سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
با دیدن این از خودم خجالت کشیدم - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: بخش میلیاردرها (/forumdisplay.php?fid=107)
+--- انجمن: سرگرمی ها، دردودل ها و سلامتی یک میلیاردر (/forumdisplay.php?fid=50)
+---- انجمن: تصاویر و کلیپ جالب (/forumdisplay.php?fid=63)
+---- موضوع: با دیدن این از خودم خجالت کشیدم (/showthread.php?tid=5068)

با دیدن این از خودم خجالت کشیدم - صدفی - 11-07-2012 11:18 AM

با دیدن این از خودم خجالت کشیدم

فریبا معصومی، دختر معلول فومنی که با پشتکار و جدیت بدون در نظر گرفتن محدودیت های جسمی برای کمک به معیشت خانواده خود کار می کند، از سوی بینندگان شبکه یک سیما به عنوان «قهرمان وجدان کاری هفته» انتخاب شد و از شبکه یک سیما سه کمک هزینه سفر مشهد هدیه گرفت.

[تصویر: 34393_490.png]
مرتضی حیدری، مجری برنامه پایش در گفتگوی زنده تلفنی با این دختر معلول، شرایط کاری و جسمی وی را پرسید و فریبا معصومی پاسخ داد: کارهای مرا کسی نمی خرد من خیلی علاقه دارم که محصولات خودم را در نمایشگاهی به عموم مردم عرضه کنم و همانجا هم مشغول بافتن باشم.

در این برنامه، مهدی حریری، تاجر بین المللی چای ایران اعلام کرد همه تولیدات خانم معصومی را می خرد و فروش محصولات وی را تقبل می کند.

در ادامه این برنامه تعداد زیادی از بینندگان سیما در تماس با پخش شبکه یک سیما یا ارسال پیامک، خواستار کمک مالی به قهرمان وجدان کاری هفته شدند اما مرتضی حیدری اعلام کرد، هدف این برنامه جلب کمک نیست بلکه حمایت از کار و کارآفرینی است. وی یادآوری کرد قبل از شروع برنامه با خانم معصومی صحبت کرده و ایشان گفته تا شروع برنامه، کار نیمه کاره اش را تمام خواهد کرد. حیدری افزود با دیدن این همه همت کاری این دختر معلول از خودم خجالت کشیدم.

شبکه یک سیما یکشنبه شب هرهفته در برنامه پایش با فراخوان عمومی برای معرفی کارگران نمونه، فداکاران و شهروندان با وجدان کاری استثنایی، «قهرمان وجدان کاری هفته» را معرفی می کند.

در هفته های گذشته برات طریقتی(نظافتچی خوش سلیقه و سختکوش پارک آزادگان)، سروان محمدی(مامور راهنمایی که بسته دلارهای موتوسوار تصادف کرده را تحویل داد) و گروهبان یکم جلال علیزاده(پلیسی که در تعقیب سارق اموال مسافران قطار پاهای خودرا از دست داد) و شهیدان بزی و آسوده (بسیجیان چابهاری که با قدا کردن جان خود، نمازگزاران مسجد امام حسین چاربهار را از خطر انفجار تروریستی نجات دادند) به عنوان «قهرمانان وجدان کاری هفته» انتخاب شدند.

RE: با دیدن این از خودم خجالت کشیدم - سعید محمدی - 11-07-2012 01:32 PM

دیروز این عکس و خبر را در روزنامه همشهری دیدم ناراحت شدم از یک طرف اعصابم به هم ریخت از طرف دیگه خدا را شکر کردم که تن سالمی دارم پس ما می توانیم با تن سالم کارهای خیلی مهمی انجام دهیم
امروز هم با دیدن این عکس دوباره................

RE: با دیدن این از خودم خجالت کشیدم - mir abbas - 11-07-2012 02:52 PM

با دیدن این تصاویر انسان به قدرت بینظیر و بیحدی که خدا بهش عنایت کرده پی میبره.