سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
بیش از ۷۰۰,۰۰۰,۰۰۰ نفر فکر می‌کنند دنیا ۷۰ روز دیگر به پایان می‌رسد! - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: بخش میلیاردرها (/forumdisplay.php?fid=107)
+--- انجمن: سرگرمی ها، دردودل ها و سلامتی یک میلیاردر (/forumdisplay.php?fid=50)
+--- موضوع: بیش از ۷۰۰,۰۰۰,۰۰۰ نفر فکر می‌کنند دنیا ۷۰ روز دیگر به پایان می‌رسد! (/showthread.php?tid=4623)

صفحه ها: 1 2 3 4 5

بیش از ۷۰۰,۰۰۰,۰۰۰ نفر فکر می‌کنند دنیا ۷۰ روز دیگر به پایان می‌رسد! - mallarme - 10-10-2012 11:41 PM

حدود 60 روز به 21 دسامبر 2012 باقی مانده، تاریخی که مدت‌ها است جنجال‌های زیادی به همراه داشته است. از مدت‌ها پیش، برخی مدعی شده بودند که بر اساس پیشگویی‌های باستانی، دنیا در سال 2012 به پایان خواهد رسید. منبع اصلی این ادعاها هم،‌ تقویم قدیمی مایاها بود که در زمانی مقارن با 21 دسامبر 2012/ 30 آذرماه 1391 به پایان می‌رسد. عده‌ای، ‌به پایان رسیدن این تقویم را به معنای به پایان رسیدن جهان تفسیر کردند.

این ادعا، مخالفین و موافقینی دارد که هنوز، در حال بحث و مجادله هستند. شاید تا دسامبر 2012 از راه نرسد، این بحث و مجادلات به پایان نرسد.

شما جز کدام دسته هستید؟ به پایان دنیا در این تاریخ، یا زمانی دورتر ولی در طول زندگی خود روی زمین باور دارید؟ یا از آن دسته هستید که چنین پایانی را متصور نیستند؟ چه‌قدر به چنین پیشگویی‌هایی بها می‌دهید؟ چه‌قدر موافقید که باید برای چنین روزی آماده شد و مثلا، پناهگاه‌هایی برای مخفی شدن در چنین روزی ساخت؟ شاید فکر کنید که اقلیتی روی زمین ممکن است چنین باوری داشته باشند، اما آمارها نشان می‌دهند که این عده، در واقع تعداد قابل توجهی هستند: بیش از 700 میلیون نفر!

به گزارش پاپ‌ساینس، یک مطالعه بین‌المللی تازه نشان می‌دهد که در بین مردم دنیا، آمریکایی‌ها، چینی‌ها و ترک‌ها، بیشتر از همه، به پایان قریب‌الوقوع دنیا باور دارند. ازهر 5 نفر بزرگسال در ترکیه و آمریکا، یک نفر معتقد است که دنیا در طول زندگی‌اش به پایان خواهد رسید. در چین، از هر پنج نفر،‌ یک نفر بر این باور است که آرماگدون در تاریخ مقرر، یعنی دسامبر 2012 از راه خواهد رسید. البته در همه کشورها، معتقدین به پایان دنیا این‌قدر زیاد نیستند، اما به طور میانگین،‌ باز هم تعداد آن‌ها قابل توجه است: در سراسردنیا، از بین هر ده نفر،‌ یک نفر می‌ترسد که دنیا در پایان سال 2012 واقعا به پایان برسد.

البته در همه جوامع، مردم به این اندازه نسبت به عاقبت خود و جهان بدبین نیستند. مثلا در بین فرانسوی‌ها، تنها 6 درصد باور دارند که پایان دنیا را به چشم خود خواهند دید و در بین مردم ساکن آلمان و اندونزی،‌ تنها 4 درصد به روز پایان دنیا در سال 2012 که توسط تقویم مایاها پیشبینی شده، ‌باور دارند.

RE: بیش از ۷۰۰,۰۰۰,۰۰۰ نفر فکر می‌کنند دنیا ۷۰ روز دیگر به پایان می‌رسد! - 3ObHaN - 10-10-2012 11:49 PM

میگن ناسا گفته 21 و 22 و23 دسامبر دنیا میره تو تاریکی ! نمیدونم راسته یا بازم شایعست !
در جایی خونده بودم این دنیا کنونی در دسامبر سال 2012 تموم میشه و بشریت وارد فاز تازه ای از حیات میشه و به سرعت خیلی باور نکردنی به پیشرفت هایی میرسه که الان برای اکثر ما غیر ممکن است ( مثل زندگی تو فضا )
یه چی دیگه هم شنیده بودم که تو اون سه روز تاریکی اگه کسی بترسه و ایمانش رو از دست بده میمیره !

