سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
زودتر از دیگران عمل کنید ! - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: روانشناسی (/forumdisplay.php?fid=106)
+--- انجمن: روانشناسی شخصی (/forumdisplay.php?fid=37)
+---- انجمن: تفكر مثبت (/forumdisplay.php?fid=96)
+---- موضوع: زودتر از دیگران عمل کنید ! (/showthread.php?tid=4701)

زودتر از دیگران عمل کنید ! - mehdi098 - 10-15-2012 12:34 PM

زودتر از دیگران عمل کنید !

می خواهم رازی را با شما در میان بگذارم و آن این است که وقتی فکری به ذهنتان می رسد حتما آن را به مرحله عمل برسانید. این تنها شما نیستید که چنین فکری به ذهنتان رسیده چون در همان زمانی که شما به ایده ای فکر می کنید شخص دیگری هم به آن ایده فکر کرده است و در این بین شانس با کسی است که زودتر فکر و تصمیمش را به مرحله اجرا بگذارد. این علم است که شما بتوانید ایده تان را به عمل بگذارید. رمز موفقیت من هم این بود که توانستم ایده هایم را زودتر از دیگران به مرحله اجرا بگذارم در حالی که ممکن است آدم های دیگری هم همزمان با من به فکر راه های تقویت ذهن و تکنیک های بالابردن هوش افتاده باشند اما فقط در مرحله تئوری و ایده باشند.‬

RE: زودتر از دیگران عمل کنید ! - yu3f - 10-15-2012 01:25 PM

البته به نظرم زودتر عمل کردن نباید باعث افت کیفیت کار شه. اگر اولین باشید اما اولین بی کیفیت قطعا بازار رو از دست خواهید داد. پس اولین باشیم، اولین با کیفیت

RE: زودتر از دیگران عمل کنید ! - jahanagahi - 10-15-2012 01:52 PM

ضمن مطالعاتی که داشتم متوجه این مسئله شده بودم که وقتی ایده ای به ذهن من می رسد همزمان در کائینات پخش می شود و افراد دیگری هم آنرا متوجه می شوند.
به همین خاطر هر ایده ای که به ذهنم رسید قبل از همه انجامش دادم و وقتی افراد دیگری شروع کردند من تعطیلش کردم.(می توانستم ادامه دهم ولی ایده بعدی را بهتر می دانستم و آنرا عملی میکردم.)

واین را برای خود عامل موفقیت دانستم.