سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
وام باشگاه مشتریان بانک ملت - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: وام ، مالیات و ثبت شرکت (/forumdisplay.php?fid=10)
+--- انجمن: انواع وام های بانکی و شرایط آن (/forumdisplay.php?fid=11)
+--- موضوع: وام باشگاه مشتریان بانک ملت (/showthread.php?tid=4374)

صفحه ها: 1 2 3

وام باشگاه مشتریان بانک ملت - aihan - 09-23-2012 09:33 AM

شما می توانید با عضویت در باشگاه مشتریان بانک ملت و جمع آوری امتیاز از طریق خرید از دستگاه کارتخوان ملت- خرید اینترنتی- پرداخت قبوض- پرداخت اینترنتی اقساط- شارژ کیف پول سوخت و رسیدن به حد نصاب 100- 200 - 300 امتیاز به ترتیب 20- 40- 70 میلیون ریال درخواست وام با سود 15 درصد بدهید.
در ضمن اگه مشکل جمع آوری امتیاز داشته باشین میتونین در روز تولدتون از دوستان خودتان بسته های 100، 200، 300 امتیازی هدیه بگیرین...

RE: وام باشگاه مشتریان بانک ملت - aihan - 09-23-2012 10:06 AM

در ضمن با رسیدن به حد نصاب امتیازی میتونین درخواست پاداش نقدی نیز بدین.
100 امتیاز= 100 هزار تومان
200 امتیاز=200 هزار تومان
300 امتیاز=300 هزار تومان

RE: وام باشگاه مشتریان بانک ملت - کامیار کاظمی - 09-23-2012 10:10 AM

شخصا موضوع برایم جالب است البته چون ملت یکی از بانک هایی است که بیشتر با آن کار میکنم، چند بار ایمیل و sms آن از طرف باشگاه آمده بود اما جدی نگرفتم.
دوستانی که تجربه دارند لطفا از تجربیات خود بفرمایند.

RE: وام باشگاه مشتریان بانک ملت - aihan - 09-23-2012 10:14 AM

به شخصه هم از پاداش نقدی استفاده کردم و هم از تسهیلات. وقتی به حد نصاب مورد نظر میرسین یکی از دو گزینه پاداش نقدی یا تسهیلات میتونین استفاده کنین.[/quote]

RE: وام باشگاه مشتریان بانک ملت - کامیار کاظمی - 09-23-2012 10:23 AM

با شماره مشتری بانک ملت و شماره ملی می توان ثبت نام کرد.

RE: وام باشگاه مشتریان بانک ملت - اقاي ايـــده - 09-23-2012 10:51 AM

دوست من شما كه اين اطلاعات رو فرموديد لطف ميكرديد باقي موارد مهم رو هم ميگفتيد ديگر
حدود 4 ماه پيش مراجعه اي داشتم براي نصب همراه بانك
متصدي مورد نظر مثل شما همينطوري توضيح داد.منم كلي شاد شدم گفتم چه خوب
اما وقتي رسيدم خونه و به دقت كاغذ هاي رو كه داده بودند مطالعه كردم
ديدم نوشته.براي هر فيش كه واريز شود 1 امتياز
براي انتقال پول مثالا 0/5 امتيار
بعد در ماه محدوديت داشت.به اين صورت كه تنها در يك ماه ميتويند 10 تا فيش ثبت كنيد(اينطوري فيش همه فايل رو هم جمع كنيد يك سال طول ميكشد)
كاغذهاشو تا ديروز داشتم ولي ديگه نظافت كردم ريختم دور
در مورد وامش به من گفت 2 ميليون وام ميديم

حال اطلاعات بيشتر رو بهتر هست خود دوستان بدست بياورند
موفق باشيد
(09-23-2012 10:14 AM)aihan نوشته شده توسط:  به شخصه هم از پاداش نقدی استفاده کردم و هم از تسهیلات. وقتی به حد نصاب مورد نظر میرسین یکی از دو گزینه پاداش نقدی یا تسهیلات میتونین استفاده کنین.
[/quote]
يك درصدي هم اگر اشتباه نكنم براي زير مجوعه ميدهند
در هر صورت موفق باشيد

