سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
آب در کوزه و ما گرد جهان میگردیم - شغل پدرتون چیه؟!) - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: بخش اعضای سایت (/forumdisplay.php?fid=105)
+--- انجمن: نظر شما چیست؟ (/forumdisplay.php?fid=123)
+--- موضوع: آب در کوزه و ما گرد جهان میگردیم - شغل پدرتون چیه؟!) (/showthread.php?tid=5094)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8

RE: آب در کوزه و ما گرد جهان میگردیم - شغل پدرتون چیه؟!) - M3HDI - 12-10-2012 06:45 PM

سلام
پدر بنده بازنشسته بهداری هستن

منتهی خیلی ساله که بازنشسته شدن

RE: آب در کوزه و ما گرد جهان میگردیم - شغل پدرتون چیه؟!) - دکتر شکراله پور - 01-11-2013 12:14 PM

سلام پدرم کشاورزه محصولات ارگانیک تولید میکنه.برنجو کیوی تو سطح زیاد سبزیجات وحبوبات کم.
من ایدم گلخونه هست ولی میخوام سرمایه اولیش هم خودم جورش کنم

RE: آب در کوزه و ما گرد جهان میگردیم - شغل پدرتون چیه؟!) - saeed.abdollahi - 01-11-2013 03:44 PM

درود بر دوستان
پدرم گلفروش هست
راستش از زمانیکه ورشکسته شده و دیگه اون رونق قبلو نداره ، الان دلالی میکنه
اما چند وقتی هست(3-4سال) که توی کار پایه نقاشی واسه ختم هست و با موبایلش مشتری داره

اما درخواستم ازدوستان اینه که چطور میتونم ادامه راهش باشم؟
بفکرم اومده که یه سایت برای گرفتن پایه نقاشی برای ختم باشم
نظرتون چیه؟؟
پیشاپیش قدومتونو میبوسم!

RE: آب در کوزه و ما گرد جهان میگردیم - شغل پدرتون چیه؟!) - sir-mahyar - 01-11-2013 05:29 PM

سلام

پدر من سوپر مارکت داره

RE: آب در کوزه و ما گرد جهان میگردیم - شغل پدرتون چیه؟!) - dollar - 01-16-2013 02:46 PM

معلم!!!!!!!!!

RE: آب در کوزه و ما گرد جهان میگردیم - شغل پدرتون چیه؟!) - saeed.abdollahi - 01-21-2013 10:56 PM

درود دوباره
نظر دوستان رو ندیدم
حتما باید تایپیک بزنم؟
ای خدای من

RE: آب در کوزه و ما گرد جهان میگردیم - شغل پدرتون چیه؟!) - من میلیاردرم - 01-21-2013 11:12 PM

پدر بنده هم باز نشسته هستند البته با 40 سال سابقه ی کار در زمینه ی تعمیر اتوبوس بصورت حرفه ای.
البته من اصلا از این کار خوشم نمیاد
شاید یه روز کارخونه ی تولید اتوبوس زدم.

RE: آب در کوزه و ما گرد جهان میگردیم - شغل پدرتون چیه؟!) - صابری - 01-22-2013 09:14 AM

سلام. پدر من کشاورزه ولی دیگه نمیتونه کار کنه.(به دلیل کهولت سن)
من هم کشاورزی را دوست دارم اما اینجا امکان انجام این کار به طور گسترده نیست و معمولا شغل دوم افراد است.
اما دوست دارم یک گلخانه بزرگ تاسیس کنم و گل و محصولات گلخانه ای مثل خیار و گوجه و... تولید کنم!

RE: آب در کوزه و ما گرد جهان میگردیم - شغل پدرتون چیه؟!) - mseyfzadeh - 01-30-2013 11:51 PM

پدر منم بازنشسته تامین اشتباهی...نه ببخشید منظورم اجتمائی بود Yosef.gif (آزمایشگاه)
حیف رشته تجربی رو ادامه ندادم وگرنه الان جای ایشون سرکار بودم!
رشته خودم برق قدرت هستش،البته فعلا دارم کارشناسی رو میگیرم ولی نمیدونم بازار کارش چطوره(با اینکه پارتی نداریم)

RE: آب در کوزه و ما گرد جهان میگردیم - شغل پدرتون چیه؟!) - shahram moghadam - 02-11-2013 01:42 AM

[font=Arial][/font] ساخت وساز ملک تجاری اداری
ساخت وساز ملک تجاری اداری