سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
لطفا راهنمایی کنید.یک فروشگاه آنلاین حرفه ای دارم.... - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: بخش اعضای سایت (/forumdisplay.php?fid=105)
+--- انجمن: مشاوره با اساتید (/forumdisplay.php?fid=127)
+---- انجمن: کسب و کار اینترنتی (/forumdisplay.php?fid=129)
+---- موضوع: لطفا راهنمایی کنید.یک فروشگاه آنلاین حرفه ای دارم.... (/showthread.php?tid=4824)

صفحه ها: 1 2 3 4 5

لطفا راهنمایی کنید.یک فروشگاه آنلاین حرفه ای دارم.... - worldforex - 10-21-2012 04:45 PM

سلام دوستان من عضو جدید هستم و بسیار خوشحال هستم از آشنایی با این سایت و شما عزیزان.
من حدود دو سال هست که یک فروشگاه آنلاین حرفه ای دارم با تمام امکانات.اما هنوز جواب نگرفتم...
میخواستم نظرات دوستان رو بدونم که چه محصولی رو میتونم بفروشم که هم فروش و هم سود خوبی داشته باشه؟
من خودم گرافیست هستم و کلا مدیریت سایت با خودم هست... تا الان فقط خرج این فروشگاه کردم و هنوز برای من درامدی نداشته.... لطفا دوستانی که راهنمایی برای فروش جنسی را مینمایند حتما میزان سرمایه و منبع تهیه جنس را هم بیان کنند....
سرمایه من 7 میلیون تومن هست و 3 تومن هم تا الان خرج این فروشگاه شده و مشهد هم هستم.
پیشاپیش ممنون از وقتی که میزارین
علی

RE: لطفا راهنمایی کنید.یک فروشگاه آنلاین حرفه ای دارم.... - yu3f - 10-21-2012 04:55 PM

لطفا این موارد رو مشخص کنید شاید کاری ازمون بر اومد:

تا الآن چی می فروختید؟
نحوه تحویل سفارشتون چجوری بود؟
مدت زمانی که طول می کشید چقد بود؟

اینارو بگید تا ی آنالیز بشه کرد.

پ.ن: ۳تومن هم رقم بالاییه!‌ خرج چی کردی!؟

RE: لطفا راهنمایی کنید.یک فروشگاه آنلاین حرفه ای دارم.... - MohamadMJ - 10-21-2012 05:10 PM

از مدیران خواهش دارم این تاپیک رو به بخش مشاوره ببرن.

در مورد دوست عزیزم
اول حتما اینو بخون :
http://forum.unc-co.ir/showthread.php?tid=4802&pid=44860#pid44860

مورد بعدی آدرس فروشگاهتو به صورت پیام خصوصی برام بزار ببینم چطوریه. و ببینم حرفه ای از نظر شما یعنی همون حرفه ای از نظر ما یا چیز دیگه.
ممنونم

RE: لطفا راهنمایی کنید.یک فروشگاه آنلاین حرفه ای دارم.... - worldforex - 10-21-2012 05:43 PM

(10-21-2012 04:55 PM)yu3f نوشته شده توسط:  لطفا این موارد رو مشخص کنید شاید کاری ازمون بر اومد:

تا الآن چی می فروختید؟
نحوه تحویل سفارشتون چجوری بود؟
مدت زمانی که طول می کشید چقد بود؟

اینارو بگید تا ی آنالیز بشه کرد.

پ.ن: ۳تومن هم رقم بالاییه!‌ خرج چی کردی!؟

ممنون از پاسختون
1- سی دی و دی وی دی کارتونهای قدیمی و آنتی ویروس هاس اورجینال
2-از طریق پست اول تحویل و بعد دریافت-آنتی ویروس هم آنلاین
3-یک هفته تا 10 روز معمولا
3 تومن هم خرج پرینتر رنگی-سیاه و سفید و را اندازی فروشگاه-هاست و دومین و خرید لوازم برای فروشگاه کردم.

RE: لطفا راهنمایی کنید.یک فروشگاه آنلاین حرفه ای دارم.... - yu3f - 10-21-2012 06:05 PM

یکم می تونستید محصولات بهتری انتخاب کنید.
ی لینک براتون پ.خ کردم ببینید

RE: لطفا راهنمایی کنید.یک فروشگاه آنلاین حرفه ای دارم.... - MohamadMJ - 10-21-2012 06:36 PM

مشکلت انتخاب محصول هستش
آخه جایی که کپی رایت وجود نداره کی میاد آنتی ویروس ارجینال بخره ؟؟؟
باز مثلا توی مغازه باشه کسی از نت خبر نداشته باشه یهویی پولاش زیادی میکنه میخره. ولی کسی که توی نت میاد 4 تا سایت دانلود میشناسه ماشالله همشون پر از آنتی ویروس های کرک شده و همراه کیجن بهتر از نمونه ارجینال ارائه میدن.

