سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
قدرت مراقبه - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: روانشناسی (/forumdisplay.php?fid=106)
+--- انجمن: روانشناسی شخصی (/forumdisplay.php?fid=37)
+---- انجمن: تجسم خلاق و خلاقیت (/forumdisplay.php?fid=69)
+---- موضوع: قدرت مراقبه (/showthread.php?tid=4876)

قدرت مراقبه - مهدی گل محمدی - 10-24-2012 10:42 PM

سلام خدمت دوستان عزیز انجمن
من خیلی از نوشته آقا بهداد خوشم میاد به آدم یه انگیزه خاصی میده و همچنین حرف های عمو هوشنگ.

من بالاخره تونستم مراقبه ای رو که بهداد جان گفته بود رو انجام بدم و در اون یه تصویری که پایین براتون گذاشتم رو تصور می کردم و واقعا حس میکردم بدون هیچ محدودیتی به اون رسیدم.

الان که در خدمت شما هستم از تصویری که تو ذهنم بود و امروز به حقیقت پیوست براتون عکس گرفتم تا شما هم به قدرت این قوانین پی ببرید.

تصویر(تجسم مهندس در ذهنش) :

[تصویر: a4_copy_paper_for_sale-50087151babd2cb8d8ff2e1ec.jpg]

تصویر دوم(مغازه مهندس-امرو 2/8/91-ساعت9:30 شب-45 کارتن کاغذ):
[تصویر: 87e03db1d99e.jpg]

شما هم انجام بدید خیلی لذت بخشه.
پیش به سوی جاده موفقیت

RE: قدرت مراقبه - worldforex - 10-24-2012 11:10 PM

سلام جناب گل محمدی عزیز... بهتون واقعا تبریک میگم.... برای ما هم دعا بفرمایید و اگر دوست داشتید در بحث تاپیکی که زدم شرکت کنید....
دیروز که باهاتون تماس گرفتم متوجه شدم که خیلی درگیر هستید... شب هم تماس گرفتم که تحویل نگرفتید...(شوخی)
امیدوارم همیشه موفق باشید.
http://forum.unc-co.ir/showthread.php?tid=4869&page=1

RE: قدرت مراقبه - مهدی گل محمدی - 10-24-2012 11:15 PM

سلامت باشید
دوست عزیز خدای نکرده یه وقت اشتباه برداشت نکنید من ظهر دیروز درگیر همین خالی کردن کاغذ بودم.
شب هم که شما تماس گرفته بودید از فرط خستگی خوابم برده بود.
امیدوارم شما هم موفق باشید.(الان میتونید تماس بگیرید من در خدمتم)

RE: قدرت مراقبه - jahanagahi - 10-24-2012 11:19 PM

مهدی جان اطمینان دارم که به اهدافت می رسی ولی ممکن است کمی طول بکشد.به تجسمت ادامه بده . امیدوار باش.باورکن.جملات تاکیدی بساز.ازمسیر رسیدن به هدف لذت ببر. در مقابل مشکلاتی که ممکن است یش آید قوی باش. به خدا توکل کن.
(زمان نیاز است تا باورهای جدید جایگزین باورهای قبلی شود)

RE: قدرت مراقبه - صدفی - 10-24-2012 11:56 PM

وقتی به این حرف ایمان آوردیم که تجسم خلاق معجزه میکنه اونوقت معجزه اتفاق میوفته فقط اون موقع باید با گوشت و پوست و خون و روحمون درک کنیم ایم مسئله رو

RE: قدرت مراقبه - ELNINO 20 - 10-25-2012 12:01 AM

سلام منم به نوبه خودم این موفقیت بزرگ را بهت تبریک میگم ایشالا تو همه مراحل موفق بشی.

RE: قدرت مراقبه - بهداد - 10-25-2012 09:21 AM

WoooooooooooooooooooooooooooooW
عجب ویژن خفنی . فوق العاده هستش شما بمن لطف دارید من کاره ای نیستم من برای همه عزیزان با تمام انرژی بدون هیچ منتی و چشم داشتی فعالم که در مورد رویدادهای علمی و کاربردی در جهان هر چه آموختم و در حال یاد گرفتن هستم را منتشر کنم . این شما هستید که عمل میکنید پس شما با ذهن خود غوغا میکنید .
اگر دوستان نتوانستند از مراقبه ای که شرح دادم استفاده کنند اصلا دلسرد نشوند در هفته های اول و دوم شاید چیزی حس نکنند یا چیزی نبینند اما به زودی همه چیز با گذشت زمان روبراه می شود . قوی باشید . ویژن بینی در مراقبه ی تلفیقی با تجسم بهترین نوع مراقبه در اصول موفقیت محسوب می شود که شاید بتواند دستاورد های بزرگی در آینده برای شما داشته باشد .
با تشکر و سپاس

RE: قدرت مراقبه - مهدی گل محمدی - 10-25-2012 09:56 AM

اگر تو عکس اول دقت کرده باشید.روی هر پالت 45 کارتن کاغذ هست.
من هم روی 45 کارتن تمرکز کرده بودم که کائنات دقیقا ب اندازه همون 45 کارتن به من پول رسوندن.