سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
ما هم شروع کردیم: بازرگانی و مشاوره - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: بخش اعضای سایت (/forumdisplay.php?fid=105)
+--- انجمن: ما شروع کردیم! شما چطور؟ (/forumdisplay.php?fid=125)
+--- موضوع: ما هم شروع کردیم: بازرگانی و مشاوره (/showthread.php?tid=5117)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6

RE: ما هم شروع کردیم: بازرگانی و مشاوره - kafi - 01-22-2013 01:29 PM

سلام
خیلی مبارک باشه و حتما روز به روز موفقتر خواهید بود

کامبیز

RE: ما هم شروع کردیم: بازرگانی و مشاوره - aralkamal - 07-14-2013 09:52 PM

(11-10-2012 06:51 PM)yu3f نوشته شده توسط:  سلام خدمت همه دوستان عزیز
بالاخره ما هم به صورت رسمی فعالیت جدیدمون رو شروع کردیم.
اسمی ک فرستادیم برای ثبت:
شرکت مشاوره و بازرگانی چارسوق ایرانیان / پارس / پارسیان / پاسارگاد / پرشین Yosef.gif

کلمه آخر رو تغییر دادیم بالاخره یکی رو تایید می کنند.

زمینه کاری هم مشاوره و خدمات بازرگانی هست.

مشاوره: کلیه زمینه هایی ک توانایی مشاوره دادن داریم از جمله:
  • راه اندازی کارخانه های تولیدی (فعلا کارخانه های مواد غذایی)
  • مشاوره در زمینه صادرات و واردات
  • مشاوره در زمینه کلیه امور تبلیغاتی
  • مشاوره در زمینه کلیه امور بازاریابی
  • مشاوره در زمینه کلیه امور رایانه ای

بازرگانی: کلیه فعالیت هایی ک ب اونها بشه گفت بازرگانی از جمله:
  • تامین مواد اولیه کارخانه ها
  • تهیه کالا، فرآوری و بسته بندی و عرضه به بازار
  • صادرات و واردات (احتمال واردات کمتر می باشد)

یک سری قرارداد بستیم و خب طبعا شرکت رو بعد این موضوع داریم ثبت می کنیم (روش کاری من Yosef.gif )

پ.ن۱ : برای اینکه دیگه هیچوقت امضای قبلی ام رو تجربه نکنم این دفعه در زمینه شریک خیلی دقت کردم. شرکا:‌ بنده، ابوی، اخوی و یکی از دوستان چند ساله ک از همه نظر مورد تایید هست و رفت و آمد خانوادگی داریم و نزدیک ب ۲ ساله پروژه انجام میدیم با هم و ... Yosef.gif (شمایل یک انسان سخت گیر Yosef.gif)

پ.ن۲ : برند کالا ها رو هنوز مشخص نکردیم. برای برند هنوز داریم فکر می کنیم. امیدوارم هرچه زودتر به ی نتیجه ای برسیم.

پ.ن۳ : دفتر اصلی در شمال کشور مستقر کردیم تا در ابتدای کار هم به کارخونه تولیدیمون نزدیک باشه هم هزینه ها کاهش پیدا کنه.

پ.ن۴ : تشکر ویژه از دوستان عزیز انجمن به خصوص دوستان زیر:
  • جناب قربانیان عزیز (jahanagahi)
  • جناب کاظمی عزیز (کامیار کاظمی)
  • جناب رضایی عزیز (ahmad rezaee)
  • جناب قربانی عزیز (m_grate29)
  • جناب میرعباس عزیز (mir abas)

پ.ن۵ : به زودی با یک سری از دوستان انجمن برای تامین مواد اولیه در بعضی از گروه های کاری تماس گرفته خواهد شد. دوستانی که تمایل به تامین مواد اولیه (خوراکی و مصرفی) را دارند در صورتی که قیمت و کیفیت مناسب باشد ما خواهان هستیم Yosef.gif

اطلاعات تکمیلی متعاقبا اعلام خواهد شد Yosef.gif
سوالی بود هم در خدمتیم. Yosef.gif
سلام من کمک مکنم

RE: ما هم شروع کردیم: بازرگانی و مشاوره - jahanagahi - 07-14-2013 10:17 PM

من همیشه در خدمت استاد یوسف عزیزم هستم.

