سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
100 میلیون تومان سرمایه - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: کسب در آمد در ایران و دنیا (/forumdisplay.php?fid=1)
+--- انجمن: ایده های ساده برای کسب درآمد و یافتن شریک شغلی (/forumdisplay.php?fid=27)
+--- موضوع: 100 میلیون تومان سرمایه (/showthread.php?tid=5035)

صفحه ها: 1 2

100 میلیون تومان سرمایه - se3c - 11-05-2012 08:22 PM

با سلام خدمت دوستان و میلیادرهای عزیز
من می خوام تا پایان سال بعد یعنی پایان سال 92 مقدار سرمایه ای که دارم 100 میلیون تومان رو دوبرابر کنم یعنی 200 میلیون تومان
به نظر شما میشه این کارو کرد؟
چه کارهایی هستند که می توانم سرمایه رو دوبرابر کنم؟(البته به جز جلوی آینه گذاشتن Blush)
توضیح: من در شهرستان هستم و امکان اینکه به پایتخت برگردم هست و شرایطش رو دارم...

RE: 100 میلیون تومان سرمایه - Delta.H - 11-05-2012 08:38 PM

سلام دوست عزیز
خیلی خوش آمدید
در صورت امکان مختصری درباره علایق، ایده ها و تخصص خودتان و امکاناتی که در اختیار دارید توضیح دهید.

RE: 100 میلیون تومان سرمایه - se3c - 11-05-2012 11:38 PM

(11-05-2012 08:38 PM)Delta.H نوشته شده توسط:  سلام دوست عزیز
خیلی خوش آمدید
در صورت امکان مختصری درباره علایق، ایده ها و تخصص خودتان و امکاناتی که در اختیار دارید توضیح دهید.

از لطفتون سپاسگذارم
رشته تحصیلی من مهندسی برق قدرت هستش که به هیچ وجه علاقه ای به رشته ام ندارم.

من کار طراحی وب سایت و گرافیک می کنم و بیشتر سرمایه ام رو از این طریق پس انداز کردم.
کار من خانگی هستش یعنی علاقه ای به زدن شرکت یا همچین چیزی ندارم و لزومی هم برای اینکار نمی بینم.
از فروشندگی خوشم میاد و مدتی هم یک باب مغازه اجاره کردم و جنس آوردم(لوازم پزشکی و ورزشی) و آب کردم ولی سود آنچنانی نکردم.و چون دیدم وقتم تلف میشه بی خیالش شدم.
حالا تصمیم دارم سرمایه ام که 100 میلیون تومان هستش رو به طریقی طی یکسال به 200 میلیون افزایش بدم و به کمک شما نیازمندم ...

RE: 100 میلیون تومان سرمایه - jahanagahi - 11-06-2012 12:45 AM

من کار طراحی وب سایت و گرافیک می کنم و بیشتر سرمایه ام رو از این طریق پس انداز کردم.

دوست عزیز وقتی تقریبا این سرمایه را از کار طراحی و گرافیک به دست آورده اید, خوب همین کار را توسعه دهید.

RE: 100 میلیون تومان سرمایه - se3c - 11-06-2012 10:45 AM

(11-06-2012 12:45 AM)jahanagahi نوشته شده توسط:  من کار طراحی وب سایت و گرافیک می کنم و بیشتر سرمایه ام رو از این طریق پس انداز کردم.

دوست عزیز وقتی تقریبا این سرمایه را از کار طراحی و گرافیک به دست آورده اید, خوب همین کار را توسعه دهید.

استاد عزیز بابت راهنمایی متشکرم
من کار طراحی سایت رو دوست دارم و همچنان ادامه خواهم داد و در مورد توسعه دادن کارم هنوز به نتیجه ای نرسیدم ...
از طرفی نمی خواهم سرمایه ام را در بانک ذخیره کنم ... دارم دنبال راهی می گردم که این سرمایه را طی یک سال دوبرابر کنم.
در ضمن برای شروع کار، وام هم می تونم بگیرم ...

RE: 100 میلیون تومان سرمایه - mir abbas - 11-06-2012 11:27 AM

با یک نفر اشنا که اعتماد کامل بهش دارین شراکت کنید .این شراکت میتونه در خرید وفروش باشه یا ساخت و ساز یا کارهای تولیدی .
البته در گرفتن شریک دقت کنید که همان اندوخته قبلیتون از دست نره.

RE: 100 میلیون تومان سرمایه - hesarrahgosha - 11-28-2012 06:54 PM

(11-05-2012 08:22 PM)se3c نوشته شده توسط:  با سلام خدمت دوستان و میلیادرهای عزیز
من می خوام تا پایان سال بعد یعنی پایان سال 92 مقدار سرمایه ای که دارم 100 میلیون تومان رو دوبرابر کنم یعنی 200 میلیون تومان
به نظر شما میشه این کارو کرد؟
چه کارهایی هستند که می توانم سرمایه رو دوبرابر کنم؟(البته به جز جلوی آینه گذاشتن Blush)
توضیح: من در شهرستان هستم و امکان اینکه به پایتخت برگردم هست و شرایطش رو دارم...

سلام دوست عزیز
با خرید برلیان از خارج از کشور و واردات به ایران حدود 40 درصد سود هر سه ماه دارد ولی کار سختی است من خودم کارشناس سنگهای قیمتی هستم و تنهایی توصیه این کار رو نمی کنم
اگر اطلاعات بیشتر خواستید تماس بگیرید 09159074892 ایرجی

RE: 100 میلیون تومان سرمایه - se3c - 12-11-2012 02:16 PM

دوستان به لطف خدا تونستم سرمایه ام رو دو برابر کنم البته با کمی خوش اقبالی
زود تر از موعدی که تصمیم داشتم
...
چند روزی هم هست که می خوام شرکت ثبت کنم که درخواست نام شرکت دادم و تایید شده
شرکت مسئولیت محدود و مربوط میشه به طراحی سایت...

دوستانی که تجربه شرکت در زمینه طراحی سایت دارند لطف کنند مرا راهنمایی کنند . ممنونم می شوم.

و تصمیم دومم اینست که سرمایه 200 میلیونی خودم رو تا پایان سال 92 به 400 میلیون تومان برسانم. در این زمینه چه پیشنهادی دارید؟

RE: 100 میلیون تومان سرمایه - jahanagahi - 12-11-2012 02:20 PM

در کار ملک سودآور است. البته با این مبلغ می توانید پیش خرید کرده و زمان تحویل بفروشید و ملک دیگری بگیرید. موفقتر باشی.

RE: 100 میلیون تومان سرمایه - se3c - 12-11-2012 02:51 PM

(12-11-2012 02:20 PM)jahanagahi نوشته شده توسط:  در کار ملک سودآور است. البته با این مبلغ می توانید پیش خرید کرده و زمان تحویل بفروشید و ملک دیگری بگیرید. موفقتر باشی.

ممنونم از لطف شما. حتما این کار رو انجام خواهم داد. امیدوارم در این کار هم سود ببرم.