سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
کمک فکری - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: بخش اعضای سایت (/forumdisplay.php?fid=105)
+--- انجمن: نظر شما چیست؟ (/forumdisplay.php?fid=123)
+--- موضوع: کمک فکری (/showthread.php?tid=5186)

صفحه ها: 1 2

کمک فکری - jahanagahi - 11-12-2012 04:51 PM

با توجه به اهداف کار آفرینی انجمن و شروع حرکتهائی توسط اینجانب و برنامه ریزی ادمین عزیز و پیشنهاد نامی عزیز از شما میخواهم نظرات با ارزش خود را ارائه فرمائید:
برای حرکت اقتصادی انجمن قبل از شروع فعالیت , چه کاری انجام دهیم؟
لطفا همه عزیزان نظرات خود را مرقوم فرمایند.

RE: کمک فکری - M3HDI - 11-12-2012 05:07 PM

تایپیک ایجاد شود

و کلیه دوستان علاوه بر توانایی ها که جناب نامی نیز اشاره داشتند ، نسبت به لیست نمودن اقلامی که در حیطه شان می باشد اقدام نمایند

تا به طور مثال وقتی من ایده ای در نظر دارم ، آنها را با ظرفیت های موجود چینش کنم

نمی دونم تونستم منظورم رو برسونم ،Big Grin

RE: کمک فکری - jahanagahi - 11-12-2012 05:29 PM

فعلا نظر من ایده کاری نیست بلکه مقدمات کار است.کار گروهها مشخص شوندو....پیشنهادات شما عزیزان.

RE: کمک فکری - jahanagahi - 11-12-2012 06:34 PM

(11-12-2012 05:07 PM)M3HDI نوشته شده توسط:  تایپیک ایجاد شود

و کلیه دوستان علاوه بر توانایی ها که جناب نامی نیز اشاره داشتند ، نسبت به لیست نمودن اقلامی که در حیطه شان می باشد اقدام نمایند

تا به طور مثال وقتی من ایده ای در نظر دارم ، آنها را با ظرفیت های موجود چینش کنم

نمی دونم تونستم منظورم رو برسونم ،Big Grin

ممنون. کاملا.

RE: کمک فکری - jahanagahi - 11-12-2012 07:01 PM

http://forum.unc-co.ir/showthread.php?tid=5135&pid=48927#pid48927

RE: کمک فکری - فرهاد قربانی - 11-12-2012 10:22 PM

به نظر من
1-تشکیل جلسات بیشتر ودر مدت زمانهای کوتاه جهت هرچه بیشتر شناختن اعضا نسبت به همدیگر
2-پیدا کردن تواناییهای انجام کارهای هر کدام از اعضا
3-سرعت بخشیدن به انجام کارها و متعهد نمودن اعضا به انجام انها
4-تشکیل اتاق فکر اعضا

RE: کمک فکری - مسعود کوچولو - 11-12-2012 11:08 PM

تکه تکه کردن کارها و تقسیم آن به کارهی کوچک تر و محول کردن کارهای کوچک به اعضا تا بیفتند روی غلطک و ببینن که میتونن.سپس بزرگتر کردن وظایف شان...
و هر از چند گاهی ملاقات با یکی از افراد موفق به صورت حضوری و دوستانه برای دردل و ...

RE: کمک فکری - mir abbas - 11-12-2012 11:24 PM

اولین اقدام شناسایی ظرفیتهای کاری و فنی هرکدام از اعضاء انجمن و دوم تشکیل کار گروههای مشخص در هر زمینه ای جهت شناسایی و تخصصی تر شدن ان گروه و سوم اعتماد سازی بین اعضاء و ایجاد رابطه ای قوی بین فعالین در هر گروه و مطمئن کردن اعضاء به این موضوع که فعالیتشون بیهوده نیست و چهارم بیان کردن چشم انداز اینده این حرکت و امید بخشیدن به تک تک اعضاء جهت یک حرکت قوی و با اقتدار.

RE: کمک فکری - حامد - 11-12-2012 11:38 PM

برای شروع تشکیل گروهای مشخص در استانها و شناسایی کلیه اعضای ان گرو و تفکیک وظایف انها.
و مرحله بعد تشکیل صندوق استانی.

RE: کمک فکری - rezadj - 08-18-2013 07:13 PM

باید دید هر کس چه بازدهی داره و چه کمکی در زمینه مربوطه میتونه بکنه