RE: ما هم شروع کردیم: بازرگانی و مشاوره - iran-zamin - 07-18-2013 05:38 AM

موفق باشید و هر چه زودتر وارد کار صادرات شوید
انشاالا

RE: ما هم شروع کردیم: بازرگانی و مشاوره - محسن قلي زاده - 07-18-2013 11:36 AM

آقا يوسف تبريك ميگمSmile

RE: ما هم شروع کردیم: بازرگانی و مشاوره - yu3f - 07-22-2013 11:01 AM

(01-22-2013 01:03 PM)goldmen نوشته شده توسط:  منم بهتون تبريك ميگم واميداورم حسابي كه نه حسابي حسابي موفق باشين
ممنون احمد جانم Smile دعای خیر شما و باقی دوستان کارساز بوده . خداروشکر Yosef.gif

(01-22-2013 01:29 PM)kafi نوشته شده توسط:  سلام
خیلی مبارک باشه و حتما روز به روز موفقتر خواهید بود

کامبیز
مرسی کامبیز جان. انشاالله همگی موفق تر باشیم.

(07-14-2013 09:52 PM)aralkamal نوشته شده توسط:  
(11-10-2012 06:51 PM)yu3f نوشته شده توسط:  سلام خدمت همه دوستان عزیز
بالاخره ما هم به صورت رسمی فعالیت جدیدمون رو شروع کردیم.
اسمی ک فرستادیم برای ثبت:
شرکت مشاوره و بازرگانی چارسوق ایرانیان / پارس / پارسیان / پاسارگاد / پرشین Yosef.gif

کلمه آخر رو تغییر دادیم بالاخره یکی رو تایید می کنند.

زمینه کاری هم مشاوره و خدمات بازرگانی هست.

• مشاوره در زمینه صادرات و واردات
  • مشاوره در زمینه کلیه امور تبلیغاتی
  • مشاوره در زمینه کلیه امور بازاریابی
  • مشاوره در زمینه کلیه امور رایانه ای

• تامین مواد اولیه کارخانه ها
  • تهیه کالا، فرآوری و بسته بندی و عرضه به بازار
  • صادرات و واردات (احتمال واردات کمتر می باشد)

یک سری قرارداد بستیم و خب طبعا شرکت رو بعد این موضوع داریم ثبت می کنیم (روش کاری من )

پ.ن۱ : برای اینکه دیگه هیچوقت امضای قبلی ام رو تجربه نکنم این دفعه در زمینه شریک خیلی دقت کردم. شرکا:‌ بنده، ابوی، اخوی و یکی از دوستان چند ساله ک از همه نظر مورد تایید هست و رفت و آمد خانوادگی داریم و نزدیک ب ۲ ساله پروژه انجام میدیم با هم و (شمایل یک انسان سخت گیر)

پ.ن۲ : برند کالا ها رو هنوز مشخص نکردیم. برای برند هنوز داریم فکر می کنیم. امیدوارم هرچه زودتر به ی نتیجه ای برسیم.

پ.ن۳ : دفتر اصلی در شمال کشور مستقر کردیم تا در ابتدای کار هم به کارخونه تولیدیمون نزدیک باشه هم هزینه ها کاهش پیدا کنه.

پ.ن۴ : تشکر ویژه از دوستان عزیز انجمن به خصوص دوستان زیر:
  • جناب قربانیان عزیز (jahanagahi)
  • جناب کاظمی عزیز (کامیار کاظمی)
  • جناب رضایی عزیز (ahmad rezaee)
  • جناب قربانی عزیز (m_grate29)
  • جناب میرعباس عزیز (mir abas)

پ.ن۵ : به زودی با یک سری از دوستان انجمن برای تامین مواد اولیه در بعضی از گروه های کاری تماس گرفته خواهد شد. دوستانی که تمایل به تامین مواد اولیه (خوراکی و مصرفی) را دارند در صورتی که قیمت و کیفیت مناسب باشد ما خواهان هستیم

اطلاعات تکمیلی متعاقبا اعلام خواهد شد Yosef.gif
سوالی بود هم در خدمتیم. Yosef.gif
سلام من کمک مکنم
سلام دوست عزیز. در چه زمینه ای کمک می فرمایید؟

(07-14-2013 10:17 PM)jahanagahi نوشته شده توسط:  من همیشه در خدمت استاد یوسف عزیزم هستم.

لطف بیکران شما ک همیشه شامل حال بنده بوده و هست و خواهد بود انشاالله. Heart10_004

(07-18-2013 05:38 AM)iran-zamin نوشته شده توسط:  موفق باشید و هر چه زودتر وارد کار صادرات شوید
انشاالا
چندین حرکت در این زمینه انجام شد و خداروشکر نتیجه خوب بوده است.

(07-18-2013 11:36 AM)آقا محسن نوشته شده توسط:  آقا يوسف تبريك ميگمSmile
مرسی آقا محسن عزیز.