برنامه فروشش رو عوض کن. آینده خوبی میتونه باشه. معلومه از نظر خرج کردن راحتی. یعنی مشکلی نداره برات. پس مواظب باش درست خرجش کنی.
محصولات پر فروش و تبلیغات خوب.

حالا بچه ها فروشگاه دار سوال میپرسم ازشون ببینم چیز خاصی مد نظرشون هست یا نه.

RE: لطفا راهنمایی کنید.یک فروشگاه آنلاین حرفه ای دارم.... - هومان هرمزدی - 10-21-2012 07:02 PM

چند تا محصول ناب سراغ دارم.ادرس فروشگاهت رو برام پ.خ کن ببینم اگه به دردت میخوره همکاری کنیم

RE: لطفا راهنمایی کنید.یک فروشگاه آنلاین حرفه ای دارم.... - worldforex - 10-21-2012 07:10 PM

(10-21-2012 06:05 PM)yu3f نوشته شده توسط:  یکم می تونستید محصولات بهتری انتخاب کنید.
ی لینک براتون پ.خ کردم ببینید

متاسفانه از همون اول دنبال محصول بودم ولی هیچ وقت محصول خوبی انتخاب کردم.مشکل من هم همین محصول هست.چه محصولی؟؟
(10-21-2012 06:36 PM)MohamadMJ نوشته شده توسط:  مشکلت انتخاب محصول هستش
آخه جایی که کپی رایت وجود نداره کی میاد آنتی ویروس ارجینال بخره ؟؟؟
باز مثلا توی مغازه باشه کسی از نت خبر نداشته باشه یهویی پولاش زیادی میکنه میخره. ولی کسی که توی نت میاد 4 تا سایت دانلود میشناسه ماشالله همشون پر از آنتی ویروس های کرک شده و همراه کیجن بهتر از نمونه ارجینال ارائه میدن.

برنامه فروشش رو عوض کن. آینده خوبی میتونه باشه. معلومه از نظر خرج کردن راحتی. یعنی مشکلی نداره برات. پس مواظب باش درست خرجش کنی.
محصولات پر فروش و تبلیغات خوب.

حالا بچه ها فروشگاه دار سوال میپرسم ازشون ببینم چیز خاصی مد نظرشون هست یا نه.

ممنونم از شما.اما باورکنید همین آنتی ویروس رو خیلی ها خوب میفروشند.اما من چون فقط لایسنس میفروشم مشتریم خیلی کمه و مشتری سخت میتونه اعتماد کنه و یکی هم اینکه زمانی که من شروع کردم دلار1100تومن بود و الان خیلی گرون شده و یکی دیگه از دلایلی که نمیتونم بفروشم.

RE: لطفا راهنمایی کنید.یک فروشگاه آنلاین حرفه ای دارم.... - worldforex - 10-21-2012 07:19 PM

(10-21-2012 07:02 PM)هومان هرمزدی نوشته شده توسط:  چند تا محصول ناب سراغ دارم.ادرس فروشگاهت رو برام پ.خ کن ببینم اگه به دردت میخوره همکاری کنیم

سلام
پخ شد.

RE: لطفا راهنمایی کنید.یک فروشگاه آنلاین حرفه ای دارم.... - هومان هرمزدی - 10-21-2012 07:36 PM

اسکریپت فروشگاهت اصلا حرفه ای نیست و فروشگاه ساز رایگان توماتوکارت یا اوپن کارت خیلی بهتره.خرج الکی کردی حتی سیستم 100تومنی مارکت سنتر قوی تر هستش.دروازه پرداخت بانکی یعنی تایید سایت شما از طرف بانک و حتما نماد اعتماد رو هم تهیه کنید.در ضمن گراقیک سایتتون خیلی ضعیفه جتما رنگ و لعاب بهش بدید.سئو خوبی هم نداره برای همین رنکش پایینه.کمی گستره کار فروشگاهتون رو هم بالا ببرید و به زودی کاتالوگ محصولات گروهمون آماده میشه که برای شما هم ارسال میکنم
تازه تا وقتی یوزرنیم و پسورد رایگان نود32 ریخته تویه بازار و کسی به کاربرها نمیگه بابا یوزرنیم های ازمایشی درصدی از امنیت اصلی رو دارند و این کجا و آن کجا، فروش سایت شما کم هستش
یه بخش همکاری در فروش مانند فروشگاههای فروتل و مارکت سنتر به فروشگاهتون اضافه کنید تا کاربرها بتونن در ازای پورسانت برای شما تبلیغ کنند.