سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
ایده ها برای تولد دو سالگی انجمن - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: بخش اعضای سایت (/forumdisplay.php?fid=105)
+--- انجمن: اعضای سایت ، اهداف و بحث های شخصی (/forumdisplay.php?fid=36)
+--- موضوع: ایده ها برای تولد دو سالگی انجمن (/showthread.php?tid=4976)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6

RE: ایده ها برای تولد دو سالگی انجمن - صدفی - 12-18-2012 11:05 PM

من کاملا موافقم

RE: ایده ها برای تولد دو سالگی انجمن - مهدی 1 - 12-19-2012 12:29 AM

(12-14-2012 12:39 PM)بهداد نوشته شده توسط:  با جناب قربانیان صحبتی در زمینه ی دفتری در تهران داشتم . بنظرم چند سال فعالیت در دنیای مجازی دیگه بسه باید وارد بخش عینیت بشویم . ایده ی من از اهداف آینده ی انجمن در سال جدید :
1 - چاپ ماهنامه ی میلیاردرهای آینده ایران در گیشه های مطبوعات

با درود

واقعا چرا اینکار انجام نمی شه
آیا مجوز ها مشکله
یا فکر می کنید استقبال نمی شه و روی پیش خوان فروش نمی ره
یا اینکه تبلیغات احتمالی و فروش پیش خوان جوابگوی هزینه ها نیست
و یا ...
ولی هر کدام از این موارد هم باشه قابل حل شدنه ، به نظرم پتانسیل این کار وجود داره و آقای کاطمی گرامی هم مدتهاست تو کار نشر هستند و مشکلی از این بابت ندارند

10_004

RE: ایده ها برای تولد دو سالگی انجمن - jahanagahi - 12-19-2012 12:38 AM

مشکل در هیچ کاری وجود ندارد. انشالله بزودی در تهران مستقر شده و با ادمین عزیز و شما عزیزان حتما حرکتی را که مورد نظر شما اساتید محترم باشد شروع میکنیم.

RE: ایده ها برای تولد دو سالگی انجمن - mehdi62 - 12-19-2012 01:24 AM

پیشنهادهای من:
- قبل از همه تدوین برنامه زمان بندی شده برای این انجمن به صورت دقیق و ریز - درج این برنامه در انجمن و درخواست برای ارائه نظرات توسط اعضا برای آن - انعطاف پذیری این برنامه به طوری که به مرور زمان و با ارائه پیشنهادات و انتقادات اعضا این برنامه بهینه و اصلاح شود.(واقعا زشته برای انجمنی که دعوت به برنامه ریزی می کنه ولی خودش برنامه مدون، دقیق و قابل اصلاح نداشته باشه) - این انجمن بابد از "باری به هر جهت" خارج و دارای هدف و برنامه ریزی عالی شود.
- تاسیس مجله کاغذی انجمن اول به صورت ماهنامه سپس دوبار در ماه سپس هفته نامه و قطعا و حتما خیلی زود روزنامه.
- تاسیس شبکه تلویزیونی م/ا/ه/و/ا/ر/ه ای انجمن
- برگزاری کلاس ها و همایش های مرتب و در موضوعات متنوع مرتبط با انجمن
- تولید فیلم های مستند مانند فیلم راز
- تولید موزیک مانند رپ متناسب با ارزش های انجمن که می تونه خیلی زود پخش بشه و تبلیغی هم برای انجمن باشه.
- برگزاری مسابقات با موضوعات مرتبط با مفاهیم انجمن
- ارتقای سایت به یک سیستم مدیریت محتوای پیشرفته تر و حرفه ای تر با گرافیک حرفه ای تر.
- ارائه ایده های درآمدزا برای انجمن و شرکت فعال انجمن در برنامه های تجاری و کسب درآمد
- ارائه یک راه حل خیلی آسان برای جذب کمک ها و شارژهای اعضای انجمن. مانند ارسال کد رمز شارژ ایرانسل برای انجمن.
مثلامن یک شارژ هزار تومنی ایرانسل ارسال می کنم برای انجمن، سپس راهی وجود داشته باشه که اون شارژ به تومن دربیاد نمی دونم ایرانسل همچین سیستمی داره یا نه. کلا یک روش راحت و خیلی ساده برای همه.
- انتشار کتاب توسط انجمن
- ایجاد یک سایت درآمدزا برای انجمن شاید هم چندین سایت: سایت تبلیغاتی-فروشگاه-... با توجه به اعتمادسازی که این انجمن برای خودش ایجاد کرده در صورت تاسیس فروشگاه افراد با اعتماد کامل از آن خرید می کنند.