سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
ایده شما برای افزایش درآمد انجمن چیست؟ - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: کسب در آمد در ایران و دنیا (/forumdisplay.php?fid=1)
+--- انجمن: راه های کسب درآمد در ایران (/forumdisplay.php?fid=2)
+---- انجمن: کسب و کار در ایران (/forumdisplay.php?fid=55)
+---- موضوع: ایده شما برای افزایش درآمد انجمن چیست؟ (/showthread.php?tid=5030)

ایده شما برای افزایش درآمد انجمن چیست؟ - سعید یوسفی - 11-05-2012 04:42 PM

وب مسترها بخوبی میدونن که گرداندن و سرپا نگه داشتن یک سایت خوب تا چه اندازه انرژی بر و هزینه بر هست. بخصوص انرژی فکری. توی این انجمن هم آقای کاظمی و سایر همکاران ایشون زحمت زیادی رو کشیدن تا همه ما بتونیم از مطالب این انجمن پربار استفاده کنیم. البته تک تک اعضا هم با پست های ارزشمندشون به پربار شدن سایت کمک کردند. من به عنوان یک عضو ساده انجمن به ذهنم رسید که به بهانه نزدیک شدن دومین سال تولد انجمن هم تشکری از مدیران و همه زحمت کشان انجمن داشته باشم و هم از دوستان خواهش کنم اگه ایده ای برای افزایش درآمد انجمن (با توجه به پتانسیل های بالای این انجمن) تو ذهنشون هست، اینجا بیان کنن، شک نیست اگه درآمد انجمن بیشتر باشه به پرباز شدن بیشتر اون منجر می شه و این به نفع همه اعضا خواهد بود. امیدوارم این اقدام به منزله دخالت در امور مدیریتی سایت تلقی نشه.چون خودم چند ایده تو ذهنم بود، گفتم شاید دیگران هم ایده هایی داشته باشن و بخوان مطرح کنند، فقط همین.

RE: ایده شما برای افزایش درآمد انجمن چیست؟ - سعید یوسفی - 11-05-2012 04:54 PM

ایده های من
1-گرفتن آگهی از شرکتهای مشاور سرمایه گذاری: بعضی از شرکتها هستند که در قبال دریافت مبالغ زیاد مشاوره تخصصی سرمایه گذاری می دن، به نظرم اینجا مکان خوبی هست که تبلیغاتشون رو ارائه بدن، چون خیلی از اعضا دنبال مشاوران تخصصی هستند.
2-راه اندازی سایت تبلیغاتی که اعضا تبلیغات شغلی خودشون رو در اون قرار بدن:چون بیشتر اعضا در حال شروع یک کار هستند و یا کارشون رو از قبل شروع کردن ، این سایت تبلیغی می تونه جذاب باشه، در ضمن به معرفی بیشتر کسب و کار اعضا به یکدیگر هم کمک می کنه، با دریافت مبلغ کم بابت هر آگهی می شه درآمد خوبی کسب کرد
3-راه اندازی فروشگاه برای فروش محصولات اعضا،

RE: ایده شما برای افزایش درآمد انجمن چیست؟ - صدفی - 11-05-2012 07:57 PM

به نظر من هم تبلیغات خیلی خیلی مهمه

RE: ایده شما برای افزایش درآمد انجمن چیست؟ - مهدی 1 - 11-05-2012 08:12 PM

اگه فقط فروشگاه سایت را از محصولات آموزشی (سی دی و دی وی دی ) پر کنند و با قیمت مناسب عرضه بشه . هم کمک زیادی به کاربرها می شه و هم یک بخشی از هزینه های انجمن تامین می شه.