سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
ایده برای طراحی اپلیکیشن اندروید - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: بخش اعضای سایت (/forumdisplay.php?fid=105)
+--- انجمن: مشاوره با اساتید (/forumdisplay.php?fid=127)
+---- انجمن: کسب و کار اینترنتی (/forumdisplay.php?fid=129)
+---- موضوع: ایده برای طراحی اپلیکیشن اندروید (/showthread.php?tid=5011)

ایده برای طراحی اپلیکیشن اندروید - asadasad20 - 11-04-2012 01:05 PM

سلام به همگی
من تازه با این سایت آشنا شدم و کسی رو هم ندارم که باهاش مشورت کنم و به نظرم این انجمن برای ما مناطق محروم خیلی عالیه.
همونطور که می دونید بازار گوشی های هوشمند امروزه خیلی رو به رشد هست و خیلی ها هم مشغول طراحی برنامه واسه این گوشی ها هستند. من می خوام یک اپلیکیشن جدید بسازم که دارای ایده جدیدی باشد یا نمونه ایرانیش وجود نداشته باشه. خواص گیاهان دارویی و دیوان رودکی هم نمی خوام بنویسم.
در مرحله اول من قصد درامدزایی از این برنامه را ندارم فقط برای کسب اعتبار و کاربر برای طراحی اپلیکیشنهای بعدی.
خودم یک ایده دارم که نمونه خارجیش واسه IOS موجود هستش(سایتش هم موجوده) اونم نوعی چت کردن هستش ولی در این نوع چت افراد به صورت راندوم و کاملا مخفی با هم چت کنند بدون هیچگونه نشانی و اسم و ... .
البته ایده دیگه ای هم داشتم که متاسفانه زودتر از من طراحی شد اونم اپ "دیوار" هستش.

دوستان لطف کنند در مورد ایده نظر بدند یا ایده ای جدید معرفی کنند.
در ضمن اگه کسی هست که باهام همکاری کنه لطث کنند اعلام کنند یا در این پست یا پ.خ.

RE: ایده برای طراحی اپلیکیشن اندروید - مهدی 1 - 11-04-2012 01:14 PM

حکم ایرانی

RE: ایده برای طراحی اپلیکیشن اندروید - کامیار کاظمی - 11-04-2012 01:21 PM

سلام
شما برنامه نویس هستید؟
برنامه نوشته شده دارید؟

RE: ایده برای طراحی اپلیکیشن اندروید - asadasad20 - 11-04-2012 01:39 PM

(11-04-2012 01:21 PM)کامیار کاظمی نوشته شده توسط:  سلام
شما برنامه نویس هستید؟
برنامه نوشته شده دارید؟
بله بنده برنامه نویس هستم البته سابقه کاریم توی دات نت و پی اچ پی و جاوا هستش.
برنامه اندرویدی چندتا نوشتم البته همگی ساده بودند و دنبال یه موضوع جدی هستم که روش وقت بزارم و اونو منتشر کنم.

RE: ایده برای طراحی اپلیکیشن اندروید - asadasad20 - 11-04-2012 01:46 PM

(11-04-2012 01:14 PM)مهدی 1 نوشته شده توسط:  حکم ایرانی
این بازی نمونه خارجی ساخته شده. بازی ها باید گرافیک خوبی داشته باشند که در این مورد خیلی وارد نیستم و نیاز به یک طراح واسط کاربر هست. می خوام که اپ باشه نه بازی.(البته بازی هم نوعی اپه)

ممنون از پاسختون

RE: ایده برای طراحی اپلیکیشن اندروید - سعید یوسفی - 11-05-2012 04:03 PM

نمونه اپلیکیشن های کوچک و غیر تجاری
1-حسابدار روزانه(یک برنامه حسابداری ساده شخصی برای برنامه ریزی هزینه های زندگی فرد یا خانواده) با کاربری اسان
2-صلوات شمار(برنامه بسیار ساده که افراد برای ذکر گفتن از آن استفاده کنند و تاریخچه ذکرهای قبلی را هم نگه دارد بعلاوه اذکار هفته و موارد مشابه)
3-اذان گو(برنامه ای که در مواقع شرعی اذان پخش کند) ، بخصوص برای ماه رمضان کاربرد دارد
4-برنامه ورزش(برنامه ای که حرکات نرمشی روزانه برای سلامتی در اون گنجانده بشه و در ساعتهای خاص به کاربر الارم بده تا نرمش رو فراموش نکنه)
برای تجاری سازی این برنامه ها می شه از تبلیغات استفاده کرد، مثلا در"برنامه ورزش" میشه کالاهای ورزشی رو تبلیع کرد، یا در برنامه اذان گو میشه سی دی های مذهبی رو تبلیغ کرد، یا در برنامه حسابداری کالاهای مصرفی خانواده رو.

