سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
فروش پوشاک ارزان - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: کسب در آمد در ایران و دنیا (/forumdisplay.php?fid=1)
+--- انجمن: ایده های ساده برای کسب درآمد و یافتن شریک شغلی (/forumdisplay.php?fid=27)
+--- موضوع: فروش پوشاک ارزان (/showthread.php?tid=4925)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8

RE: فروش پوشاک ارزان - amirctrl - 07-30-2013 12:55 PM

چرا هیچکس جواب منو نمیده؟؟!

RE: فروش پوشاک ارزان - jahanagahi - 07-30-2013 01:03 PM

(07-30-2013 12:55 PM)amirctrl نوشته شده توسط:  چرا هیچکس جواب منو نمیده؟؟!

بخاطر اسپم های که میگذارید.
دوست عزیز وقتی سئوال فرمودید منتظر جواب باشید. ممکن است عزیزانی که جواب شما را داشته باشند در حال حاضر در انجمن نباشند.
از همان خیابان جمهوری و ساختمان پلاسکو شروع کنید. در قزوین می توانید به بازار قسمت پوشاک فروشها رفته و سئوال کنید. در قزوین چنین تولیدهائی را من ندیده ام.

RE: فروش پوشاک ارزان - amirctrl - 07-30-2013 01:10 PM

سپاس
به یک چاپ خونه برای چاپ روی تیشرت ها هم نیاز دارم
دوستان در کل دنبال یه چاپخونه برای چاپ روی تیشرت و یه تولیدیه تیشرت ترجیحا قزوین ، نبود تهران هستم،ممنون میشم اگه کسی هست بگه تا باهم در مورد کار هم مشورت کنیم

RE: فروش پوشاک ارزان - jahanagahi - 07-30-2013 01:45 PM

(07-30-2013 01:10 PM)amirctrl نوشته شده توسط:  سپاس
به یک چاپ خونه برای چاپ روی تیشرت ها هم نیاز دارم
دوستان در کل دنبال یه چاپخونه برای چاپ روی تیشرت و یه تولیدیه تیشرت ترجیحا قزوین ، نبود تهران هستم،ممنون میشم اگه کسی هست بگه تا باهم در مورد کار هم مشورت کنیم

در تهران سه راه جمهوری و یا ساختمان پلاسکو بپرسید چنین چاپخانه هائی هست.

RE: فروش پوشاک ارزان - poldar - 07-30-2013 03:16 PM

تایپیک خوبی بود ممنون

RE: فروش پوشاک ارزان - ahmadreza926 - 10-27-2013 05:58 PM

سلام آقاي قربانيان عزيز
من تاپيك ها را مطالعه كردم و به كمك بشتر شما نيازمندم
اگه اجازه بديد باهاتون تماس بگيرم.بايد با همين شماره ايرانسل تماس بگيرم؟؟
من واسه شهر اصفهان ميخوام اقدام كنم و نيازمند تجربه شما هستم چون هيچ كس و تو اين كار ندارم

RE: فروش پوشاک ارزان - سارا30 - 05-29-2014 06:31 PM

سلام آقای قربانیان عزیز
خیلی وقته تو فکر مانتوفروشی ام، برا مانتو هم جاهایی رو سراغ دارین که قیمت کم ازشون بخرم ؟؟؟
ده تومن هم سرمایه دارم هرچی حساب کتاب میکنم بنظرم حداقل بیست تومن سرمایه میخواد.
بنظرشما با ده تومن تو یه شهرکوچیک خوزستان میشه مانتوفروشی راه انداخت؟

RE: فروش پوشاک ارزان - MARYAR - 05-29-2014 07:14 PM

برای مانتو می تونید به بازار بزرگ تهران و یا سه راه جمهوری مراجعه کنید . برای مانتو ها و سارافون های سنتی تر هم میشه به جمعه بازار برلن رفت و با دوزنده های خانم جوان حتی تو شهرستان ها آشنا شد و عمده به قینت پایین خرید

RE: فروش پوشاک ارزان - سارا30 - 05-29-2014 07:51 PM

(05-29-2014 07:14 PM)MARYAR نوشته شده توسط:  برای مانتو می تونید به بازار بزرگ تهران و یا سه راه جمهوری مراجعه کنید . برای مانتو ها و سارافون های سنتی تر هم میشه به جمعه بازار برلن رفت و با دوزنده های خانم جوان حتی تو شهرستان ها آشنا شد و عمده به قینت پایین خرید

سه راه جمهوری که میگید عمده فروشی هم دارن؟ حول و حوش قیمتا رو نمیدونین؟با هفت هشت تومن میشه یه مغازه کوچیکو پر کرد؟

RE: فروش پوشاک ارزان - MARYAR - 05-29-2014 08:17 PM

بله بعضی از پاساژا طبقه بالاش کلا سری دوزی و عمده ست. خوب می تونید با مبلغ پایین و تعداد جنس کمتر شروع کنید و بعد از سودخهای بعدیتون تعداد مدل ها را بالا ببریدددددد