سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
****اساتید لطفا راهنمایی کنند**** - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: بخش اعضای سایت (/forumdisplay.php?fid=105)
+--- انجمن: مشاوره با اساتید (/forumdisplay.php?fid=127)
+--- موضوع: ****اساتید لطفا راهنمایی کنند**** (/showthread.php?tid=4869)

صفحه ها: 1 2 3

RE: ****اساتید لطفا راهنمایی کنند**** - پرواز - 10-24-2012 08:19 PM

با توجه به عنوان تاپیکتون من استاد نیستم. ولی میخوام کمکتون کنم.
به نظر من سبزی خوردکنی رو راه بندازین. ولی هم خشک و هم تازه. اصل کار رو بر سبزی تازه و خورد شده بذارین ولی اگر دیدین فروش نمیره قبل از افت کیفیت خشکش کنید. اونم در انواع مختلف مثلا قورمه سبزی و...
برای این کار تبلیغات محلی خیلی مهمه.

RE: ****اساتید لطفا راهنمایی کنند**** - jahanagahi - 10-24-2012 08:28 PM

(10-24-2012 08:19 PM)پرواز نوشته شده توسط:  با توجه به عنوان تاپیکتون من استاد نیستم. ولی میخوام کمکتون کنم.
به نظر من سبزی خوردکنی رو راه بندازین. ولی هم خشک و هم تازه. اصل کار رو بر سبزی تازه و خورد شده بذارین ولی اگر دیدین فروش نمیره قبل از افت کیفیت خشکش کنید. اونم در انواع مختلف مثلا قورمه سبزی و...

ممنون از راهنمائی خوب شما.
شما عزیزان که در این انجمن کار آفرینی عضو شده اید حقیقتا از اساتید می باشیدوهر کدام تجربیات با ارزشی دارید و همه مشتاق نظرات شما هستند.موفقتر باشی.

RE: ****اساتید لطفا راهنمایی کنند**** - worldforex - 10-24-2012 08:40 PM

(10-24-2012 08:19 PM)پرواز نوشته شده توسط:  با توجه به عنوان تاپیکتون من استاد نیستم. ولی میخوام کمکتون کنم.

تشکر از شما بابت راهنمایی خوبتون و کمکتون ..... نظرات شما و همه دوستان برای شخص بنده بسیار مهم هست... از بابت عنوان تاپیک عذرخواهم ....

RE: ****اساتید لطفا راهنمایی کنند**** - پرواز - 10-24-2012 09:40 PM

نه. نه. اصلا فکر نکنید یه وقت ناراحت شدما. همینطوری عرض کردم. کلمه ی استاد تو عنوان تاپیک توجهم رو جلب کرد. بعدش به اساتید انجمن فکر کردم(که ترجیح میدم برای اینکه کسی از قلم نیفته مثال نزنم) و پیش خودم گفتم بهتره قبل از اینکه پیشنهادی بدم اینو عرض کنم که من در حد اونا نیستم

RE: ****اساتید لطفا راهنمایی کنند**** - worldforex - 10-25-2012 12:07 AM

ای بابا چرا هیچ کس نیست!!! چه خلوته!!!

RE: ****اساتید لطفا راهنمایی کنند**** - jahanagahi - 10-25-2012 12:14 AM

(10-25-2012 12:07 AM)worldforex نوشته شده توسط:  ای بابا چرا هیچ کس نیست!!! چه خلوته!!!

در چند پست پاسخ شما داده شده و توضیحات آنرا هم نوشتیم.دلیلی برای بحث بعدی نیست. شروع کن و به امید خدا موفقتر خواهی شد.

RE: ****اساتید لطفا راهنمایی کنند**** - worldforex - 10-25-2012 12:20 AM

(10-25-2012 12:14 AM)jahanagahi نوشته شده توسط:  
(10-25-2012 12:07 AM)worldforex نوشته شده توسط:  ای بابا چرا هیچ کس نیست!!! چه خلوته!!!

در چند پست پاسخ شما داده شده و توضیحات آنرا هم نوشتیم.دلیلی برای بحث بعدی نیست. شروع کن و به امید خدا موفقتر خواهی شد.
پس استاد نظر شما هم با کار سبزی هست؟ استارت این کارو بزنم ؟ به نظرتون با این سرمایه میتونم؟
میشه یک ریزی از کارهایی که در مورد سبزی میتونم انجام بدم بهم بگین...
با تشکر از شما

RE: ****اساتید لطفا راهنمایی کنند**** - jahanagahi - 10-25-2012 12:32 AM

(10-25-2012 12:20 AM)worldforex نوشته شده توسط:  

