سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
تا چه اندازه به مباحث تفکر مثبت اعتقاد دارید؟ - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: بخش اعضای سایت (/forumdisplay.php?fid=105)
+--- انجمن: مباحث داغ (چالش ها) (/forumdisplay.php?fid=142)
+--- موضوع: تا چه اندازه به مباحث تفکر مثبت اعتقاد دارید؟ (/showthread.php?tid=4715)

صفحه ها: 1 2

RE: تا چه اندازه به مباحث تفکر مثبت اعتقاد دارید؟ - jahanagahi - 10-16-2012 02:47 PM

بعضی وقتها هرچقدر هم در مورد چیزی انرژی مثبت داشته باشی. اطرافیان طوری منفی بهت میدن که دیگه یه جورایی خودتم باور میکنی. نکته اینه که اگر یکی دوتا کارو اول راه ولشون کنی دیگه عادت میشه واسه آدم و همه کاراش اینطوری میشه. مثال میزنم براتون.
اگر چنین مشکلاتی نباشد که همه می توانند موفق شوند.وقتی کوهنورد می خواهد قله ای را فتح کند باید خیلی از مشکلات را زیر پا بگذارد.من عرض کردم وقتی شروع کردم همه بمن می خندیدند که این آقا دراین سن چکار میکند؟ ولی من به آنها می خندیدم و مجسم میکردم بعد از گذشت زمان وقتی من را ببینند باز می خندند؟
انسانهای موفق دلسرد نمی شوند و تا انتها میروند.
----------
من به تفکر مثبت اعتقاد دارم ولی نمی دونم چه کاری رو به طور جدی شروع کنم ، در واقع سردرگم هستم .
هر کاری که در این انجمن یاد گرفتی و یاد دادی.
------------
مسئله ای که آقا محمد گفت یعنی القاییات محرکهای محیطی ( اطرافیان یا خانواده یا دوستان و ... ) خیلی عمل بازدارنده ای هستش اینو جدی بگیریم .
فرق انسان موفق و غیر موفق در اینست که انسان موفق , فقط و فقط به هدفهایش فکر کند و از هیچگونه القائیاتی وحشت نداشته باشد.