سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
وام باشگاه مشتریان بانک ملت - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: وام ، مالیات و ثبت شرکت (/forumdisplay.php?fid=10)
+--- انجمن: انواع وام های بانکی و شرایط آن (/forumdisplay.php?fid=11)
+--- موضوع: وام باشگاه مشتریان بانک ملت (/showthread.php?tid=4374)

صفحه ها: 1 2 3

RE: وام باشگاه مشتریان بانک ملت - mteam - 09-23-2012 02:54 PM

بجای اینهمه تلاش برای عضو گیری یا بقول استاد جمع کردن زیر مجموعه ویا تبلیغ برای اونها ،تلنگری به مغزمان بخوره تا بتونیم در این سایت با همفکری همدیگه همچین روشهایی را پیاده کنیم تا همه سود ببرند

RE: وام باشگاه مشتریان بانک ملت - ناظم ارشد - 09-23-2012 03:09 PM

تبلیغات ممنوع است.
پست های تبلیغاتی ویرایش شد.
لطفا در مورد طرح صحبت شود نه اینکه بازارسیاه راه بیاندازید.

RE: وام باشگاه مشتریان بانک ملت - aihan - 09-24-2012 02:39 AM

هدف ایجاد بازار سیاه نیست فقط خواستیم کمکی برای دوستانی که دنبال وام هستن باشه!!

RE: وام باشگاه مشتریان بانک ملت - smt_best - 10-09-2012 12:28 AM

(09-23-2012 10:14 AM)aihan نوشته شده توسط:  به شخصه هم از پاداش نقدی استفاده کردم و هم از تسهیلات. وقتی به حد نصاب مورد نظر میرسین یکی از دو گزینه پاداش نقدی یا تسهیلات میتونین استفاده کنین.
[/quote]
خسته نباشید و ممنون از اطلاع رسونیتون.
برای استفاده از نسهیلات 7 میلیونی خودرو (300 امتیاز) چه مدارکی لازم داره و آیا چک در وجه نمایندگی صادر میشه یا مستقیماً بحساب خودروساز واریز میشه؟ اصولاً باید حتماً خودرو رو خرید یا میشه با پیش فاکتور یا پیش خرید یا خودرو کارکرده از تسهیلات استفاده کرد؟

RE: وام باشگاه مشتریان بانک ملت - jahanagahi - 10-09-2012 01:09 AM

عزیزان لطف کنید و اطلاعات کامل را از خود بانک بگیرید.
در مورد تسهیلات خودرو مبلغ در وجه خودروساز صادرمی شود.

RE: وام باشگاه مشتریان بانک ملت - habib tousi - 01-05-2013 03:35 PM

منم عضو مشتریان بانک ملت هستم و به نظرم خوبه.اما دوستان برای افزایش امتیازاتشون میتونن کارایی کنن.مثلا با پرداخت فیش دوستان و آشناها امتیاز خوبی میتونن بگیرن و ...

RE: وام باشگاه مشتریان بانک ملت - hamid.h - 01-12-2014 11:20 AM

(10-09-2012 01:09 AM)jahanagahi نوشته شده توسط:  عزیزان لطف کنید و اطلاعات کامل را از خود بانک بگیرید.
در مورد تسهیلات خودرو مبلغ در وجه خودروساز صادرمی شود.

عذر میخوام جناب قربانیان عزیز
آخه با 7 میلیون تومان که نمیشه خودرو خرید!
چطور مبلغ رو در وجه خودرو ساز میزنن ؟!!

(09-23-2012 11:04 AM)aihan نوشته شده توسط:  برای زیر مجموعه هیچ درصدی نداره فقط اگه با کد معرف من عضو بشین من نیم امتیاز میگیرم!!!
هر 100 هزار تومان خرید از کارتخوان بانک ملت 1 امتیاز داره سقف امتیاز: 10 امتیاز در هرماه یعنی اگه بیشتر از 1 میلیون تومان خرید کنین بازم همون 10 امتیاز رو میگیرین
هر 50 هزار تومان خرید اینترنتی از درگاه بانک ملت 1 امتیاز- سقف امتیاز: 10 امتیاز
پرداخت قبض از طریق بانک ملت 1 امتیاز- سقف امتیاز: 10 امتیاز(یعنی 10 قبض)
برای اطلاعات بیشتر میتونین به آدرس زیر مراجعه کنین
https://club.bankmellat.ir

ممنون از اطلاع رسانی تون
یه سوال :
میشه ماهیانه یه صورت یکجا ، 1 میلیون تومان خرید کرد و 10 امتیاز اون ماه رو اخذ کرد ؟

RE: وام باشگاه مشتریان بانک ملت - hamid.h - 01-12-2014 11:25 AM

راستی دوستان سود تسهیلات خرید خودرو (7 میلیون تومان ، 300 امتیاز) چند درصده و بازپرداختش چند ماهه است ؟

RE: وام باشگاه مشتریان بانک ملت - habib tousi - 01-12-2014 05:41 PM

من 2 امتیازم ب 100 رسید و مبلغ 2 میلیون وام گرفتم,البته نمیدونم چرا گفتم 500 هزار تومان هم باید حسابت باشه و در جمع با 500تومانخودم 2/500/000 وام دادن.سود 15 درصد و بازپرداخت 30ماهه.مبلغ اقساط 80/000 هزار تومان
الان هم107 امتیاز دارم و با کارتخوان ملت بیشتر کار میکنم تا امتیازم ب 300برسه

RE: وام باشگاه مشتریان بانک ملت - davaran - 01-12-2014 10:11 PM

قبلا خیلی خوب بود .. بابت صد امتیاز صد هزارتومان میدادن ولی الان شرایطش را سخت کردن که صد امتیاز سی تا 40 هزار بیشتر نمی ارزد
ضمنا یه قانون بد گذاشتن .. الان یه وام دومیلیونی گرفتن و کلی امتیاز دارم میگن تا دو سال دیکه که وامت تسویه نشه نمیشه وام دیگری بگیری ..
ضمنا قبلا راحت به دیگری هدیه میدادی و او وام میگرفت الان فقط روز تولدش بهش امتیاز داده میشه و فقط هم باید 60 درصد امتیاز رو خودش کسب کرده باشه تا وام بهش بدن ..