RE: وام باشگاه مشتریان بانک ملت - aihan - 09-23-2012 11:04 AM

برای زیر مجموعه هیچ درصدی نداره فقط اگه با کد معرف من عضو بشین من نیم امتیاز میگیرم!!!
هر 100 هزار تومان خرید از کارتخوان بانک ملت 1 امتیاز داره سقف امتیاز: 10 امتیاز در هرماه یعنی اگه بیشتر از 1 میلیون تومان خرید کنین بازم همون 10 امتیاز رو میگیرین
هر 50 هزار تومان خرید اینترنتی از درگاه بانک ملت 1 امتیاز- سقف امتیاز: 10 امتیاز
پرداخت قبض از طریق بانک ملت 1 امتیاز- سقف امتیاز: 10 امتیاز(یعنی 10 قبض)
برای اطلاعات بیشتر میتونین به آدرس زیر مراجعه کنین
https://club.bankmellat.ir

RE: وام باشگاه مشتریان بانک ملت - c4t3r - 09-23-2012 12:04 PM

خود باشگاه ،خودکار امتیازمونو ثبت میکنه ؟

RE: وام باشگاه مشتریان بانک ملت - goldmen - 09-23-2012 12:40 PM

واما اين جريان
اين مسله دونكته داره
نكته اول اين دوست عزيز ميخواست با تبليغ دراينجا وعضو گيري از طريق لينك خودش براي خودش امتياز جمع آوري كند

ولي نكته دوم
درخصوص خدمات باشگاه مشتريان ملت
عين اين طرح چند بانك ديگر هم دارند ميدن نظير پارسيان پاسارگارد وملت
يكسري قوانين ومحدوديهاي براي امتياز دهي دارد وازاخر هم يك سري تشويق ها وپاداش هايي
دراصل براي كسي كارايي دارد كه روزانه با بانك سروكار دارد و مبالغ سنگين جابجا ميكند
خودم چند ماه فعاليت كردم ولي طبق گفته آقا سجاد يكسال طول ميكشه تا بخوام 100 امتياز بگيرم چون درماه شايد كمتر از چند تا فيش واريزي داشتم

ولي دركل طرح خوبي هست بشرطي كه وقت داشته باشي پيگيري كني

يا يكي ديگر از طرح ها قرعه كشي هاي دستگاه كارتخوان ها بانك ها هست

يا با كاركرد دستگاه كارت خوان وام گرفتن

RE: وام باشگاه مشتریان بانک ملت - aihan - 09-23-2012 01:32 PM

(09-23-2012 12:04 PM)c4t3r نوشته شده توسط:  خود باشگاه ،خودکار امتیازمونو ثبت میکنه ؟
شما وقتی عضو باشگاه میشین یه page براتون ایجاد میشه که تمام مشخصات بانکی شما بعلاوه هر امتیازی که کسب میکنین نمایش داده میشه.

انتقال امتیاز در باشگاه مشتریان ملت
با راه‌اندازی خدمتی جدید در باشگاه مشتریان بانک ملت، اعضای این باشگاه می‌توانند، در سالروز تولد دوستان خود، امتیازهای باشگاه را به آنان هدیه کنند.

به گزارش راه پرداخت به نقل از روابط عمومی بانک ملت، به منظور ایجاد پویایی و جذابیت، حفظ روزآمدی و افزایش رضایتمندی اعضای باشگاه مشتریان بانک ملت، خدمت جدید «انتقال امتیاز بین اعضا» راه‌اندازی شد. در این طرح، در صورت دستیابی به حدنصاب‌های تعیین شده و با کسر ۱۰ امتیاز به عنوان «هزینه جابه‌جایی» امکان انتقال بسته‌های ۱۰۰، ۲۰۰ و ۳۰۰ امتیازی باشگاه مشتریان بانک ملت به عنوان هدیه تولد به دوستان فراهم خواهد شد. بر اساس این گزارش، همزمان با ثبت درخواست متقاضی، امتیاز مورد نظر به علاوه ۱۰ امتیاز «هزینه انتقال» کسر و در صورتی که تاریخ تولد دریافت‌کننده مطابق با تاریخ روز جاری باشد، هدیه امتیازی در‌‌ همان لحظه به حساب وی منتقل می‌شود. در غیر این صورت امتیاز مذکور در سامانه باشگاه بلوکه شده در تاریخ مورد نظر (تاریخ تولد دریافت‌کننده) انتقال امتیاز صورت می‌گیرد. بر این اساس، اعضای باشگاه مشتریان بانک ملت می‌توانند به منظور اطلاع از جزئیات طرح به بخش «راهنما» ی سایت این باشگاه به نشانی http://www.club.bankmellat.ir مراجعه کنند.