سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
وام باشگاه مشتریان بانک ملت - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: وام ، مالیات و ثبت شرکت (/forumdisplay.php?fid=10)
+--- انجمن: انواع وام های بانکی و شرایط آن (/forumdisplay.php?fid=11)
+--- موضوع: وام باشگاه مشتریان بانک ملت (/showthread.php?tid=4374)

صفحه ها: 1 2 3

RE: وام باشگاه مشتریان بانک ملت - habib tousi - 01-13-2014 09:46 AM

(01-12-2014 10:11 PM)davaran نوشته شده توسط:  قبلا خیلی خوب بود .. بابت صد امتیاز صد هزارتومان میدادن ولی الان شرایطش را سخت کردن که صد امتیاز سی تا 40 هزار بیشتر نمی ارزد
ضمنا یه قانون بد گذاشتن .. الان یه وام دومیلیونی گرفتن و کلی امتیاز دارم میگن تا دو سال دیکه که وامت تسویه نشه نمیشه وام دیگری بگیری ..
ضمنا قبلا راحت به دیگری هدیه میدادی و او وام میگرفت الان فقط روز تولدش بهش امتیاز داده میشه و فقط هم باید 60 درصد امتیاز رو خودش کسب کرده باشه تا وام بهش بدن ..
شما سوال کردید ک گفتن وام 2 میلیونی گرفتی دیگه نمیتونی وام بگیری؟من سوال کردم گفتن اگه وام هم گرفته باشید بهتون میدیم
و اگه100 امتیاز شما طلایی باشه همون مبلغ100 تومان نقدی میتونی بگیری

RE: وام باشگاه مشتریان بانک ملت - goldmen - 01-13-2014 10:11 AM

(01-12-2014 10:11 PM)davaran نوشته شده توسط:  قبلا خیلی خوب بود .. بابت صد امتیاز صد هزارتومان میدادن ولی الان شرایطش را سخت کردن که صد امتیاز سی تا 40 هزار بیشتر نمی ارزد
ضمنا یه قانون بد گذاشتن .. الان یه وام دومیلیونی گرفتن و کلی امتیاز دارم میگن تا دو سال دیکه که وامت تسویه نشه نمیشه وام دیگری بگیری ..
ضمنا قبلا راحت به دیگری هدیه میدادی و او وام میگرفت الان فقط روز تولدش بهش امتیاز داده میشه و فقط هم باید 60 درصد امتیاز رو خودش کسب کرده باشه تا وام بهش بدن ..

قسمت اول
از اول هم براي 100 امتياز صد هزار تومان هم نمي دادند
اين قانون جايزه شرايط دارد
مثلا براي بدست اوردن 100 امتياز بايد از چند روش اون امتياز رو جمع كني وهرچقدر تنوع بالا تر پول بيشتر
براي 100 امتياز از 40 هزار ميدن تا80 هزار بر اساس روش هاش
يا براي 300 امتيازتا600 هزار ميدن بر اساس روش هاي كسب امتياز

قسمت دوم
براي وام شما ميتوانيد هرچقدر كه خواستين بگيرين كافي هست امتياز طلايي يا نقره اي داشته باشي
14 درصد 25 ماه ميتوني بگيري كافيه ضامن داشته باشي واقساط معوق نباشد

قسمت سوم
امتياز هديه
فقط در روز تولد طرف ميشه اينكاروكرد
فرستنده هرچقدر بخواد ميتونه بفرسته ولي 10 امتياز كارمزد داره
گيرنده امتيازهاي هديه به بخش امتياز نقره اش اضاف ميشه
اونم ميتونبه به راحتي وام بگيره

RE: وام باشگاه مشتریان بانک ملت - hamid.h - 01-13-2014 10:37 AM

ظاهرا اجرای قانون ، سلیقه ای ست و به رئیس شعبه مربوط میشه !!!
Undecided

RE: وام باشگاه مشتریان بانک ملت - goldmen - 01-13-2014 11:23 AM

(01-13-2014 10:37 AM)hamid.h نوشته شده توسط:  ظاهرا اجرای قانون ، سلیقه ای ست و به رئیس شعبه مربوط میشه !!!
Undecided

در اين مسله ريس شعبه اصلا دستي ندارد
فرمان از طريق تهران وشعبه اصلي كه مسول اين كار هست صادر مي شود

RE: وام باشگاه مشتریان بانک ملت - davaran - 01-13-2014 11:55 AM

(01-13-2014 10:11 AM)goldmen نوشته شده توسط:  

قسمت اول
از اول هم براي 100 امتياز صد هزار تومان هم نمي دادند
اين قانون جايزه شرايط دارد
مثلا براي بدست اوردن 100 امتياز بايد از چند روش اون امتياز رو جمع كني وهرچقدر تنوع بالا تر پول بيشتر
براي 100 امتياز از 40 هزار ميدن تا80 هزار بر اساس روش هاش
يا براي 300 امتيازتا600 هزار ميدن بر اساس روش هاي كسب امتياز

قسمت دوم
براي وام شما ميتوانيد هرچقدر كه خواستين بگيرين كافي هست امتياز طلايي يا نقره اي داشته باشي
14 درصد 25 ماه ميتوني بگيري كافيه ضامن داشته باشي واقساط معوق نباشد

قسمت سوم
امتياز هديه
فقط در روز تولد طرف ميشه اينكاروكرد
فرستنده هرچقدر بخواد ميتونه بفرسته ولي 10 امتياز كارمزد داره
گيرنده امتيازهاي هديه به بخش امتياز نقره اش اضاف ميشه
اونم ميتونبه به راحتي وام بگيره

من کلی امتیاز دارم . درخواست وام دادم رد شد رفتم شعبه گفتن نمیشه تا وام قبلی تسویه نشه نمیش ( اقساط معوق ندارم ) .. زنگ زدم راهنمای شرکت تهران انها هم تایید کردن که تا وام قبلی تسویه نشه نمیشه وام گرفت

RE: وام باشگاه مشتریان بانک ملت - habib tousi - 06-26-2014 03:16 PM

منکه امتیازم نزدیک ب 300 هستش الان نمیتونم وام بگیرم؟مجبورم اون وام 2 میلیونی رو ی جا پرداخت کنم تا این وام7 میلیونی رو بگیرم.ب نظر شما معقول هستش؟

RE: وام باشگاه مشتریان بانک ملت - amir313313 - 08-08-2021 04:34 AM

با این باشگاه مشتریان فرق داره نرم افزارش؟؟
https://narmafzaran.com/