سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
باشگاه بیلیارد - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: بخش اعضای سایت (/forumdisplay.php?fid=105)
+--- انجمن: کارهای عملی اعضا برای کسب درآمد (/forumdisplay.php?fid=48)
+--- موضوع: باشگاه بیلیارد (/showthread.php?tid=4323)

RE: نظرسنجی:شما کدام شغل را میپسندید؟حتما شرکت کنید.مهم است - SHAYAN.IRANI - 09-17-2012 09:41 PM

- باشگاه بیلیارد و دراشتن کافی شاپ در فضای آن.

سلام جناب قربانیان.یک توضیحی در این مورد میدید؟...توی تاپیکی خوندم تجربش رو دارید.چه قدر سرمایه میخواد؟میز ها دست دوم باشند موردی داره؟...هزینه خرید میزها چه قدر هست.
برای حداقل شروع چند تا میز لازمه؟

ممنون میشم.متشکر

RE: نظرسنجی:شما کدام شغل را میپسندید؟حتما شرکت کنید.مهم است - jahanagahi - 09-17-2012 10:07 PM

(09-17-2012 09:41 PM)SHAYAN.IRANI نوشته شده توسط:  - باشگاه بیلیارد و دراشتن کافی شاپ در فضای آن.
سلام جناب قربانیان.یک توضیحی در این مورد میدید؟...توی تاپیکی خوندم تجربش رو دارید.چه قدر سرمایه میخواد؟میز ها دست دوم باشند موردی داره؟...هزینه خرید میزها چه قدر هست.
برای حداقل شروع چند تا میز لازمه؟
ممنون میشم.متشکر

برای شروع خرید میز دست دوم بهتر است.رنگ و مرمت می شود.الان قیمتها را ندارم می توانید از باشگاهها بپرسید.بستگی به محل سکونت سرمایه متفاوت است.در شهرستانها حدود 6تا7میلیون و در تهران بستگی به وضع دکوراسیون و تعداد میز دارد.

RE: نظرسنجی:شما کدام شغل را میپسندید؟حتما شرکت کنید.مهم است - SHAYAN.IRANI - 09-17-2012 10:23 PM

ممنونم لطف کردید
6 تا 7 میلیون؟؟؟؟ مطمئنید؟
من شنیده بودم این میزها خیلی گرونه که.

مثلا 7 تا میز (یکیش هم اسنوکر) به نظرتون چه قدر میشه؟(همون حدودیش)
برای اجاره چند متری باشه خوبه؟

RE: نظرسنجی:شما کدام شغل را میپسندید؟حتما شرکت کنید.مهم است - jahanagahi - 09-17-2012 10:35 PM

(09-17-2012 10:23 PM)SHAYAN.IRANI نوشته شده توسط:  ممنونم لطف کردید
6 تا 7 میلیون؟؟؟؟ مطمئنید؟
من شنیده بودم این میزها خیلی گرونه که.

مثلا 7 تا میز (یکیش هم اسنوکر) به نظرتون چه قدر میشه؟(همون حدودیش)
برای اجاره چند متری باشه خوبه؟
این مبلغ مربوط به 2 دستگاه میز پنامیت و یک دستگاه میز اسنوکر و دکواسیون است.ضمنا قیمت فعلی میز را ندارم.

RE: نظرسنجی:شما کدام شغل را میپسندید؟حتما شرکت کنید.مهم است - m_grate29 - 09-17-2012 10:36 PM

میز از 2 میلیون هست به بالا
من گرفته بودم 1.5 ایت بال

RE: نظرسنجی:شما کدام شغل را میپسندید؟حتما شرکت کنید.مهم است - jahanagahi - 09-17-2012 10:55 PM

دست دوم را ارزانتر می شود تهیه کرد.

RE: باشگاه بیلیارد - jahanagahi - 09-18-2012 12:04 PM

مجوز باشگاه بیلیارد در تربیت بدنی محل سکونتتان صادر می شود.شرایط :باید مدرک کارشناسی را داشت و یا اینکه فردی که کارشناس است را بعنوان مدیر انتخاب کنید.