RE: بیش از ۷۰۰,۰۰۰,۰۰۰ نفر فکر می‌کنند دنیا ۷۰ روز دیگر به پایان می‌رسد! - هومان هرمزدی - 10-10-2012 11:55 PM

(10-10-2012 11:49 PM)3ObHaN نوشته شده توسط:  یه چی دیگه هم شنیده بودم که تو اون سه روز تاریکی اگه کسی بترسه و ایمانش رو از دست بده میمیره !

فیلم مشابه اش رو دیدم.هر کی تویه تاریکی تنها میموند از بین میرفت و فقط لباسهاش میموند.آخرش فقط یه دختر و پسر کوچیک موندند که صبح ها چراغ قوه شون شارژ میشد.

بیابید دست به دست هم از انرژی پاک خورشیدی درست استفاده کنیم.

راستی کسی روش تولید خونگی سلول خورشیدی رو بلده؟من فقط یه مدل که یه ورقه مسی رو حرارت میدن و ... که اصلا خروجی نداره رو فقط بلدم.روش بهتری هم هست؟

RE: بیش از ۷۰۰,۰۰۰,۰۰۰ نفر فکر می‌کنند دنیا ۷۰ روز دیگر به پایان می‌رسد! - M3HDI - 10-10-2012 11:57 PM

(10-10-2012 11:49 PM)3ObHaN نوشته شده توسط:  میگن ناسا گفته 21 و 22 و23 دسامبر دنیا میره تو تاریکی ! نمیدونم راسته یا بازم شایعست !
در جایی خونده بودم این دنیا کنونی در دسامبر سال 2012 تموم میشه و بشریت وارد فاز تازه ای از حیات میشه و به سرعت خیلی باور نکردنی به پیشرفت هایی میرسه که الان برای اکثر ما غیر ممکن است ( مثل زندگی تو فضا )
یه چی دیگه هم شنیده بودم که تو اون سه روز تاریکی اگه کسی بترسه و ایمانش رو از دست بده میمیره !

سلام سبحان جان

توی اون سه روز تاریکی که ناسا گفته؟!

بعید میدونم یک سازمان فضایی خیلی کاری به ایمان داشته باشه

مگر قراره که اقوام مایا پایان دنیا رو تعیین کنن؟

اصولا این چیزها فقط شایعه است و بس

RE: بیش از ۷۰۰,۰۰۰,۰۰۰ نفر فکر می‌کنند دنیا ۷۰ روز دیگر به پایان می‌رسد! - 3ObHaN - 10-11-2012 12:07 AM

(10-10-2012 11:57 PM)M3HDI نوشته شده توسط:  
(10-10-2012 11:49 PM)3ObHaN نوشته شده توسط:  میگن ناسا گفته 21 و 22 و23 دسامبر دنیا میره تو تاریکی ! نمیدونم راسته یا بازم شایعست !

سلام سبحان جان

توی اون سه روز تاریکی که ناسا گفته؟!

بعید میدونم یک سازمان فضایی خیلی کاری به ایمان داشته باشه

مگر قراره که اقوام مایا پایان دنیا رو تعیین کنن؟

اصولا این چیزها فقط شایعه است و بس

نه ناسا در مورد ایمان چیزی نگفته ،این یکی از تفاسیری بود که در مورد بیانیه ی ناسا شنیده بودم !

به هر حال هر اعتقاد و باوری که داشته باشیم ، تو دسامبر سال 2012 معادل دی ماه سال 1391 یه اتفاقی تو دنیا خواهد افتاد که نوع و چگونگیش رو من نمیدونم ولی مطمئنم یه اتفاقی می افته که یه چیزی تموم میشه و پشبندش یه چیز دیگه شروع میشه !
http://touristmy.com/1390-04-17-08-49-01/4882-1391-06-31-11-56-08.html
اینم منبع که خونده بودم !

RE: بیش از ۷۰۰,۰۰۰,۰۰۰ نفر فکر می‌کنند دنیا ۷۰ روز دیگر به پایان می‌رسد! - m_grate29 - 10-11-2012 12:56 AM

آقا 3 روز تاریکی هست
چون زمین و خورشید در یک راستا قرار میگیرد
ناسا گفت
2 3 4 دی

RE: بیش از ۷۰۰,۰۰۰,۰۰۰ نفر فکر می‌کنند دنیا ۷۰ روز دیگر به پایان می‌رسد! - M3HDI - 10-11-2012 01:13 AM

(10-11-2012 12:56 AM)m_grate29 نوشته شده توسط:  آقا 3 روز تاریکی هست
چون زمین و خورشید در یک راستا قرار میگیرد
ناسا گفت
2 3 4 دی

سلام

محمد جان ، چطور همچین چیزی ممکنه آخه؟

اگر واقعا این رو ناسا گفته باید به اعتبارش شک کرد

میشه منظورتون رو واضح بگید ، من واقعا متوجه نمیشم ( مطمئنم چنین چیزی واقعیت نداره)

زمین گرده ، خورشید هم

زمین حول خورشید در حال گردشه

بر فرض اگر زمین چرخش رو حول خورشید متوقف کنه ، حداقل نیمی از مردم کره زمین تاریک میشه ، اگر

اگر زمین دیگه نچرخه ( میشه؟!)

