سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
درخواست راهنمایی برای فروش آنلاین - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: بخش اعضای سایت (/forumdisplay.php?fid=105)
+--- انجمن: مشاوره با اساتید (/forumdisplay.php?fid=127)
+---- انجمن: کسب و کار اینترنتی (/forumdisplay.php?fid=129)
+---- موضوع: درخواست راهنمایی برای فروش آنلاین (/showthread.php?tid=4843)

RE: انجمن ايده(مهم شركت كنيد) - miladho - 10-22-2012 03:23 PM

سلام به همه من دیری نمپای که عضو این سایت شدم ببینید من تو کاری تجربه دارم اونم طراحی وبسایت یه زمانی پشتیبان وبسیایت یه شرکت نرمافزاری بودم که حقوقش کم بود اما خوب تجربه های زیادی تو این زمینه پیدا کردم با ادمهای زیادی آشنا شدم که خیلی بهم کمک کردن حالا مبخوام کاری کنم حتمن میگین چی کار من ایده اینه که میخوام سایتی راه اندازی کنم مثل دیجی کالا یا مثل پردیس گیم که فروش آنلاین گیم و مولتی مدیا میکنه حتی فروش آلبوم موسیقی و شارژ ایرانسل دنبالش رفتم دیدم اگه خودم بسازم مشکل سئو دارم یعنی سایت طول میکشه پربازدید بشه حداقل 3 تا 5 سال خوب زمان زیادی چون من دوست دارم زندگیمو شروع کنم برام اهمیت داره که زمانش محدود باشه این مهمه سه سال زمانه زیادیه یه اطلاعاتی گرفتم دیدم شرکت های هستن که میتونن در 1 سال سئو بالایی بدن و تبلیغات کلیکی مهمه چون میتونه به سیو سایت کمک کنه حالا من سوالاتم اینه
1.کسی تو سایت یا انجمن هست که قبلا این کارو کرده باشه
2.ارزش داره
3 .من چقدر باید هزینه کنم
4. ارزش داره سایت بدم به شرکت معتبر طراحی کنه تا سئو بالا بره و خریدار داشته باشم
5. طراح حرفه ای سراغ دارید که شریک بشه تو سایت یعنی کارو شروع کنیم بعد سودهارو تقسیم کنیم
6. میشه روش حساب کرد
7. درآمد ماهیانه اش چطوره
8. میشه گفت همش سوده یا ضرره
خوشحال میشم کسی باه همکاری کنه

RE: انجمن ايده(مهم شركت كنيد) - Divar - 10-22-2012 03:33 PM

سلام دوست عزیز.
اولین خوش آمد میگم بهت و امیدوارم که روزای خوبی کنار هم توی این انجمن سپری کنیم.
حالا بریم سر اصل موضوع:
موضوع سایت مورد نظرت چیه؟ دی جی کالا که لوازم فیزیکی می فروشه ولی پردیس گیم نمیدونم.
حالا تو خودت دقیق می خوای چکار کنی و چی بفروشی؟

درخواست راهنمایی برای فروش آنلاین - مــجــیــנ - 10-22-2012 04:19 PM

ارسالهای مربوط به فروش آنلاین منتقل شد

RE: درخواست راهنمایی برای فروش آنلاین - MohamadMJ - 10-22-2012 09:33 PM

سلام دوست گلم.
در مورد طراحی که خب اگرم خودت طراحی کنی میتونی بسپاری شرکت های معتبر بهینه سازی کنن.
برای بهینه سازی هم اگر از بیس و اول کار خودت بنویسی کدارو و با اصول بهینه بودن کد زدن آشنا باشی سایت اتوماتیک بهینه میشه.

گوگل داره سعی میکنه حالت بهینش رو ببره حالت معمولی سایت. و توی الگوریتمهای آخریش حتی سایتهای بیش از حد بهینه شده رو جریمه کرد. نظر من اینه اگر کد نویسی بلدی یکم در مورد بهینه سازی مطالعه کن و خودت پیش برو.

اگر تجربه فروشگاه اینرنتی نداشتین بهتره در مورد بخش بخشش تحقیق کنید. مراحل راه اندازیش رو کامل چک کنید که یه موقع وارد کار نشین و کم بیارید.

محصولات
سایت مناسب
سیسم پستی
درگاه های بانکی
بسته بندی
تبلیغات
خدمات قبل و بعد از فروش
و و و

در مورد درآمدش هیچ تضمینی وجود نداره. چند درصد سود خب داداش شما یه محصول میگیری میتوین 30 درصد بکشی روش یه محصول میگیری میتونی 80 درصد بکشی روش. پس بر میگرده به اجناست و کسایی که ازشون میگیری.
در مورد فروشت ممکنه انتظار داشته باشی فروشگاه خودش خریدار بگیره و ولش کنی به امان خدا ممکنه خرج کنی واسه تبلیغات. میتونه درآمدت صفر باشه میتونه ماهی چند میلیون باشه.

نقل قول :1.کسی تو سایت یا انجمن هست که قبلا این کارو کرده باشه
2.ارزش داره
3 .من چقدر باید هزینه کنم
4. ارزش داره سایت بدم به شرکت معتبر طراحی کنه تا سئو بالا بره و خریدار داشته باشم
5. طراح حرفه ای سراغ دارید که شریک بشه تو سایت یعنی کارو شروع کنیم بعد سودهارو تقسیم کنیم
6. میشه روش حساب کرد
7. درآمد ماهیانه اش چطوره
8. میشه گفت همش سوده یا ضرره

1. تا حدودی تجربش رو دارم. اکثر دوستانم توی کار فروش اینترنتی هستن
2. اگه ارزش نداشت انقدر فروشگاه وجود نداشت
3. از 40-50 تومن تا چند میلیون
4. تحقیق کن در موردش. اسم معتبر روی خیلیها الکی رفته. مشتریاشونو پیدا کن از اونا آمار بگیر. ولی خب نمیشه از بهینه بودن وبسایت گذشت چون توی فروش تاثیر فوق العاده ای داره
5 . طراح زیاده ولی شریک نمیشن اصولا. شما فکر کن من طراحم چه مزیتی میتونی واسه من داشته باشی که من شراکت کنم باهاتون ؟ مثلا سرمایه میزاری ؟
6. هم میشه هم نمیشه. بستگی داره چقدر فعالیت کنی و بستگی داره بدونیم شما چقدر رو روش میتونی حساب کنی. یه موقع یکی انتظار ماهی 100 تومن داره یکی ماهی چند میلیون
7. توضیح دادم اون بالا
8. سوالت غیر منطقی بود

RE: انجمن ايده(مهم شركت كنيد) - mr_.web - 07-10-2021 02:39 PM

به ما مراجعه کنید http://www.originalversion.ir