سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
بانک اطلاعاتی فعالیت های اقتصادی اعضا انجمن - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: بخش اعضای سایت (/forumdisplay.php?fid=105)
+--- انجمن: نظر شما چیست؟ (/forumdisplay.php?fid=123)
+--- موضوع: بانک اطلاعاتی فعالیت های اقتصادی اعضا انجمن (/showthread.php?tid=5214)

صفحه ها: 1 2 3 4 5

RE: بانک اطلاعاتی فعالیت های اقتصادی اعضا انجمن - jahanagahi - 11-18-2012 11:52 PM

نه در جواب آقا سجاد عزیز بلکه در جواب عزیزانی که مطمئنا چنین برداشتی داشتند مطلب ذیل را می نویسم.

بارها دیده اید مغازه ای افتتاح می شود و پس از مدتی بسته می شود.و بجای فرد قبلی فرد جدیدی و...در یک سال دو تا سه بار مغازه شغلهای مختلفی بخود می بیند.
علت : آشنا نبودن افراد به تغییر نگرش منفی به مثبت.
ما در این انجمن ریشه ای کار کرده و ریشه ای حرکات کاری را دنبال میکنیم. تایپیک اگر بمن.....داری از لحاظ جثه و هیکل بسیار کوچک بنظر می رسد.ولیمطالعه مطلب و تکرار و پیشنهاد تمرین دقیقا فرد را با تغییر نگرش روبرو میکند و وقتی خواستیم شروع کنیم از افرادی استفاده خواهیم کرد که تغییر را در خود احساس کرده باشند.

RE: بانک اطلاعاتی فعالیت های اقتصادی اعضا انجمن - مسعود کوچولو - 11-19-2012 03:29 PM

مشخصات فردی:مسعود نوری.
راه تماس:eng_m.nori@yahoo.com
محل ارایه ی خدمت:فعلا استان گیلان.
نوع خدمت و محصول:فعلا فقط انواع پوشاک.
کیفیت:خودم شخصا خیلی برای مصرف شخصی بهش اهمیت میدم.اما معتقدم برای کارم باید در سطوح مختلف ارایه بدم.پس یه جورایی هم با کیفیت هست هم کمی کیفیت پایین تر...به عبارتی همه جوره.

#پخش_فروش_بازاریابی_بازارسنجی پوشاک(از تولید به مصرف)#

RE: بانک اطلاعاتی فعالیت های اقتصادی اعضا انجمن - elaheh-hosseini - 11-21-2012 04:49 PM

مشخصه فردی : الهه حسینی
راه تماس : e.s.hosseini.r@gmail.com
محل ارایه خدمت : تهران و همدان
نوع خدمت و محصول قابل ارایه توسط شما : مهندس عمران ( متره، برآورد، تهیه صورت وضعیت، امور پیمان و رسیدگی، تهیه اسناد مناقصه)
کیفیت : 8 سال سابقه در زمینه پیمانکاری.

RE: بانک اطلاعاتی فعالیت های اقتصادی اعضا انجمن - mohammadshamosi - 11-21-2012 07:35 PM

مشخصات فردی : محمد باقر شموسی
راه تماس : همراه:09138073954 ایمیل: mohammad_shamose@yahoo.com
محل ارایه خدمت : سراسر دنیا
نوع خدمت توسط شما : گرافیست و عکاسی
کیفیت : همیشه کیفیت برام مهم بوده و هست ، رضایت مشتریانم اولین هدفم هست

RE: بانک اطلاعاتی فعالیت های اقتصادی اعضا انجمن - mohajer.my - 11-21-2012 11:59 PM

مشخصه فردی : یزدان نصرتی
راه تماس : Mohajer.My@Gmail.Com 09197224599
محل ارایه خدمت : کرمانشاه
نوع خدمت : در حال حاضر اگه کسی بخواد محصولات غذایی خودش رو در استان کرمانشاه پخش کنه میتونم کمک کنم شرکت پخش مواد غذایی مهاجر مهر زاگرس
کیفیت : 4 بازاریاب و 2 ماشین پخش و یک انبار استیجاری و یک ابار در حال ساخت تملیکی

RE: بانک اطلاعاتی فعالیت های اقتصادی اعضا انجمن - toofan245 - 11-22-2012 12:03 PM

فکر کنم من خواب موندم!! تازه این پست رو دیدم و اما بعد ...
رسول شجاعی
تماس: شخصی: 09358355962 تماس کاری: 09305968474
ارائه خدمت: تمام ایران
نوع خدمت: فروش انواع تبلت و موبایل با گارانتی ـــــــ وبمستر - و دانشجوی رشته مدیریت بازرگانی که اگه مهارت به حساب بیاد!!!
کیفیت: فروش کالا با گارانتی های معتبر و مادام العمر(فکر کنم تبلیغ هم شد!!)