RE: بیش از ۷۰۰,۰۰۰,۰۰۰ نفر فکر می‌کنند دنیا ۷۰ روز دیگر به پایان می‌رسد! - m_grate29 - 10-11-2012 01:29 AM

مكن كاري كه بر پا سنگت آيو
جهان با اين فراخي تنگت آيو
چو فردا نومه خوانان نومه خوانند
تورا از نومه خواندن ننگت آيو
اگر خدا بخواد ميشه اگر نخواد نميشه ترس به دل راه نديد

ناسا پیش بینی کرده است که در 23-25 دسامبر 2012(سوم تا پنجم دی 91) و در زمان تراز کائنات زمین به مدت 3 روز در تاریکی کامل به سر خواهد برد.
دانشمندان آمریکایی پیش بینی تغییرات کائنات ، خاموشی در کل کره زمین به مدت 3 روز از تاریخ 23 دسامبر 2012 نموده اند.

این پایان جهان نیست ، این هم ترازی جهان ، جایی که خورشد و زمین برای اولین بار هم تراز می شوند. زمین از وضعیت کنونی که بعد سوم است به بعد صفر تغییر نموده و سپس به بعد چهارم تغییر می نماید.در این گذار جهان با تغییر بزرگی روبرو می شود و ما یک جهان جدیدی را خواهیم دید.
پیش بینی شده است که این 3 روز تاریکی در روزهای 23، 24، 25 دسامبر 2012(سوم تا پنجم دی ماه 91) اتفاق می افتد، حفظ آرامش ، در آغوش کشیدن یکدیگر ، مناجات ، خواب به مدت 3 روز بهترین راه حل است و انهایی که بعد از این واقعه زنده می ماند با یک جهان نوین روبرو خواهند شد و متاسفانه افرادی که از این موضوع ترس به دل راه دهند خواهند مرد .

از هم اکنون خوشحال باشید، واز هر لحظه عمر خود لذت ببرید و نگران نباشید و هر روز به درگاه خدا دعا کنید.ُ

اگر باور نمیکنید لینک زیر را ببینید:
این هم لینک خبر از سایت رسمی ناسا

این پایان جهان نیست ، این هم ترازی جهان ، جایی که خورشد و زمین برای اولین بار هم تراز می شوند. زمین از وضعیت کنونی که بعد سوم است به بعد صفر تغییر نموده و سپس به بعد چهارم تغییر می نماید.در این گذار جهان با تغییر بزرگی روبرو می شود و ما یک جهان جدیدی را خواهیم دید.
پیش بینی شده است که این 3 روز تاریکی در روزهای 23، 24، 25 دسامبر 2012(سوم تا پنجم دی ماه 91) اتفاق می افتد، حفظ آرامش ، در آغوش کشیدن یکدیگر ، مناجات ، خواب به مدت 3 روز بهترین راه حل است و انهایی که بعد از این واقعه زنده می ماند با یک جهان نوین روبرو خواهند شد و متاسفانه افرادی که از این موضوع ترس به دل راه دهند خواهند مرد .

از هم اکنون خوشحال باشید، واز هر لحظه عمر خود لذت ببرید و نگران نباشید و هر روز به درگاه خدا دعا کنید.ُ

اگر باور نمیکنید لینک زیر را ببینید:
این هم لینک خبر از سایت رسمی ناسا

http://www.nasa.gov/topics/earth/features/2012-alignment.html

RE: بیش از ۷۰۰,۰۰۰,۰۰۰ نفر فکر می‌کنند دنیا ۷۰ روز دیگر به پایان می‌رسد! - Haavin - 10-11-2012 10:41 AM

واااااي خيلي هيجان انگيزه ! من كه كل اين ٣ روز رو ميرم تو رصد خونه مونيخ
حالشو ببرم !! اگه چيز جالبي ديدن عكس ميذارم براتون

RE: بیش از ۷۰۰,۰۰۰,۰۰۰ نفر فکر می‌کنند دنیا ۷۰ روز دیگر به پایان می‌رسد! - 3ObHaN - 10-11-2012 10:50 AM

ولی بدجور آشوب میشه تو اون 3-4 روز !
بیاین یه کارگروه تعیین کنیم از این فرصت سه روزه استفاده کنیم !