سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
تست اي كيو اعضا - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: بخش اعضای سایت (/forumdisplay.php?fid=105)
+--- انجمن: اعضای سایت ، اهداف و بحث های شخصی (/forumdisplay.php?fid=36)
+--- موضوع: تست اي كيو اعضا (/showthread.php?tid=4762)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

RE: تست اي كيو اعضا - بهداد - 10-19-2012 06:33 PM

چه خودستایی عزیز وقتی نمره ای را کسب کردی دیگر کسب کرده اید دیگه
خیلی هم عالیه که IQ شما بالاست و مایه ی افتخاره اما یادمان باشد IQ تضمینی بر موفقیت نیست
هرکس بتونه از یک سوم IQ خودش استفاده بهینه ببره خیلی دستاوردهای بزرگی نصیبش میشه
با سپاس

RE: تست اي كيو اعضا - jahanagahi - 10-19-2012 06:33 PM

(10-19-2012 06:10 PM)GreatNavid نوشته شده توسط:  سلام . امیدوارم حمل بر خود ستایی نباشه . من توی تست ها و ... همیشه نمره های خیلی بالا میگیرم ، چون هوش استدلالی ام یا همون آی کیو خوبه . اما چرا تو زندگیم به اندازه این اعداد نیستم ؟ به خاطر هوش هیجانی یا ای کیو هست که خیلی بالا نیست . به نظر من اصلا مهم نیست آی کیو شما چنده . بلکه مهم اینه که چقدر ای کیوتون بالا هست . سه تا خبر هست : خبر بد اینه که آیکیو نمیتونه خیلی تقویت باشه و تقریبا ثابت میمونه ، خبر خوب اینه که ای کیو همیشه میتونه تغییر کنه ، در هر سنی . خبر خوب تر اینه که ایکیو عامل موفقیت در زندگی هست نه آی کیو . در ادامه میتونم بگم که کتابهای خیلی خوبی برای افزایش هوش هیجانی وجود داره . موفق باشید
هوش شناختی (IQ) با هوش هیجانی (EQ)
امیدوارم شان شاین عزیز مطالب خود را در رابطه با هر دو مرقوم فرمایند.من هم لابلا دانسته های خود را ارسال خواهم کرد.

RE: تست اي كيو اعضا - Divar - 10-20-2012 12:18 AM

آره موافقم ، نمونش انیشتین از بس که توی ریاضی تنبل بود از مدرسه اخراجش کردن و مادرش توی خونه بهش درس میداد.

RE: تست اي كيو اعضا - goldmen - 10-20-2012 01:12 AM

(10-20-2012 12:18 AM)Divar نوشته شده توسط:  آره موافقم ، نمونش انیشتین از بس که توی ریاضی تنبل بود از مدرسه اخراجش کردن و مادرش توی خونه بهش درس میداد.

انيشتن رو با اين حرفت ناراحت كردي ها
تو دروس ادبيات و تاريخ ويا دروسي كه خفظي بود مشكل داشتو بسيار تنفر داشت
ولي رياضي اش هم قوي نبود

همسر اول انيشتن تمام معادلات براي نظريه هاش رو محاسبه ميكرد وخود انيشتن مباحث مربوط به فيزيك

RE: تست اي كيو اعضا - GreatNavid - 10-20-2012 01:34 AM

با تشکر از نظرات شما .
برای موفقیت هوش هیجانی را باید همیشه مد نظر بگیریم ، یادتون باشه که منظورم از موفقیت در همه چیز هست نه در معادلات دیفرانسیل و ...
هوش هیجانی به دو دسته کلی تقسیم میشود .
1-فردی 2-اجتماعی .
هوش هیجانی فردی شامل : شناخت از خود یا همان خودآگاهی هست و مدیریت خود یا خودگردانی .
هوش هیجانی اجتماعی نیز شامل : شناخت موقعیت و دیگران و مدیریت روابط با دیگران هست .
در ادامه پست بعد قسمت فردی رو بیشتر باز میکنیم .
( علت اینکه اندک و کم مینویسم به خاطر این هست که اگر مطلبی زیاد بشه خوصله خواننده مطلب سر میره و همچنین یادگیری کاهش پیدا میکنه ، پس بهتر دونستم که تکته تکه بنویسم البته با اجازه شما دوستان )

RE: تست اي كيو اعضا - jahanagahi - 10-20-2012 01:06 PM

با توجه به اینکه این تایپیک اختصاص به تست آی کیو دارد .لطفا در بخش روانشناسی راجع به IQ و EQ توضیح دهید. ممنون.

RE: تست اي كيو اعضا - f.jafarankorjan - 10-20-2012 03:29 PM

سلام - بنده 110 شدم. البته از تمام فرصت هم استفاده نکردم.

RE: تست اي كيو اعضا - محمد رضا تورانی - 10-20-2012 05:36 PM

سلام
با اين تست، 110 گرفتم. اما يک نکته اي را بگويم که تجربه شخصي و مطالعاتي خودم است و آن اين استکه اکثر آدمهاي موفق در جامعه در هر رده اي که باشند جزو آي کيوهاي نرمال هستند و جالب اينه که اکثر افراد باهوش نتوانسته اند به موقعيت اجتماعي مطلوب خود دست پيدا کنند.

RE: تست اي كيو اعضا - اقاي ايـــده - 10-20-2012 07:12 PM

چند روزي هست كه اين تاپيك ايجاد شده
ولي يك موضوعي بود كه منو ناراحت كرد(البته نه خيلي و جدي)
اونم درست اي كيو خودم بود
من يكبار ازمايش دادم شدم 102
بعدش هركاربري رفت از من بالاتر اورد4yajuyo
من كم هوش ترين فرد انجمن هستم4yajuyo
اومدم بگم يك عضوي بياد فردين بازي دربياره اي كيو خودش رو بزنه زير 102 دل ما هم شاد بشه كه از يكي ديگه بالاتر هستيم4yajuyo

اما الان پست قبلي رو خوندم به خودم اميدوار شدم
شما هم بخونيد10_003
12_002
من كم هوشم10_004

RE: تست اي كيو اعضا - GreatNavid - 10-20-2012 07:18 PM

سجاد جان پسر دایی من 96 شد . میرزاقلی هم حرفش درسته . اکثر آدمای باهوش خیلی خیلی موفق نمیشند . البته استثنا هم هست .