+++++++++++++++++++++

در راستای ارایه گزارش از وضعیت فعالیت ها:
در این مدت در مجموعه چارسوق فعالیت های مختلفی رو پیگیری کرده و به انجام رسوندیم. البته بوده مواردی هم بوده ک موفقیت آمیز نبوده.
دفتر تهران رو منتقل کردیم به روبروی پارک ملت و دفتر شمال هم ب زودی تغییر می کنه و احتمالا نیروهای جدیدی هم اضافه میشن.
آخرین قراردادی ک تنظیم شده و انشاالله طی دو سه روز آینده امضا خواهد شد، رقمش بیش از ۲۰۰ میلیون تومان است.

آخرین قسمت گزارش دهی در زمینه کار هم درباره زمینه های فعالیت ک مدنظر بوده (در ابتدا) و بعد از شروع کار انجام دادیم به شرح زیر است:

• مشاوره در زمینه صادرات و واردات --> طی این مدت چندین کار در این زمینه انجام شد ک موارد موفق هم داشتیم.
  • مشاوره در زمینه کلیه امور تبلیغاتی --> در این زمینه هم ۱ پروژه با موفقیت انجام شد.
  • مشاوره در زمینه کلیه امور بازاریابی --> در این حوزه هم چندین پروژه با موفقیت انجام شد.
  • مشاوره در زمینه کلیه امور رایانه ای --> در این حوزه هم فعالیت های خوبی انجام شد. هرچند پروژه هایی هم پیگیری شد ک منجر ب قرارداد نشد اما غالب فعالیت ها موفقیت آمیز بوده است. در همین قرارداد آخر ۵۰ درصد قرارداد مربوط به خدمات در حوزه آی تی می باشد.

• تامین مواد اولیه کارخانه ها--> این کار باجدیت تمام در حال انجامه و بزودی (احتمالا از شهریور ماه) مرحله دوم این فعالیت شروع میشه ک من خیلی بهش امیدوارم.
  • تهیه کالا، فرآوری و بسته بندی و عرضه به بازار--> این کار هم در حال انجام هست ک اگر خدا بخواهد از پاییز خبر های خوبی هم گفته خواهد شد.
  • صادرات و واردات (احتمال واردات کمتر می باشد)--> با وضعیت دلار فعلا حرکت وارداتی انجام نشد. اما در زمینه صادرات چند فعالیت پیگیری شد که تعدادی موفقیت آمیز بوده است.

این هم گزارش تا بدینجای شرکت. امیدوارم مفید فایده بوده باشه. Yosef.gif
همگی موفق هستیم، موفق ترین باشیم Smile

RE: ما هم شروع کردیم: بازرگانی و مشاوره - بابایی - 07-22-2013 12:17 PM

سلام
فقط تبریک
راستی خودروی آرزوهاتون چی بود؟

RE: ما هم شروع کردیم: بازرگانی و مشاوره - yu3f - 07-22-2013 02:20 PM

سلام
ممنون جناب بابایی عزیز
تاحالا ب خودروی آرزوهام فک نکردم اما احتمالا لامبورگینی یا بوگاتی عه.
اما خودرویی ک توبرنامه هم است بخرم بی ام دبلیو عه و یا پورشه باکستر. تفاوت چندانی برام نداره. Yosef.gif

RE: ما هم شروع کردیم: بازرگانی و مشاوره - aralkamal - 07-22-2013 04:51 PM

سلام من مرکز ایرانم نزدیک اصفهان من تنها چیزی که زیاد دور وبرم هست نیروی کاره همین. تومنطقه کشاورزی هستیم محصول عمده گندم وجو بعد به مقدار کمتر یونجه و گوسفند هم هست زندش حدودا هرکیلو 12000 تومنه و دیگه چی بگم حالا شما ببین چه کاری می تونم در جهت کمک به شما یا خودم بکنم
سلام من مرکز ایرانم نزدیک اصفهان من تنها چیزی که زیاد دور وبرم هست نیروی کاره همین. تومنطقه کشاورزی هستیم محصول عمده گندم وجو بعد به مقدار کمتر یونجه و گوسفند هم هست زندش حدودا هرکیلو 12000 تومنه و دیگه چی بگم حالا شما ببین چه کاری می تونم در جهت کمک به شما یا خودم بکنم

RE: ما هم شروع کردیم: بازرگانی و مشاوره - mrs.abbasi - 07-23-2013 09:18 PM

سلام و وقت شما بخیر

برای تامین بادام می توانید روی من حساب کنید. امیدوارم همیشه موفق باشید و روز به روز با پیشرفت خود همگی ما را مسرور کنید. به زودی زود به امید خدا تهیه فندق و بعد سبزی خشک شده هم به لیست کارها اضافه می کنم. امیدوارم بتونیم به همدیگه کمک کنیم.