سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
شغل اینترنتی یا شغل بیرون از خانه - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: بخش اعضای سایت (/forumdisplay.php?fid=105)
+--- انجمن: نظر شما چیست؟ (/forumdisplay.php?fid=123)
+--- موضوع: شغل اینترنتی یا شغل بیرون از خانه (/showthread.php?tid=4817)

صفحه ها: 1 2 3

RE: شغل اینترنتی یا شغل بیرون از خانه - ali mohammady - 10-21-2012 12:31 AM

اقا یوسف عزیز من در کنار کار باید درس هم بخونم باید روی ی کار تمرکز کنم اما نمیدونم کدوم یه روز میچسبم به سایت و روز بعد میرم دنبال کار تو روزنامه نمیدونم چطور با خودم کنار بیام وضعیته بدیه امیدوارم دچارش نشید

RE: شغل اینترنتی یا شغل بیرون از خانه - اقاي ايـــده - 10-21-2012 12:32 AM

(10-21-2012 12:27 AM)ali mohammady نوشته شده توسط:  راستی من میخوام سایت فروشگاهی راه بندازم

چه فروشگاهي؟؟؟

RE: شغل اینترنتی یا شغل بیرون از خانه - ali mohammady - 10-21-2012 12:35 AM

در مورد اون هم شک دارم اما دو مورد هست یکی این که مثل بقیه فروشگاه ها خرازی راه بندازمو از هر چی بریم توش برای فروش یا این که بزنم تو نخ کتاب باور کنید اینقد فکر کردم دارم میترکم اما خوبی اینترنت اینه که میشه تو چند حوزه هم زما فعالیت کرد و اون زیاد برام مشکل نیست مشکل زمانیه که باید پشت کامپیوتر سر کنم تو یه اتاق و تنها صبح رو به شب برسونم

RE: شغل اینترنتی یا شغل بیرون از خانه - اقاي ايـــده - 10-21-2012 12:41 AM

(10-21-2012 12:35 AM)ali mohammady نوشته شده توسط:  در مورد اون هم شک دارم اما دو مورد هست یکی این که مثل بقیه فروشگاه ها خرازی راه بندازمو از هر چی بریم توش برای فروش یا این که بزنم تو نخ کتاب باور کنید اینقد فکر کردم دارم میترکم اما خوبی اینترنت اینه که میشه تو چند حوزه هم زما فعالیت کرد و اون زیاد برام مشکل نیست مشکل زمانیه که باید پشت کامپیوتر سر کنم تو یه اتاق و تنها صبح رو به شب برسونم

مشکل زمانیه که باید پشت کامپیوتر سر کنم تو یه اتاق و تنها صبح رو به شب برسونم
اين وضعيت منه
پيشنهادم رو ارائه كردم بهش فكر كن و در هركاري خودت هستي كه بايد تصميم اخر رو بگيري
ما فقط ميتونيم معايب و مزاياي يك كار رو بهت نشون بديم
موفق باشي

RE: شغل اینترنتی یا شغل بیرون از خانه - yu3f - 10-21-2012 12:41 AM

کار های شرکت ها ک عرض کردم میتونه پاره وقت باشه. مدیر بازرگانی نشین میشید یکی از کارمندای پاره وقت بخش بازرگانی. اینو ب چشم دیدم ک گفتم.

باز هم باید سنگینی دروستون رو ببینید و بعد تصمیم بگیرید.

ضمنا محدودیت کار بیرون رو در نظر داشته باشید:
۱- از لحاظ راه رفتن مسیر های طولانی برای شما چندان خوشایند نیست
۲- از لحاظ درآمدی در حال حاظر ب خاطر درس برای شما چندان خوشایند نیست

فعلا این ۲ دلیل برای اینکه حداقل فعلا کار در نت را شروع کنید.

RE: شغل اینترنتی یا شغل بیرون از خانه - ali mohammady - 10-21-2012 12:45 AM

دوستان من میرم بخوابم تا فردا ساعت 5 راهی دانشگاه(مدرسه قبیلم خیلی بهتر از دانشگاهمونه)بشم
از همتون تشکر میکنم بابت این که وقت گذاشتین وقتی برگردم هم بیشتر فک کردم هم شما بیشتر فکر کردید امید وارم به یه راهی برم که فردا پشیمون نشم

RE: شغل اینترنتی یا شغل بیرون از خانه - سعید یوسفی - 10-21-2012 01:45 AM

اگه هم ویزیتوری رو دوست داری و هم وب رو، چرا این دو رو باهم ترکیب نمی کنی، می تونی سایت همکاری در فروش راه بندازی و یا با هر روشی که خودت دوست داری. به نظر من برای درآمدهای بالا تو اینترنت باید بازارهای سنتی و مدرن رو باهم ترکیب کرد. نت فقط نویسندگی و وبلاگ و دانلود نیست.

RE: شغل اینترنتی یا شغل بیرون از خانه - MohamadMJ - 10-21-2012 02:14 AM

سلام دوست من
در مورد کار در بیرون از نت. فروشندگی خودش خیلی دوندگی داره داداش. یکم سرت شلوغ بشه خیلی بیشتر از ویزیتوری باید راه بری. اونم لوازم ارایشی که اکثر مشتریا وسواس خاصی در انتخاب دارن و نیم ساعت پشت ویترین باید اینور اونور بری.
در مورد کار در نت. 4-5 ماه نخوری داری و فقط باید خرج کنی.

نکته: نت یه حالی داره اگر 5 دقیقه کار داشته باشی فقط میشه 5 ساعت. یعنی یه جورایی کنترل زمان از دست میره.
به نظرم شما درستو که میخونی. مغازه ای چیزی پیدا کن برو سر کاری که دوستش داری.
در کنارش توی اینترنت میشه با روزی یک ساعت وقت گذاشتن یه سایت خوب ایجاد کرد. بعد از 3-4 ماهم به درآمدت رسیدی میتونی کار بیرونت رو نری. چون درآمد از نت هیچ تضمینی توش نیست و به هیچوجه نمیشه گفت بعد از 2 ماه ماهی 300 در میارم.
موفق باشی

RE: شغل اینترنتی یا شغل بیرون از خانه - ali mohammady - 10-21-2012 10:13 PM

به لطف پارسا جان یه قدم هایی برداشته شده برای کار در بیرون از نت
نظر اقای یوسفی هم خیلی جالبه اما این کار هم هزینه بالا میخواد هم صبر زیاد مشکل اینه که من به درامد نیازز دارم هرچه سریع تر

RE: شغل اینترنتی یا شغل بیرون از خانه - صدفی - 10-21-2012 10:29 PM

سعی کنید از آقای قربانیان کمک بگیرید ایشان استاد همه ما هستن