سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
طرح بسته بندی - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: کارآفرین (/forumdisplay.php?fid=108)
+--- انجمن: کارآفرینی (/forumdisplay.php?fid=21)
+---- انجمن: طرح های کار آفرینی (/forumdisplay.php?fid=81)
+---- موضوع: طرح بسته بندی (/showthread.php?tid=4497)

طرح بسته بندی - فرد - 10-01-2012 10:20 PM

با سلام
من تازه با محیط زیبای شما آشنا شدم و میخواهم بصورت نیمه حرفه ای به بسته بندی روی بیاورم ولی متاسفانه هیچ اطلاعاتی ندارم خواهش می کنم در این رابطه کمکم کنید
متشکرم

RE: طرح بسته بندی - پرواز - 10-01-2012 10:34 PM

خوش اومدین. به زودی میفهمین آشنایی با این انجمن چقدر روتون تاثیر مثبت میذاره.
سوال اصلیتون چیه؟ بسته بندی چی؟ طرح میخواین یا نحوه کار؟

RE: طرح بسته بندی - فرد - 10-04-2012 02:09 AM

متشکرم
هم طرح میخوام هم نحوه کار

RE: طرح بسته بندی - Delta.H - 10-04-2012 05:09 AM

خانم/آقای فرد عزیز
اولاً خوش آمدید و صفا آوردید.
دوماً چه چیزی میخواهید بسته بندی کنید؟
سوماً اگر امکان دارد لااقل نام زیبایتان را طوری بنویسید که بتوانیم شما را به نحو مناسب مخاطب قرار دهیم.
چهارماً با جستجو در سایت میتوانید مطالب زیادی در مورد بسته بندی بیابید و اگر ابهامی برایتان باقی ماند در اینجا مطرح بفرمائید؛ مطمئن باشید دوستان از ارائه اطلاعات و راهنمایی دریغ نمیکنند.
متشکرم

RE: طرح بسته بندی - matarodi - 10-06-2012 10:51 AM

مرکز تخصصی بسته بندی

http://www.icfp.ir/

RE: طرح بسته بندی - مرتضی-تهران - 08-25-2013 10:19 PM

سلام...بسته بندی خیلی از چیزها رو میشه انجام داد....چیزی که الان تو ذهن خودم مطرح شده بسته بندی قارچ هست....ولی در کل میشه خیلی از چیزها رو با هزینه پایین بسته بندی کرد و به قیمت مناسبی هم بفروش رسوند.......نمونش همین زعفران خودمون که ما صادرش میکنیم اون طرف با بسته بندی مناسب و زیب کلی ازش درآمد دارند ولی میشه خودمون تو کشور عزیزمون این کار رو با کمی ایده و سرمایه انجام بدیم و بسته بندی شده زعفران رو صادر کنیم....یه طرح قشنگ هم همین افشانه زعفران هست که خیلی مصرف زعفران رو راحت کرده....به این میگن ایده.....ذهن باید ایده تولید کنه....بسم ا.... شروع کن به ایده

RE: طرح بسته بندی - مرتضی حسین پور - 05-03-2015 10:41 PM

سلام من میخوام بسته بندی یک چایی گیاهی بزنم اگه کسی میتونه کمک کنه ایمیل بزنه یا شماره بده.