RE: ایده برای طراحی اپلیکیشن اندروید - yu3f - 11-05-2012 04:19 PM

ی برنامه بود برای IOS ک کاربرا توش تگ میزدن. چیرو؟ اینکه کجا دوربین پلیس هست و کجا پلیس با دوربین کمین می کنه. بعد ی نقشه با کلی تگ خروجیش بود و فک می کنم موقع رانندگی اگه جی پی اس روشن بود، وقتی نزدیک یکی از این ها میشد آلارم میداد ک سرعت کم کنید Yosef.gif

حالا این میتونه برای خیلی چیزای دیگه باشه. اصل کار تگ شدن مورد X توسط کاربران هست. این مورد X می تونه دوربین های کنترل سرعت باشه، میتونه محل فروش ذرت مکزیکی باشه، میتونه محل فروشگاه های فلان برند و یا حتی محل فروشگاه هایی ک حراج زدند Yosef.gif بعد ها میشه برای تجاری سازی هم برای عضویت در سیستم ی مقدار ناچیز عضویت گرفت در تعداد بالا رقم خوبی فک کنم بشه Yosef.gif

RE: ایده برای طراحی اپلیکیشن اندروید - امید اسماعیل زاده - 06-16-2018 06:55 PM

(11-04-2012 01:05 PM)asadasad20 نوشته شده توسط:  سلام به همگی
من تازه با این سایت آشنا شدم و کسی رو هم ندارم که باهاش مشورت کنم و به نظرم این انجمن برای ما مناطق محروم خیلی عالیه.
همونطور که می دونید بازار گوشی های هوشمند امروزه خیلی رو به رشد هست و خیلی ها هم مشغول طراحی برنامه واسه این گوشی ها هستند. من می خوام یک اپلیکیشن جدید بسازم که دارای ایده جدیدی باشد یا نمونه ایرانیش وجود نداشته باشه. خواص گیاهان دارویی و دیوان رودکی هم نمی خوام بنویسم.
در مرحله اول من قصد درامدزایی از این برنامه را ندارم فقط برای کسب اعتبار و کاربر برای طراحی اپلیکیشنهای بعدی.
خودم یک ایده دارم که نمونه خارجیش واسه IOS موجود هستش(سایتش هم موجوده) اونم نوعی چت کردن هستش ولی در این نوع چت افراد به صورت راندوم و کاملا مخفی با هم چت کنند بدون هیچگونه نشانی و اسم و ... .
البته ایده دیگه ای هم داشتم که متاسفانه زودتر از من طراحی شد اونم اپ "دیوار" هستش.

در ضمن اگه کسی هست که باهام همکاری کنه لطث کنند اعلام کنند یا در این پست یا پ.خ.

RE: ایده برای طراحی اپلیکیشن اندروید - امید اسماعیل زاده - 06-16-2018 06:59 PM

(11-04-2012 01:05 PM)asadasad20 نوشته شده توسط:  سلام به همگی

سلام من ایده خواص دارم که هر کس نمیتونه سرمایه گزاری کنه برنامه که تنها ایدشو خیلی میخوام اگرم شما واقعا میخواهین قد این پاول دریوف معروف بشین من یک ایده دارم تو دنیا مشابهش نیست خب الانم دنبال فروششم چون خودم نه پول دارم نه توانایشو با شرایط خواصی میفروشم و میدونمم ایدم تکه کسی مشابهشو نداره اگه کسی سرمایه گزاری کنه میتونه قد تلگرام پول دربیاره ازش حتا کلش
اگه میخواهیی به ایدی تلگرامیم یا سروشم که زیر میدم پی ام بده

تلگرام
omid_esz
سروش
omid.esz