سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
راهنمای گام به گام پولدارشدن با خانم ممنوع التصویر سابق - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: بخش میلیاردرها (/forumdisplay.php?fid=107)
+--- انجمن: میلیاردرهای ایرانی (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- موضوع: راهنمای گام به گام پولدارشدن با خانم ممنوع التصویر سابق (/showthread.php?tid=5049)

راهنمای گام به گام پولدارشدن با خانم ممنوع التصویر سابق - sherafati - 11-06-2012 10:22 AM

* این روزها من و حسن فتحی در حال کار روی اجرای برنامه ای هستیم که ماحصل ۱۰ سال اجراهای زنده من بر روی انتن تلویزیون خواهد بود. دوست دارم آن ژیلای ۵ سال ای که جلو آمد، نوجوان شد، بعد به جوانی رسید، بعد تبدیل به خانمی محترم شد، این بار در قالبی جدید تر نشان دهم.

*من اولین مجری ایران هستم که وارد فضای تبلیغات شد و این راه را برای همه باز کرد. اما متاسفانه این اتفاق مورد حمایت هنرمندان قرار نگرفت. در اصل بیشتر مورد حسادت قرار گرفتم و این راه بسته شد.

*مجری اگر مجری باشد، جایگاهش را خوب تعریف کند، متخصص باشد، خلاق باشد و علم مارکتینگ را بداند، درآمد خوبی خواهد داشت.

*یکی از کارهایی که در مدت ممنوع التصویری ام انجام می دادم مشاوره دادن به مجری های جوان و کم سابقه بود.

*نسل امروز ما نسل کم طاقتی است که دوست دارد یک شبه به همه چیز برسد. شاید در عرصه بازیگری این اتفاق بیافتد اما در مورد اجرا شوخی بردار نیست، نمی توان یک شبه به جایگاهی مثل احسان علیخانی برسی!

*آقای فتحی در سین مثل سریال از من به عنوان سرمایه یاد کردند.

* در مدت ممنوع الکاری ام وسوسه شدم به سمت بازیگری بروم.

منبع