سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
درخواست راهنمایی - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: بخش اعضای سایت (/forumdisplay.php?fid=105)
+--- انجمن: مشاوره با اساتید (/forumdisplay.php?fid=127)
+--- موضوع: درخواست راهنمایی (/showthread.php?tid=4771)

صفحه ها: 1 2

درخواست راهنمایی - ELNINO 20 - 10-17-2012 03:07 PM

با عرض سلام وخسته نباشید خدمت اساتید محترم من دانشجوی رشته حسابداری هستم کاردانی را گرفتم بهمن ماه می روم سر کلاس های لیسانس در کنار درسم به شغل ارایشگری مشغولم اما نسبت به رشته تحصیلی ام هیچ رزومه کاری ندارم هر جا می روم سابقه از من می خواهند ایا بنظر شما اساتید محترم ادامه تحصیل بدهم بهتره یا نه با اینکه ارایشگاه برای خودم اما به حقوق بیشتری نیاز دارم باید چیکار کنم؟راهنماییم کننین ممنون مییشم با تشکر.

RE: درخواست راهنمایی - arazm1362 - 10-17-2012 03:42 PM

(10-17-2012 03:07 PM)ELNINO 20 نوشته شده توسط:  با عرض سلام وخسته نباشید خدمت اساتید محترم من دانشجوی رشته حسابداری هستم کاردانی را گرفتم بهمن ماه می روم سر کلاس های لیسانس در کنار درسم به شغل ارایشگری مشغولم اما نسبت به رشته تحصیلی ام هیچ رزومه کاری ندارم هر جا می روم سابقه از من می خواهند ایا بنظر شما اساتید محترم ادامه تحصیل بدهم بهتره یا نه با اینکه ارایشگاه برای خودم اما به حقوق بیشتری نیاز دارم باید چیکار کنم؟راهنماییم کننین ممنون مییشم با تشکر.

ابتدا جند تا نرم افزار حسابداري ياد بگير مثل هلو و ......... خودشون خيلي كمك مي كنند حداقل بعنوان يك حسابدار شركت كوچك كار كني

RE: درخواست راهنمایی - حامد - 10-17-2012 03:49 PM

دوست عزیز منم کارشناسی حسابداری دارم
البته الان کاری که انجام میدم ربطی به رشتم نداره
ولی با تجربه ای که من دارم و از دوستام دیدم.برای حسابدار کار همیشه هست.ولی باید سابقه داشته باشید.و اینو بدون که یه حسابدار با حداقل 2 سال سابقه کار هرگز بیکار نیست.
حالا پیشنهاد من به شما اینه که پیش یه سری از شرکتها برید مخصوصا" شرکتهای حسابرسی حتی یه مدت مجانی براشون کار کنی که برات سابقه حساب بشه.حتی اگه هم شد خودت پول بیمتو پرداخت کنی تا یه سابقه قانونی برات ثبت بشه.اینو یه سرمایه گذاری بدون شک نکن که بعده 2 سال لیسانستو که گرفتی بهترین جا میتونی بری سر کار.

RE: درخواست راهنمایی - ELNINO 20 - 10-18-2012 12:35 AM

ممنون داداش حامد از راهنماییت شرکت هایی را نمی شناسم به ان صورت که برم پیششون خوشحال میشم در این باره بیشتر از تجربیاتتان استفاده کنم از یک طرف هم مغازه هست که علاقه دارم به ارایشگری ولی هنوز جا نیافتدم تو این کار

RE: درخواست راهنمایی - jahanagahi - 10-18-2012 12:53 AM

النیوی عزیز (کاش اسم واقعی را می نوشتی بهتر می توانستی با عزیزان ارتباط برقرار کنی.به هر حال)
-حسابداری رشته مادر است. در هر کاری و هر شغلی به آن نیاز است.
افراد موفق یا حسابدار خوبی هستند و یا حسابدار خوبی دارند.
حسابداری را ادامه دهید.

- برای پیشرفت در کار آرایشگری: ضمن دیدن کلاسهای آرایشگری سعی کنید با دادن آگهی بهترین آرایشگر را پورسانتی استخدام کنی.حتی 50-50من بشما قول می دهم بعد از مدتی آرایشگاهی با چند آرایشگر ماهر داشته باشی.
موفقتر باشی.

افراد موفق یا حسابدار خوبی هستند و یا حسابدار خوبی دارند.

RE: درخواست راهنمایی - ELNINO 20 - 10-18-2012 03:16 PM

سلام استاد بزرگ من ارادتمند شما علی هستم من مدارک ارایشگری را دارم و خودم در مغازه ای که مال بابام دارم کار می کنم از کرایه و پول پیش راحتم (نمیدم) واینم بگم ارایشگاه من در مرکز شهر نیست در یکی از محلات هست به خاطر کمبود بودجه نمی تونم فعلا این کارایی را که می فرمایین را انجام بدم اونم توی محل اما مرکز شهر بود جایی که تردد زیاد بود باز می شد درسم را هم به خاطر جنبه مالیش فعلا کنسل کردم چون واقعا نمی تونم برسم بازم به خاطر راهنمایی ارزشمندتان ممنونم و از همه دوستان عزیز کمال تشکر را دارم .

RE: درخواست راهنمایی - jahanagahi - 10-18-2012 03:29 PM

به هر حال امیدوارم موفق و موفقتر باشی.
در این کار روابط عمومی بالا تاثیر فوق العاده دارد.مشتریان باید بحدی مجذوب رفتار شما شوند که جز خودشان دوستانشان را هم برای اصلاح بشما معرفی کنند.

RE: درخواست راهنمایی - ELNINO 20 - 10-18-2012 03:56 PM

حق با شماست من تو همه زمینه ها موفق می شم مطمئنم به خاطر همه چیز از شما ممنونم بازم من را از راهنمایی های ارزشمندتان بی نصیب نذارین روز خوش .

RE: درخواست راهنمایی - jahanagahi - 10-18-2012 03:56 PM

علی آقا پیشنهاد دیگری دارم که بسیار موثر در جذب مشتری است :

یک بسته چای لیپتون و یک کتری آب جوش برای پذیرائی مشتریان.اعجاز میکند.

RE: درخواست راهنمایی - ELNINO 20 - 10-18-2012 04:00 PM

خدا را شکر همه اینها هست بابت ارایشگاه خیالم راحت چون از خود تعریف نباشه کارم خوبه همه می پسندند هر کی یک بار میاد مغازه مشتری دائی ام میشه محیط ارایشگاه شیک ومدرن و ارامشبخش هر کی میاد خوشش میاد تو این زمینه مطمئنم پیشرفت عالی خواهم داشت فعلا یک ساله باز کردم