سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
انسان های موفق چه نوع موسیقی گوش میدهند؟؟ - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: روانشناسی (/forumdisplay.php?fid=106)
+--- انجمن: موزیک و فیلم و تصاویر ارامش بخش و مثبت (/forumdisplay.php?fid=134)
+--- موضوع: انسان های موفق چه نوع موسیقی گوش میدهند؟؟ (/showthread.php?tid=4575)

صفحه ها: 1 2 3 4 5

انسان های موفق چه نوع موسیقی گوش میدهند؟؟ - mallarme - 10-07-2012 09:24 PM

سلام

گاهی لازم هست انسان با خودش صادق باشد!
شخصا حرفهایم برای همه روحیه بخش هست اما روی خودم بی تأثیر!

و موسیقی بخش مهمی از زندگیم...5_004

هنگام کار، پیاده روی، استراحت و حتی مطالعه حتما باید موسیقی گوش بدم!

اما اشعار همیشه از نشدن ها ... فراق ... درد ... جدایی ... خیانت ...تاریکی شب و... میگویند! و به خوبی واقفم روی ناخودآگاهم تدثیر میگذارد.

آدمهای موفق موسیقی گوش نمیدهند؟؟

اگر شما یک شخص موفق و شادی هستی چه نوع موسیقی از کدام خواننده ها انتخابتان است؟

نمیتوان که همیشه به موسیقی بی کلام اکتفا کرد.

RE: انسان های موفق به چه نوع موسیقی گوش میدهند؟؟ - کامیار کاظمی - 10-07-2012 09:58 PM

بستگی به حال روحی ام دارد.
آهنگ های سنتی قدیم که حرفی در فوق العاده بودن آنها نیست.
اما گاهی برخی صداها و شعرها خیلی به دلم می نشیند. ابتدا به متن شعر توجه می کنم زیرا مطمئن هستم که بصورت ناخودآگاه در ذهنم تاثیر می گذارد.
اتفاقا همیشه با این منفی بافی آهنگ ها مشکل دارم بنظرم یک بُرد است که یک گروه مانند آریان، مثبت بخواند و بماند.
اخیرا آلبوم "تو رو دوست دارم"، خواننده "مسعود درویش"، بخصوص آهنگ "جفت آخر" فوق العاده است.

RE: انسان های موفق به چه نوع موسیقی گوش میدهند؟؟ - M3HDI - 10-07-2012 10:14 PM

من معمولا آهنگ گوش نمیکنم

البته قبلا ها ، هم ایرانی هم خارجی و الا ماشالله گوش میدادم

منتهی تاثیرش جالب نبود ، یا شور و هیجانهای تو خالی یا تو فکر رفتن های الکی

جالبه بدونید من وقتی سیستمم رو بستم ، اصلا اسپیکر نخریدم

الان هم خیلی به ندرت اهنگ گوش میکنم (خیلی خیلی کم)

ولی خوب از اونجاییکه اکثر ما معتقد به تاثیر هستیم ، سعی میکنم چیزی گوش کنم که حداقل تاثیر بهتری داشته باشه

کلام وحی بیشتر آدمو به آرامش میرسونه

RE: انسان های موفق به چه نوع موسیقی گوش میدهند؟؟ - mohammadshamosi - 10-07-2012 10:18 PM

من معمولا موسیقی بی کلام گوش میدم ، مخصوصا محل کار و یا وقتی که مشغول کار هستم
موسیقی سنتی هم بیشترشون رو دوست داشتم ، مخصوصا از مرحوم تاج
موسیقی ( مناسب با روحیات فرد ) تاثیرات خیلی خوبی روی ذهن داره ، که درمانی به نام موسیقی درمانی هم هست.

RE: انسان های موفق به چه نوع موسیقی گوش میدهند؟؟ - goldmen - 10-07-2012 10:28 PM

بیشتر از دوخوانده اون ور آبی گوش میدم
ولی از تک اهنگ هر خواننده هم خوشم آمده وتو لیست گوش دادنم اضافه کردم

RE: انسان های موفق به چه نوع موسیقی گوش میدهند؟؟ - mallarme - 10-07-2012 10:35 PM

گاهی خوب فکر کردن در گرو کلام دلنشینه! و کلام دلنشین آمیخته با موسیقی پیش برنده.

گاهی موسیقی به عمیق فکر کردن کمک میکنه

سکوت بیشتر انسان رو تو خیالات پرت فرو میبره...(البته این نظر منه)

اما نباید فراموش کنیم موسیقی سنتی به صرف واژه "سنتی" مبرا از منفی گرایی باشد!! من موسیقی سنتی زیاد دارم که درد و هجر در آنها قوی تر وعمیق تر ازموسیقی پاپ هست!

RE: انسان های موفق به چه نوع موسیقی گوش میدهند؟؟ - mohammadshamosi - 10-08-2012 04:09 AM

(10-07-2012 10:35 PM)mallarme نوشته شده توسط:  گاهی خوب فکر کردن در گرو کلام دلنشینه! و کلام دلنشین آمیخته با موسیقی پیش برنده.

گاهی موسیقی به عمیق فکر کردن کمک میکنه

سکوت بیشتر انسان رو تو خیالات پرت فرو میبره...(البته این نظر منه)
کاملا موافقم

RE: انسان های موفق به چه نوع موسیقی گوش میدهند؟؟ - 3ObHaN - 10-08-2012 11:14 AM

وقتی دارم کار یدی میکنم هارد راک گوش میدم ! یه جوری جو منو میگیره باعث میشه خیلی بهتر کارم رو انجام بدم . ادرنالین خونم رو به شدت بالا میبره و باعث میشه با هیجان و اشتیاق بیشتری کار کنم .
در بقیه مواقع مخصوصا مواقع ورزش و پیاده روی ، استراحت ، تجسم خلاق ، وقت اضطراب دارم و همچنین وقتی که نمیتونم راهی برای یه موضوع مهم پیدا کنم رپ گوش میدم . اگه علاقم به رپ رو نادیده بگیریم ، تو اکثر میوزیک های این سبک جملاتی هست که واقعا ادم رو به فکر فرو میبره ، گاهی فکر میکنم چجوری این کلمات و مباحث به ذهن رپر ها مخصوصا رپر های وطنی میرسه ؟ بعضی هاشون مثل بهرام و حصین و صادق واقعا ادم عادی نیستن و فیلسوف هستن !
جملات تاکیدی و مثبت زیادی داخل این سبک میوزیک هست ولی اکثرا یه حسی رو منتقل می کنه به این عنوان " مــــن هـــم بــــایـــد بـــــتـــونـــم " که از خشم و ناراحتی سرچشمه میگیره !
گاهی هم پینک فلوید و لیلی آلن گوش میدم .

RE: انسان های موفق به چه نوع موسیقی گوش میدهند؟؟ - madar - 10-08-2012 11:57 AM

کلاسیک: beethoven- mozarts- chopin
سنتی: استاد شجریان - سالار عقیلی - علیرضا قربانی
پاپ : متنوع : ولی صدای آقای شکوهی رو می پسندم

RE: انسان های موفق به چه نوع موسیقی گوش میدهند؟؟ - jahanagahi - 10-08-2012 05:29 PM

با توجه به سن و وضعیت روحی بیشتر آهنگ های سنتی و قدیمی را گوش می دهم.