:  درمورد غذا این صحبتتون درست نیست
غذا رو نمیشه از هرجایی تهیه کرد تازه اونم به صورت رایگان. یکی از مهمترین مسئله در پرورش مرغ تخمگذار رژیم غذایی هست کسایی که تجربه نگهداری مرغ ر و حتی در منزل داشته باشن میدونن که اگه یسری از مواد غذایی و املاح در رزیم غذایی مرغ نباشه تاثیر مستقیم داره و تخمگذاری به یک روز درمیان یا دور روز درمیان کم میشه و تمام محاسباتت بهم میریزه
به نظر من باید بیشتر روی طرحت کار کنی

دستت درد نكنه خيلي خوب توجه كردي
من نميدونستم
من خودم دارم اطلاعات درمورد طرح جمعافري ميكنم

همچنين من در اين مورد يه موضوع ديگم زدم كه جناب قربانيان يه ويديو گفتن من الان دارم دانلود ميكنم حجمشم 13 مگ هست واستون ادرسشو ميزارم حتما ببينيد

http://www.aparat.com/v/j1cAI

درمورد مرغ هست

RE: ايده هاي مهشر و number one من - mrghafoory - 11-15-2012 08:11 PM

(11-15-2012 07:38 PM)alimardaniyan نوشته شده توسط:  ايده پرورش ونگهداري مرغ تخمگذار خوبه
وقتي تعدادگلت ميره بالا به مراتب ريسك نگه داريشم ميره بالا
بايد طرح پخته تر شه بعد انجامش داد

داداش اين ايده رو خيلي ها انجام دادن يه طرح كامله اما من تو چند خط توضيح دادم
واسه اطلاعات بيشتر
من در اين مورد يه موضوع ديگم زدم كه جناب قربانيان يه ويديو گفتن من الان دارم دانلود ميكنم حجمشم 13 مگ هست واست ادرسشو ميزارم حتما ببينيد

RE: ايده هاي مهشر و number one من - jahanagahi - 11-15-2012 09:11 PM

عزیزانی که بخواهند می توانند بدون دانلود, مستقیم ببینند.

RE: ايده هاي مهشر و number one من - صدفی - 11-15-2012 09:16 PM

به نظر من هم ایده اولی خوبه

RE: ايده هاي مهشر و number one من - mjdehghani - 11-15-2012 10:57 PM

ایده هات خوبن . ولی مسایل رو سرسری نگیر . شروع کردن یه کار با حداقل سرمایه خودش یه پوئنه .
مثلاً تو زمینه تخم مرغ شما هیچ احتمال یه هزینه اضافی رو نمی دی . آب و برق و غذای مجانی کجا بود . این چیزی رو که شما حساب می کنی بهش می گن درآمد کاذب . اگه به این راحتی بود با 1000 مرغ سر سال میشه میلیاردر شد .
ولی در مورد بقیه ایده هات خوبن . این ساعته می شه طراحی بشه و شب عید به مغازه دارها ارزون فروخت تا هم هدیه باشه و هم اینکه یه تبلغی روش انجام بدن . با قاطعیت می شه گفت یه شب عید می شه با این طرح یه سود کلان برد .

RE: ايده هاي مهشر و number one من - m_grate29 - 11-15-2012 11:38 PM

کسی که وارد کار پرورش مرغ گاو و گوسفند و ... باشه خیلی باید با وجدانش کنار بیاد.خیلی.مگز اینکه خیلی خیلی خیلی خیلی سالم باشه.
اگر این کارو از نزدیک ببینید و بطن کار باشید اگر با وجدان باشید دیگر سراغ این کار نمیرید.
ما دوستانی که تو این کار بودند از نزدیک دیده بودیم کارشونو.
به مرغ ها یک سری هورمون هایی میزنن که بدن مرغ بزگ میشه و حجم میندازه و بدون اینکه پروتئین اضافه و ... بدند با این آمپول ها مرغ 1100 گرمی رو حدود 1600 گرم میکنه.و با بسته بندی 1600 الی 1800 روانه بازار میکنن.
چه غذاهایی که نمیدن و ...
به هر حال.

RE: ايده هاي مهشر و number one من - مهدی گل محمدی - 11-16-2012 09:35 PM

حالا شما همه رو ایده اول بحث میکنید ولی من با ایده دوم خیلی حال کردم (ساخت ساعت دیواری)
یه دوست دارم که کابینت سازه و کابینت های ام دی اف میسازه.
باهاش امروز صحبتی داشتم در رابطه با موضوع ساعت دیواری ها
کمترین ضخامت صفحه تو ام دی اف 3 میلیمتره که با کمی خلاقیت میشه ساعت های شیکی رو طراحی کرد.
حالا فروشش چجوری باشه؟؟؟؟
میشه رو همون صفحه یه طرح تبلیغاتی طراحی کرد و روشون چسبوند(بسته به سفارش مشتری).
حالا میشه این ساعت ها رو به مغازه دارها فروخت و برای هر کدوم طرح مخصوص خودشون رو چاپ کرد و روش چسبوند
این کار چون چاپ دیجیتاله پس نیاز نداره تیراژ بالا باشه
رو هر ساعت به راحتی میشه 10 تا 15 هزار تومن سود برد.
من دارم رو این طرح فکر می کنم ببینم اگر بشه یه حرکتایی بزنم
با توجه به این که نزدیک به عید هم هست فکر کنم بشه به خوبی سفارش گرفت .چون این خودش نوعی هدایای تبلیغاتی حساب میشه.

RE: ايده هاي مهشر و number one من - بيلا بالا - 11-17-2012 01:20 AM

[quote='مهدی گل محمدی' pid='49610' dateline='1353085558']
حالا شما همه رو ایده اول بحث میکنید ولی من با ایده دوم خیلی حال کردم (ساخت ساعت دیواری)
یه دوست دارم که کابینت سازه و کابینت های ام دی اف میسازه.
باهاش امروز صحبتی داشتم در رابطه با موضوع ساعت دیواری ها
کمترین ضخامت صفحه تو ام دی اف 3 میلیمتره که با کمی خلاقیت میشه ساعت های شیکی رو طراحی کرد.
حالا فروشش چجوری باشه؟؟؟؟
میشه رو همون صفحه یه طرح تبلیغاتی طراحی کرد و روشون چسبوند(بسته به سفارش مشتری).
حالا میشه این ساعت ها رو به مغازه دارها فروخت و برای هر کدوم طرح مخصوص خودشون رو چاپ کرد و روش چسبوند
این کار چون چاپ دیجیتاله پس نیاز نداره تیراژ بالا باشه
رو هر ساعت به راحتی میشه 10 تا 15 هزار تومن سود برد.
من دارم رو این طرح فکر می کنم ببینم اگر بشه یه حرکتایی بزنم
با توجه به این که نزدیک به عید هم هست فکر کنم بشه به خوبی سفارش گرفت .چون این خودش نوعی هدایای تبلیغاتی حساب میشه.

مهدي جان ميشه با cnc روي ساعتها حتي طرحايي با مورد بهار زد
يا اشعاري در اين مورد
جاي كار داره

RE: ايده هاي مهشر و number one من - navidahwaz - 11-17-2012 03:09 AM

البته باید بگم که ایده شرایط خاص خودش رو داره و اینکه من بیام بگم قیر تولید کنیم هر 2 ماه 18 میلیون سود میده ایده نیست
ایده باید خاص باشه..