پس استاد نظر شما هم با کار سبزی هست؟ استارت این کارو بزنم ؟ به نظرتون با این سرمایه میتونم؟
با تشکر از شما
انشالله حرکت خود را شروع کنید.چون ذهن شما در گیر موفقیت است لابلای کار ذهنت برای موفقیت هرچه بیشتر شما کمک خواهد کرد.
اما نظر من:
1- شروع کار
2- فکر و برنامه ریزی برای زدن شعبات دیگر.(چون کار تخصصی نیست یک کارگر هم می تواند در شعبات کار را انجام دهد)
3- خرد کردن سبزیجاتی که مشتریان تحویل می دند.
4- خودت هم می توانی از کمک چند خانم برای تمیز کردن سبزیجات استفاده کنی و پس از شستشوی خوب با مواد ضدعفونی آنرا در بسته های 5کیلوئی و 10کیلوئی با قیمت مناسب عرضه کنی.
5- خودت بهیچ وجه کار نکنی. کار شما بازاریابی برای سبزیجاتی که خودت تهیه کرده و تمیز کرده اید و بسته بندی شده.
موفقتر باشی.

RE: ****اساتید لطفا راهنمایی کنند**** - m_grate29 - 10-25-2012 12:36 AM

این خیلی مهم البته واسه خودم
آیا میخوای سوددهی لازمو حداقل زمان داشته باشی یا به دوراندیشی هم انجام بدی و به فکر سود در مدت زمان کم نیستی و به افق مینگری
بدون شک 1000 نوع کار هست ولی باید بدونی به چی علاقه داری و یا علاقشو پیدا میکنی؟؟
باید ببینید قدرت ریسکتون چقدر هست؟؟

برو منظقه آزاد کیف موبایل بخر بیار پخش کن.لباس بیار.لوازم خورد آشپزخانه مثل نمکدون و ...
نمایندگی بگیر از کمپانی های مختلف.
در یک منطقه متوسط آش فروشی راه بنداز.زیر پله ایی.
کفی کفش بو گیر کفش بخر پخش کن تو مغازه مترو و ... جوراب و ...
حتی خودتون دست فروشی کنید
و 100 ها مورد دیگر

توصیه از نگاه خودم :
هر کسی فکر کنه این کارها عار هست هیچ وقت به فکر میلیاردشدن که هیچ به فکر میلونر شدن هم نباشه
یک مغازه در بازار با تلفن خراب میز شکسته و دمپایی کارکردنش بهتر از یک دفتر تو جردن با 3 تا منشی خوشگل و ... که کار نکنی

کار تو پول نیست تو فکر هست
کسی که 10 میلیون تومن داره پول کم داره
کسی که 1 میلیارد هم داشته باشه بازم برای سرمایه گذاری کم میاره

RE: ****اساتید لطفا راهنمایی کنند**** - worldforex - 10-25-2012 01:11 AM

(10-25-2012 12:32 AM)jahanagahi نوشته شده توسط:  
(10-25-2012 12:20 AM)worldforex نوشته شده توسط:  

با تشکر از شما
انشالله حرکت خود را شروع کنید.چون ذهن شما در گیر موفقیت است لابلای کار ذهنت برای موفقیت هرچه بیشتر شما کمک خواهد کرد.
اما نظر من:
1- شروع کار
2- فکر و برنامه ریزی برای زدن شعبات دیگر.(چون کار تخصصی نیست یک کارگر هم می تواند در شعبات کار را انجام دهد)
3- خرد کردن سبزیجاتی که مشتریان تحویل می دند.
4- خودت هم می توانی از کمک چند خانم برای تمیز کردن سبزیجات استفاده کنی و پس از شستشوی خوب با مواد ضدعفونی آنرا در بسته های 5کیلوئی و 10کیلوئی با قیمت مناسب عرضه کنی.
5- خودت بهیچ وجه کار نکنی. کار شما بازاریابی برای سبزیجاتی که خودت تهیه کرده و تمیز کرده اید و بسته بندی شده.
موفقتر باشی.
ممنون از شما استاد عزیز... ببخشید برق منزلمان قطع شد و دیر پست زدم....
نظرتون در مورد دستگاه تولید و بسته بندی سبزی چیست؟ یعنی فرآیند شستشو و پاک کردن و خورد کردن و خشک کردن به صورت مکانیزه و با دستگاه اتومات باشه و به نوعی یک کار صنعتی باشه.... البته نمیدونم قیمت دستگاه چنده اما بنظرم فکر خوبی باشه تا نظر شما و دیگر دوستان چی باشه....

(10-25-2012 12:36 AM)m_grate29 نوشته شده توسط:  کار تو پول نیست تو فکر هست
کسی که 10 میلیون تومن داره پول کم داره
کسی که 1 میلیارد هم داشته باشه بازم برای سرمایه گذاری کم میاره
با سلام و تشکر از شما بابت شرکت در این بحث و به اشتراک گذاشتن تجربیاتتون.
پیشنهادهای خوبی بود البته بنده تجربه در 2 یا 3 مورد رو دارم و با فرمایش شما موافقم...
با سپاس