سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
شما دوست دارید در این عکس جای کدام میلیاردر باشید - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: بخش اعضای سایت (/forumdisplay.php?fid=105)
+--- انجمن: من اگر میلیاردر بشوم...! (/forumdisplay.php?fid=79)
+--- موضوع: شما دوست دارید در این عکس جای کدام میلیاردر باشید (/showthread.php?tid=4329)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6

RE: شما دوست دارید در این عکس جای کدام میلیاردر باشید - pesar368 - 09-20-2012 09:07 PM

می دونید الان به فکر چی افتادم ؟
به این فکر که اون عکسی که صفحه اول انجمن انداختیم .

[تصویر: 01.jpg]

به نظر شما تا چند سال دیگه . هر کدام از این افرادی که توی این عکس هستن . چه جایگاهی دارن ؟ به کجا رسیدن ؟
10_004
می تونیم 5 سال دیگه ، یه قرار بزاریم . همه کسانی که توی این عکس هستند سال 95 دوباره جمع بشیم یه عکس دیگه همینطوری بگیریم .

یا یه عهدی ، چیزی با هم ببندیم . که کسب و کار مون رو راه بندازیم . ایده هامون رو تجاری کنیم.

Heart

RE: شما دوست دارید در این عکس جای کدام میلیاردر باشید - jahanagahi - 09-20-2012 10:11 PM

پیشنهاد بسیار زیبائی است . عزیزانی که در این عکس حضور دارند تاریخ 1395/6/30 در همین انجمن حضور پیدا کنندوبقول عزیزمان pasar368 (ایکاش اسامی واقعی جایگزین اسامی کاربری شود )و تجربیات در آن زمان رد وبدل شود.من اگر آنزمان نبودم یادی هم از من داشته باشید.

RE: شما دوست دارید در این عکس جای کدام میلیاردر باشید - ahmad rezaee - 09-20-2012 11:11 PM

(09-20-2012 09:07 PM)pesar368 نوشته شده توسط:  می دونید الان به فکر چی افتادم ؟
به این فکر که اون عکسی که صفحه اول انجمن انداختیم .

به نظر شما تا چند سال دیگه . هر کدام از این افرادی که توی این عکس هستن . چه جایگاهی دارن ؟ به کجا رسیدن ؟
10_004
می تونیم 5 سال دیگه ، یه قرار بزاریم . همه کسانی که توی این عکس هستند سال 95 دوباره جمع بشیم یه عکس دیگه همینطوری بگیریم .

یا یه عهدی ، چیزی با هم ببندیم . که کسب و کار مون رو راه بندازیم . ایده هامون رو تجاری کنیم.

Heart

خیلی نظر خوب و جالبی است ، انشاء الله 5 سال بعد عکس بچه های میلیاردر انجمن نه تنها همه جای ایران بلکه در صفحه اول فوربس بنام بزرگترین میلیاردرهای دنیا چاپ شود .

(09-20-2012 10:11 PM)jahanagahi نوشته شده توسط:  پیشنهاد بسیار زیبائی است . عزیزانی که در این عکس حضور دارند تاریخ 1395/6/30 در همین انجمن حضور پیدا کنندوبقول عزیزمان pasar368 (ایکاش اسامی واقعی جایگزین اسامی کاربری شود )و تجربیات در آن زمان رد وبدل شود.من اگر آنزمان نبودم یادی هم از من داشته باشید.

جناب قربانیان در سال 30/6/1395 که خیلی هم دیر نیست کنار هم عکسی بیادگاری می اندازیم که دنیا بیاد نداشته باشه . نفر اول هم شمایید جلوی همه بچه های میلیاردر

RE: شما دوست دارید در این عکس جای کدام میلیاردر باشید - goldmen - 09-21-2012 01:20 AM

ماكه تو عكس نبودم چه كنيم؟
نيام سرقرار؟

RE: شما دوست دارید در این عکس جای کدام میلیاردر باشید - Delta.H - 09-21-2012 02:19 AM

(09-21-2012 01:20 AM)goldmen نوشته شده توسط:  ماكه تو عكس نبودم چه كنيم؟
نيام سرقرار؟

من پیشنهاد میکنم جلسات حضوری استانی که در مراکز استانها تشکیل میشه عکس دسته جمعی گرفته و در اینجا قرار بدیم بعد از چند سال میتونه خیلی جالب باشه!
اینکه افراد حاضر در عکس به کجا رسیدند و ...

RE: شما دوست دارید در این عکس جای کدام میلیاردر باشید - 3ObHaN - 09-21-2012 02:48 AM

نيام سرقرار؟

ما خودمون یه قرار میزارم Big Grin

RE: شما دوست دارید در این عکس جای کدام میلیاردر باشید - jahanagahi - 09-21-2012 08:13 AM

(09-21-2012 02:19 AM)Delta.H نوشته شده توسط:  
نيام سرقرار؟

من پیشنهاد میکنم جلسات حضوری استانی که در مراکز استانها تشکیل میشه عکس دسته جمعی گرفته و در اینجا قرار بدیم بعد از چند سال میتونه خیلی جالب باشه!
اینکه افراد حاضر در عکس به کجا رسیدند و ...

ما منتظر جلسه استانی برای کار آفرینی هستیم.

RE: شما دوست دارید در این عکس جای کدام میلیاردر باشید - Delta.H - 09-22-2012 07:14 AM

به امید خدا تمام سعی خود را برای تشکیل هرچه زودتر و البته پربارتر جلسات میکنیم.

RE: شما دوست دارید در این عکس جای کدام میلیاردر باشید - madar - 09-22-2012 06:04 PM

دوستان
یه موضوع جالبی رو آقای مهدی عنوان کردند که جای بحث داره
ببینید هر کی خواسته توی دنیا فقط پولدار باشه الزاما به جایگاه والایی نرسیده و شاید -به نظر من اصلا- توی عکس بالا هم جز افراد مولتی میلیاردر نیست ولی هرکس می خواسته افسانه شخصی اش رو دنبال کنه ........ از زندگی اش (و به اصطلاح از طول مسیر ) لذت برده و اگر افسانه اش به سرانجام رسیده باشه جز مولتی میلیاردر های دنیا هم خواهد شد
من هم امیدوارم اعضای با پشتکار انجمن علاقه خودشون رو پیدا کنن از طول مسیر زندگیس شون لذت ببرن و جز میلیاردر های موفق و شاد دنیا باشن
آمین

RE: شما دوست دارید در این عکس جای کدام میلیاردر باشید - پرواز - 09-22-2012 07:37 PM

(09-19-2012 10:28 AM)motafaker77 نوشته شده توسط:  چه قدمی پرواز جان؟

تمرکز روی یادگیری طراحی سایت. میدونم بیل گیتس هم از همین قدم های ساده شروع کرده دیگه. ایشاالله وضعم که روبراه تر شد و تونست از پس حقوق چندتا برنامه نویس بر بیام یه شرکت راه اندازی میکنم و ادامه ی ماجرا. دعام کنیدا