RE: بانک اطلاعاتی فعالیت های اقتصادی اعضا انجمن - mosafere55 - 11-23-2012 12:17 PM

1.مشخصه فردی :ابوالفضل لطفی
2.راه تماس :09143062856 lotfiabolfazl@yahoo.com
3.محل سکونت:تبریز
4.محل ارایه خدمت:کارمندم اما سعی کرده ام همواره شغل دوم و کارآزاد هم داشته باشم مدتی در یکی از معتبرترین آژانس های ملکی تبریز یعنی املاک دهکده مشاور ملکی بودم اما در حال حاضر حضوری کار نمیکنم البته در زمینه سوله دست دوم هم با یکی از دوستان کار میکنم و معمولا برایش مشتری معرفی میکنم وآخرین پیشنهاد پخش کاغذa4در تبریزه
5.نوع خدمت :foori.blogfa.com خرید و فروش فوری املاک و مستغلات در تبریز
6.کیفیت :صداقت حتی اگه سودی نکنم اصلی ترین پایه کارهای من هست.

RE: بانک اطلاعاتی فعالیت های اقتصادی اعضا انجمن - mir abbas - 11-23-2012 01:25 PM

سلام جناب اقا یوسف عزیز ممنون از اینکه اینچنین پستی رو زدی و عذرخواهی من را بپذیر به خاطر اینکه کمی با تاخیر به این پست مراجعه کردم.
1. مشخصه فردی :میرعباس خالدی
2. راه تماس: abb_khaledi@yahoo.com و 09123609973
3.محل سکونت: کرج و تهران
4: محل ارایه خدمت :تهران و شهرستانها
5 .نوع خدمت و محصول قابل ارایه توسط شما:پخش خشکبار (زعفران، الو خورشتی ،زرشک،کلیه اجناس عطاری،انجیر،کشک رشته ای)بصورت دست اول و کلیه خشکبار با واسطه
6. کیفیت :کلیه اجناس ارائه شده با کیفیت درخواست کننده همخوانی دارد و انتخاب با درخواست کننده جنس میباشد.

#خشکبار-تهیه و توزیع#

RE: بانک اطلاعاتی فعالیت های اقتصادی اعضا انجمن - mohammadshamosi - 11-25-2012 10:36 PM

با اجازه این اسپم رو نوشتم تا تاپیک بالا بمونه تا بقیه دوستان هم در صورت تمایل اطلاعاتشان را وارد کنند

RE: بانک اطلاعاتی فعالیت های اقتصادی اعضا انجمن - 3ObHaN - 11-25-2012 11:03 PM

مشخصه فردی : سبحان
راه تماس : چون زیاد سفر میکنم اکثرا زمان ها به هم میخوره ، برخی دوستان چون اطلاع ندارند بد موقع زنگ میزنند (3-4 شب) لطفا شماره ی تماس و اسم خودتون رو به صورت ایمیل و یا پیام خصوصی برایم بفرستید ، در اولین فرصت باهاتون تماس میگیرم ( قول میدم Yosef.gif )
محل ارایه خدمت : مالزی ، اگه بتونم ایران
نوع خدمت : یکی از اصول سیاست اینه که بگی هیچ نداری ! من تخصص خاصی ندارم در حالی که کارهای بسیار زیادی کردم ، چیزی تو مایه های آچار فرانسه هستم ! اما تخصص اصلیم تو ایده دادن و مدیریت هست ! یکی از بهترین و در عین حال تنبل ترین مدیر های دنیا هستم ( اعتماد به نفس و صداقت رو حال کردین خدایی ؟ :× ) بسیار بسیار خلاق هستم !
.
.
دوستان جهت دریافت رزومه کامل بنده ، بازم یه پیام خصوصی بدید !

کیفیت : ببینید هر چقدر خرج کنید آش میخورید ! من همون کیفیت رو نمیتونم به شما بدم که فردی 10 برابر قیمت خرج میکنه گیرش میاد !! کیفیت یک چیز نسبی است ! اما تضمین میکنم که کیفیت در رده ی خودش از تمام رقبا یه سر گردن حداقل بالا تر باشه مخصوصا تو کار فیلم سازی و همچنین فروش ماهی .