سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
گروه توليد استان ها - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: بخش اعضای سایت (/forumdisplay.php?fid=105)
+--- انجمن: گروه های استانی و کشوری اعضا (/forumdisplay.php?fid=131)
+--- موضوع: گروه توليد استان ها (/showthread.php?tid=4721)

گروه توليد استان ها - اقاي ايـــده - 10-16-2012 01:05 PM

با سلام خدمت كاربران عزيز

چند وقتي هست كه از ايجاد گروه هاي استاني ميگذرد.اما تا به حال شاهد فعاليت گروهي جدي از طرف انها نبوديم فعاليتي كه بتوانند ديگر استان هارا درگير كار خود نمايند.

چند ماه پيش ايده اي ارائه كردم در مورد ساخت كيف برگي كه براي اولين بار طرح جالبي داشت و دوستان هم تاييد كردند
اما به علت نبود يك تيم گروهي براي ساخت و عرضه هيچ نتيجه اي در انجمن نداشت
از اين موارد كم نيستند و ميتوان باز هم محصولات اين چنيني را ارائه كرد

محصولاتي كه با طرح خاص با تعدادي خاص در يك دوره وارد بازار ميشود و در صورت استقبال ساخت مجدد ان انجام خواهد شد

محصولاتي كه داراي طرح هاي جديد و مشتري پسند هستند

اما براي ساخت و عرضه ان نيازمند چند عامل هست
1-افراد
2- سرمايه
3-طرح خوب

حال با وجود طرح بايد افراد و سرمايه را تهيه كرد

تشكيل گروه هاي استاني گزينه دوم را هم تا حدودي رفع كرده است
اما در تشكيل يك گروه بايد افرادي وارد شوند كه
1-در همه كار همكاري داشته باشند
2-با سرمايه وارد بشوند

هر گروه استاني كه اينكارو انجام داد و محصولي را توليد كرد ميتواند با توافق هاي مورد لزوم نمايندگي فروش محصول خودش را به ساير نمايندگان استان ها بدهد

قابل توجه گروه استان هاي گيلان و تهران و ساير استان هاي ديگر

توجه : صرف اينكه در گروه استاني افرادي هستند و شايد تمايل به همكاري نداشته باشند به دلايل مختلف فرضا نبود وقت-نبود سرمايه و ساير موارد

افراد ميتواند خودشان با دوستان و اشنايان اقدام به تشكيل يك گروه كرده و بعد از ساخت پيشنهاد ارائه نمايندگي را به ساير استان ها داشته باشند

گروه استاني ان استان نماينده اصلي شما خواهد بود و ساير استان ها تنها نماينده اين استان را خواهند شناخت
و توافق هاي لازمه تنها در بين شما و نماينده استاني خودتان خواهد بود و توافق هاي ديگر استان ها با نماينده همان استان

اميدوارم به زودي شاهد حركت هاي اين چنيني از طرف شما كاربران و گروه هاي استاني باشيم

RE: گروه توليد استان ها - اقاي ايـــده - 10-16-2012 01:44 PM

عذرخواهي از دوستان
براي پروفايل بنده مشكلي پيش امده بود
براي افرادي كه دنبال طرحهاي هستند ميتونيد ابتدا از طرح كيف برگي شروع كنند
و اگر طرح هاي ديگر خواستند ميتواند از دوستان نظرخواهي كنند(در بخش مورد نظر ان)
اگر كاري رو شروع ميكنيد و طرحي را انجام ميديد در صورت تمايل اعلام كنيد تا ديگر افراد انرا انجام ندهند(طرح هاي كه در انجمن ارائه شدند و ارائه ميشوند)
به زودي چند طرح براي شما ارائه خواهم كرد
منتظر نظرتان شما هستيم

موفق باشيد

RE: گروه توليد استان ها - mir abbas - 10-16-2012 02:16 PM

اقا سجاد طرح کیف برگی رو که دیدم خیلی خوشم اومد سریع رفتم همونروز توی بازار و یه مقایسه قیمتی و هزینه ای کردم دیدم یه ریسک 50 درصدی میخواد،(البته برای من که تو این کار نیستم) با مقایسه با این تولیدات چینی که به نظر من خیلی ریسکش بالا بود .ولی طرحتون بسیار زیبا بود فکر کنم برای کسایی که تو کارهای تولیدی کیف یا پوشاک باشند ریسکی نداره و صددرصد جواب خوبی بگیرند .ممنون از اینکه ایده هاتون رو تو انجمن منتشر میکنید.