سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
نظر شما درباره این سایت - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: بخش اعضای سایت (/forumdisplay.php?fid=105)
+--- انجمن: اعضای سایت ، اهداف و بحث های شخصی (/forumdisplay.php?fid=36)
+--- موضوع: نظر شما درباره این سایت (/showthread.php?tid=4901)

نظر شما درباره این سایت - toofan245 - 10-27-2012 11:11 AM

سلام روز همگی بخیر.
داشتم تو نت چرخی میزدم دیدم یه آگهی فروش سایت هست :
سایت آگهی moj1.com با قیمت 180 هزار تومن به فروش میرسد.
به نظرم خیلی قیمت مناسبی بود یه سایت کامل با حدود 14000 کاربر و 30000 آگهی رایگان و غیر رایگان!!
حالا به نظرتون من یا کس دیگه ای اگه این سایت نیازمندی ها رو بخره میتونه یه کار پرسود باشه؟
فروشندش میگه وقت نداره سایت رو بروز کنه و تبلیغات کنه واسه همین داره فقط پول اسکریپت و هاستش رو میگیره.
حالا شما بگین 180000 تومن خوبه یا نه؟

RE: نظر شما درباره این سایت - MohamadMJ - 10-27-2012 11:32 AM

سلام دوست من
هم سایت رو میشناسم هم ادمینش رو و هم بقیه سایتهاشو.

نه مناسب نیست. نزدیک 6-7 ماهی هست قصد فروش اینارو داره و کسی نخریده پس مطمئنا یه چیزی هست.
مورد بعدی پست و کاربرایی که دارید میبینید بکاپ بوده که روی اسکریپت بالا آورده. یعنی اعضاش واسه سایت دیگه ای بودن و تبلیغاتشم همینطور.
اگر قرار بود با این اوضاع بشه بالا اومد یکسالیش میشه این سایت توی این یکسال با این همه پست و کاربر باید زیر 100 ایران میبود.

هیچ ارزانی بی دلیل نیست. خرید سایت در حال حاظر یکم خطرناکه. چون اصولا تا مشکلی پیش نیاد کسی سایتشو الکی نمیفروشه.

RE: نظر شما درباره این سایت - هومان هرمزدی - 10-27-2012 11:52 AM

مدتی با پوسته Classipress وردپرس یه وبسایت تبلیغات رایگان راه انداختم ولی تنظیماتش خیلی سخت بود و شریکم تصمیم گرفت یه سیستم خریداره بکنه و نصب کنه.حالا من هم میخوام شروع کنم.یه اسکریپت دیدم که قیمتش حدودا 450 هزارتومان هستش و 70 هزرا تومان هم باید پول هاست ایرانی پارس سرور بدم.به نظرتون بازده داره؟میشه با انجام تبلیغات رایگان تویه سایتهای دیگه و فروم ها، تبلیغات ویژه جذب کرد؟

RE: نظر شما درباره این سایت - سعید احمدی - 01-04-2013 11:02 PM

بازار این کار اشبا شده عزیز.الان اینترنت مملو از این سایتهاست که ایجاد شدند ولی درآمدی ندارند.تنها راه درامدزایی این سایتها اینه که یه دفتر اجاره کنی و چندتا بازاریاب استخدام کنی که برن از شرکتها و سازمانها اگهی بگیرن که اینم به هزینه هاش نمی ارزه.