سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
از کجای عالم میلیاردری خوشتون می یاد؟ - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: بخش اعضای سایت (/forumdisplay.php?fid=105)
+--- انجمن: من اگر میلیاردر بشوم...! (/forumdisplay.php?fid=79)
+--- موضوع: از کجای عالم میلیاردری خوشتون می یاد؟ (/showthread.php?tid=5242)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

RE: از کجای عالم میلیاردری خوشتون می یاد؟ - zoofanoon - 06-28-2013 02:03 PM

Rainbow RE: از کجای عالم میلیاردری خوشتون می یاد؟
دوستان گرامي دولتمندي يعني آزادي يعني مطابق ميلت زندگي كني.بتوني آزاد فكر كني آزاد عقيده داشته باشي آزاد تجربه كني.
ثروتمندي اينه : منتظر كسي نشي.كسي را منتظر نكني*ناشناخته ها را كشف كني*لذت بودن در لحظه را تجربه كني*
من (بنده نه.من.)دنياي ثروتمندي را اينگونه تصور ميكنم كه: بتونم خودم به مراتب بالاي ثروت شعور و خرد رسيده باشم و ديگران را آموزش( ميتوني درك كني كه آموزش يعني چه) بدم كه به اين مراحل برسند. كه ديكه كسي محتاج كسي ديگه نباشه. واين براي من و تمام آدمهاي ديگه امنيت و آزادي مياره.وقتي اطرافت پر باشه از آدمهاي ثروتمند(فكري و مالي) ديگه قاتل دزد كلاهبردار تنبل خرافاتي نادان بيكار و ... پيدا نميشه . اونوقته كه لذت ميبري.كمك كردنت معنا پيدا ميكنه و اين شدنيه و حتي نمونه هاش تو بعضي از فرهنگها و كشورها هست. نه مثل شهر من كه بچه ها براي امرار معاش كولبري ميكنند و بعد ميرن رو مين كه اگه نميرن دست و پا يا چشماشونو جا ميزارن و هر كوچه و يا روستايي را نگاه كني قيافه هاي معصوم را ببيني كه صورتهاشون پر از تركش مين و نارنجك عمل نكرده است .آره دوستان. ثروتمند بشين خودتان لذت ببرين. آزادي پيدا كنيين. ولي گوشه چشمي هم به هم نوعاتون تو مرزهاي كشور عزيزتون ايران و ديگر بچه هاي مظلوم تو كشورهاي ديگه بندازي. آرزو كنيد روزي را ثروتمند واقعي ( ميلياردرهاي آينده ايران عزيز)بشيدو اين وضعيتو تغيير بدين نه اينكه پشت چراغ قرمز داخل بوگاتي هم وطن هاتون بهتون فحش بدن و شما حز كنيد.

درود بر آنان كه گسترده ميانديشن كايينات را در نظر ميگرن . تنها به روستاي!؟؟؟ خودشون فكر نميكنن.
zoofanoon
بسیار عالی بود

RE: از کجای عالم میلیاردری خوشتون می یاد؟ - seemorgh - 07-23-2013 04:05 PM

من بیشتر از احترامی که بقیه مردم میزارن خوشم میاد

RE: از کجای عالم میلیاردری خوشتون می یاد؟ - hamedmoez - 07-23-2013 04:56 PM

از آسایش و رفاهی که با کمک به دوستان و هموطنان بی بضاعتم ، بدست میاد

RE: از کجای عالم میلیاردری خوشتون می یاد؟ - odise - 07-23-2013 06:51 PM

من از اون قسمتیش خوشم میاد که وقتی کارخونه یا گروه خدماتیم رو راه میندازم و به هفدم میرسم اولا بابت مسایل مالی نگرانی ندارم دوما به عنوان یک کارآفرین (و نه میلیاردر) مورد احترام هستم .
اون موقع دوست دارم یک موسسه فرهنیگ بزنم فقط تمرکزش روی مثبت اندیشی و این مسائل باشه

RE: از کجای عالم میلیاردری خوشتون می یاد؟ - keshavarz.h - 07-26-2013 06:12 AM

من دوس دارم لارج باشم ببخشم ...
هم تلاش کنم واسه پول در آوردن ...هم خوب خرج کنم ... هم خودم و اطرافیانم در رفاه و آرامش کامل باشن...

RE: از کجای عالم میلیاردری خوشتون می یاد؟ - davaran - 07-26-2013 11:11 AM

از اینکه عده زیادی بتوانند از کسب و کارم و شغل هایی که ایجاد میکنم روزی بخورند و زندگیشان را بچرخانند

RE: از کجای عالم میلیاردری خوشتون می یاد؟ - Elixir - 07-26-2013 02:07 PM

من از
1.نفوذ A00 (110)
2.ممکن بودن همه چیز و نا محدود بودن اختیاراتشانA00 (122)
3.امکان بخشش و دست و دل بازی بیشتری براشون هستAngel

A00 (44)A00 (44)A00 (44)A00 (44)Rolleyes

RE: از کجای عالم میلیاردری خوشتون می یاد؟ - 90_eh3an - 07-26-2013 02:46 PM

شهر ما از نظر مراکز درمانی محرومه ... تو کل شهر 10 تا بیمارستان هم نیست

دوست دارم بیمارستان بسازم و حتی اگه در توان بود درمان رایگان انجام بدم ... میدونم سخته و راه درازیه اما حتی اگه 1 روز از عمرم باقی باشه دوست دارم اون روز رو به چشم ببینم

برام مهم نیست خونه ام 1000 متر نباشه... 300 متر باشه، اما بتونم با پولش یه گره از کار یه آدم "درست" باز کنم
برام مهم نیست ماشینم لامبورگینی نباشه ... یه ماشین متوسط باشه اما بتونم با پولش یه گره از کار یه آدم "درست" باز کنم
برام مهم نیست سالی 4 باز سفر خارجه برم .. 5 سال یکبار میرم اما بتونم با پولش یه گره از کار یه آدم "درست" باز کنم

منم مثل خیلی از شما خرج کردن و مرفه بودن رو دست دارم اما یه چیزای دیگه ای هست که برای آدم مهمتره

شاد باشید

RE: از کجای عالم میلیاردری خوشتون می یاد؟ - peyman4129 - 07-27-2013 10:42 PM

اینکه آدم از صفر به همه جا برسه و موفق بشه و دست بقیه رو هم بگیره و کمکشون کنه.

RE: از کجای عالم میلیاردری خوشتون می یاد؟ - Saeed.MD - 07-30-2013 09:25 PM

سلام دوستان عزیز من تازه عضو انجمن شدم واقعا لذت میبرم وقتی میبینم دوستانی که اینجان واقعا دنبال موفقعیت هستند و سایه به سایه موفقعیت رو دنبال میکنند
میدونم و ایمان دارم که همه ی شما روزی که خیلی هم دور نیست میلیاردر های آینده خواهید شد

واقعا دوستون دارم
موفق تر باشید ♥