سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
گروه قزوین - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: بخش اعضای سایت (/forumdisplay.php?fid=105)
+--- انجمن: گروه های استانی و کشوری اعضا (/forumdisplay.php?fid=131)
+--- موضوع: گروه قزوین (/showthread.php?tid=4655)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8

RE: گروه قزوین - ashena_73 - 05-28-2015 07:37 PM

کسی اینجا هست که از بازار قزوین اطلاعات کامل داشته باشه
برای همکاری؟
من ارومیه هستم...

RE: گروه قزوین - mehdi53gh - 05-28-2015 08:55 PM

چی داری آشنا تو ارومبه؟ چه کاری ازت بر مباد ؟ شاید بشه کاری کرد جای دیگه[/size]

RE: گروه قزوین - ashena_73 - 05-28-2015 11:36 PM

من هر کاری ازم بر میاد
فعلا تو کار ظروف آشپزخانه هستم
همینطور ظروف مسی و .....

RE: گروه قزوین - samira 71 - 07-04-2015 01:20 PM

سلام به همه دوستان. من تازه با این سایت اشنا شدم و خیلی خوشحالم از اینکه بتونیم با هم فکری همدیگه راه پیشرفتو هموارتر کنیم.من دانشجوی سال سوم حسابداری هستم با کلی ایده.10_004

RE: گروه قزوین - samira 71 - 07-09-2015 10:43 AM

سلام دوستان
توی گروه قزوین چرا هیچ فعالیتی نمیشه؟
لطفا هر کدوم از دوستان توانایی ها و سوابق کاریشون رو اعلام کنن تا حداقل بتونیم از تجربیات همدیگه استفاده کنیم.164
ظاهرا هیچ خانوم دیگه ای از قزوین توی این گروه عضو نیست!!!

RE: گروه قزوین - Haghverdi - 07-09-2015 03:26 PM

(07-09-2015 10:43 AM)samira 71 نوشته شده توسط:  سلام دوستان
لطفا هر کدوم از دوستان توانایی ها و سوابق کاریشون رو اعلام کنن تا حداقل بتونیم از تجربیات همدیگه استفاده کنیم.164

دوست عزیز و نادیده گرامی
بنده چند پست بالاتر اعلام همکاری کردم ولی متاسفانه پاسخی نشنیدم
و عرض کردم حدود ده سال در زمینه اینترنت فعالیت میکنم.و درحال حاظر دارم رو یه پروژه کار میکنم.
اگر تخصصی دارید و یا اگر مایل به همکاری هستید در پیغام خصوصی یا همینجا شرایطتون رو اعلام کنید
باتشکر

RE: گروه قزوین - samira 71 - 07-09-2015 05:26 PM

(07-09-2015 03:26 PM)Haghverdi نوشته شده توسط:  
(07-09-2015 10:43 AM)samira 71 نوشته شده توسط:  سلام دوستان

دوست عزیز و نادیده گرامی
بنده چند پست بالاتر اعلام همکاری کردم ولی متاسفانه پاسخی نشنیدم
و عرض کردم حدود ده سال در زمینه اینترنت فعالیت میکنم.و درحال حاظر دارم رو یه پروژه کار میکنم.
اگر تخصصی دارید و یا اگر مایل به همکاری هستید در پیغام خصوصی یا همینجا شرایطتون رو اعلام کنید
باتشکر

نه اینکه پستتون رو ندیده باشم! تجربتون قابل تحسینه دوست محترم . منظورم با بعضی از دوستان بود!!!

RE: گروه قزوین - sinap - 07-10-2015 10:01 AM

سلام دوستان همشهری و هم استانی

اگر موافق باشید حداقل یک گروه با اعضای مشخص توی فضای انلاین داشته باشیم بعدش میتونیم کارمون رو گسترش بدیم و جلسات حضوری بزاریم
الان ما حتی قزوینی ها رو نمیشناسیم توی انجمن! چه برسه به شناخت توانایی ها و استعدادهاشون!

دوستانی که تمایل دارن این گروه (فعلا به صورت آنلاین) ایجاد بشه و میخوان واردش بشن اعلام آمادگی کنن

RE: گروه قزوین - samira71 - 07-10-2015 06:38 PM

(07-10-2015 10:01 AM)sinap نوشته شده توسط:  سلام دوستان همشهری و هم استانی

اگر موافق باشید حداقل یک گروه با اعضای مشخص توی فضای انلاین داشته باشیم بعدش میتونیم کارمون رو گسترش بدیم و جلسات حضوری بزاریم
الان ما حتی قزوینی ها رو نمیشناسیم توی انجمن! چه برسه به شناخت توانایی ها و استعدادهاشون!

دوستانی که تمایل دارن این گروه (فعلا به صورت آنلاین) ایجاد بشه و میخوان واردش بشن اعلام آمادگی کنن

من موافقم . ولی به این دلیل گفتم دوستان تواناییهاشون رو بگن که بدونیم برای اجرای ایده هامون چقدر میتونیم از تواناییهای همدیگه استفاده کنیم.تا اون جایی که من میدونم بیشتر دوستان قزوینیمون بجز من حداقل 1 سال عضو این گروهن ولی متاسفانه هنوز برای اجرای ایده هاشون همراه هم نشدن!!! (متاسفانه مشکلی برای ورود با ایمیل قبلیم پیش اومده بود!دوستان اگ پیام خصوصی داشتن به این پستم بفرستن)

RE: گروه قزوین - hitali - 07-11-2015 09:59 AM

سلام
با جلسه حضوری موافقم