سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
شما دوست دارید در این عکس جای کدام میلیاردر باشید - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: بخش اعضای سایت (/forumdisplay.php?fid=105)
+--- انجمن: من اگر میلیاردر بشوم...! (/forumdisplay.php?fid=79)
+--- موضوع: شما دوست دارید در این عکس جای کدام میلیاردر باشید (/showthread.php?tid=4329)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6

RE: شما دوست دارید در این عکس جای کدام میلیاردر باشید - Delta.H - 09-23-2012 02:49 AM

سالها دل طلب جام جم از ما میکرد
وآنچه خود داشت زبیگانه تمنا میکرد
گوهری کز صدف کون و مکان بیرون بود
طلب از گمشدگان لب دریا میکرد

همه چیز در درون ماست و از درون آغاز میشود لحظه ای که تغییر را از درون آغاز کنیم گوهر وجودمان نمایان خواهد شد...
"ان الله لا یغیر ما بقوم الّا و یغیّروا ما بأنفسهم" (قرآن کریم)

RE: شما دوست دارید در این عکس جای کدام میلیاردر باشید - dehkadeh ali - 11-20-2012 02:15 PM

نمی خواهم جای کسی باشم ، میخوام تو عکس یه جایی برای خودم داشته باشم

RE: شما دوست دارید در این عکس جای کدام میلیاردر باشید - GreatNavid - 11-20-2012 02:24 PM

(11-20-2012 02:15 PM)dehkadeh ali نوشته شده توسط:  نمی خواهم جای کسی باشم ، میخوام تو عکس یه جایی برای خودم داشته باشم
آفرین بر تو . واقعا" خوشم اومد.10_004

RE: شما دوست دارید در این عکس جای کدام میلیاردر باشید - soltan_sal - 11-21-2012 06:13 PM

من هم نمیخوام جای کسی باشم دوست دارم آدم موفق وخیلی معروف باشم تا دیگران آرزوی جای من بودن رو داشته باشند.

RE: شما دوست دارید در این عکس جای کدام میلیاردر باشید - ahmad rezaee - 02-13-2013 10:49 AM

.
.
روزي كه اين تاپيك رو زدم ، گفتم من بايستي يه روز كاري كنم كارستون .امروز همان روز است .

امروز فهميدم بايد تا سال 2017 كجا باشم .

دارم برا خودم اين موضوع رو به ضمير ناخود آگاهم ديكته مي كنم .

امروز وقتي از خواب بلند شدم فهميدم زمانش فرا رسيده ، من سال 2017 اولين هستم .

از متوسط بودن واقعاً خسته شدم ، بايد اولين باشم ،‌الان كه دارم اين جملات را مي نويسم ، سلو لهاي بدنم مور مور مي كنند . دارم پوست مي تركانم .

شما مطمئن باشيد مجله فوربس چند سال بعد عكس من رو اينجوري چاپ خواهد كرد :

[تصویر: 6m1tctqdung6viaz025.jpg]

RE: شما دوست دارید در این عکس جای کدام میلیاردر باشید - Mrs.Seyedi - 02-13-2013 11:26 AM

دخترتون رو خدا براتون نگهش داره ، خیلی نازه، خوشحالم که با ما اصفهان میاد.
راستی آقای رضایی مگه شک داشتید که سال 2017 میلیاردر میشید من زودتر از اینا برای شما متصورم.
موقترین باشیم

RE: شما دوست دارید در این عکس جای کدام میلیاردر باشید - ahmad rezaee - 02-13-2013 11:35 AM

(02-13-2013 11:26 AM)Mrs.Seyedi نوشته شده توسط:  دخترتون رو خدا براتون نگهش داره ، خیلی نازه، خوشحالم که با ما اصفهان میاد.
راستی آقای رضایی مگه شک داشتید که سال 2017 میلیاردر میشید من زودتر از اینا برای شما متصورم.
موقترین باشیم

نه خانم سيدي افق ديد من و اهدافم رو خيلي بالاتر انتخاب كرده ام .دارم باورش مي كنم .

اولين هستم . 1 ميليارد سقف كوتاهي است ، از همه بخاطر ترسيم چنين هدفي در قبل عذرخواهي مي كنم مي خواهم :

the richest people in iran شوم .

RE: شما دوست دارید در این عکس جای کدام میلیاردر باشید - Mrs.Seyedi - 02-13-2013 01:11 PM

(02-13-2013 11:35 AM)ahmad rezaee نوشته شده توسط:  
(02-13-2013 11:26 AM)Mrs.Seyedi نوشته شده توسط:  دخترتون رو خدا براتون نگهش داره ، خیلی نازه، خوشحالم که با ما اصفهان میاد.
موقترین باشیم

نه خانم سيدي افق ديد من و اهدافم رو خيلي بالاتر انتخاب كرده ام .دارم باورش مي كنم .

اولين هستم . 1 ميليارد سقف كوتاهي است ، از همه بخاطر ترسيم چنين هدفي در قبل عذرخواهي مي كنم مي خواهم :

the richest people in iran شوم .

موفق باشید10_004
ولی اینطوری که نشد اینطوری دعوامون میشه A00 (28) 10_003

I wonna to be the richest pepole in world
خوب حلش کردم شما توی ایران من توی دنیا 35

RE: شما دوست دارید در این عکس جای کدام میلیاردر باشید - soshiant - 02-13-2013 06:57 PM

جای خودم که اونجا خالیه

RE: شما دوست دارید در این عکس جای کدام میلیاردر باشید - mehr3an - 02-15-2013 05:31 PM

هرچقدر كه ثروتمند تر ميشوم به خداي خودم نزديكتر ميشوم
شخصا از واران بافت خوشم مياد
اين ها به دنيا ثابت كردن و فقط يك پيام به من ميدن كه تو ميتوني
داشتن خواستن است