سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
خلاقیت در ساخت مجسمه های مقوایی با درآمد بالا - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: بخش میلیاردرها (/forumdisplay.php?fid=107)
+--- انجمن: سرگرمی ها، دردودل ها و سلامتی یک میلیاردر (/forumdisplay.php?fid=50)
+---- انجمن: تصاویر و کلیپ جالب (/forumdisplay.php?fid=63)
+---- موضوع: خلاقیت در ساخت مجسمه های مقوایی با درآمد بالا (/showthread.php?tid=4189)

خلاقیت در ساخت مجسمه های مقوایی با درآمد بالا - Delta.H - 09-05-2012 09:40 AM

یک هنرمند انگلیسی که با استفاده از مقوا اشیاء بسیار زیبایی (بصورت مجسمه) میسازد از آلات موسیقی گرفته تا دوربین عکاسی، اخیرا یک ماکت گسترده و شگرف از شهر لُس آنجلس آمریکا ساخته که در آن خیابانها، ماشینها و ساختمانهای معروف و سازه های مشهور طبق تصاویر هوائی گوگل ارث طراحی شده است.
کیل جوهانسون 36ساله می گوید شاید مردم به مقوا اهمیتی ندهند و آن را نوعی مواد زائد و دور انداختنی بدانند ولی من نگاهی متفاوت به آن دارم.
این هنرمند بریتانیایی هر قطعه از آثار هنری خود را حداقل به قیمت 5000 پوند (معادل 17،350،000تومان) به طرفداران خود در آمریکا و اروپا میفروشد.

[تصویر: 7.jpg]
[تصویر: 1.jpg]
[تصویر: 5.jpg]
[تصویر: 5.jpg]
[تصویر: 6.jpg]
[تصویر: 10.jpg]
[تصویر: 8.jpg]
[تصویر: 9.jpg]

خدائیش نه نیاز به تخصص داره نه مواد اولیه نایاب نه سرمایه اولیه!
ولی چه درآمدی به هم زده این آقای جوهانسون!
یاد بگیریم...

RE: خلاقیت در ساخت مجسمه های مقوایی با درآمد بالا - sokoot - 09-05-2012 01:40 PM

نیاز به تخصص که داره!

RE: خلاقیت در ساخت مجسمه های مقوایی با درآمد بالا - Delta.H - 09-06-2012 02:12 AM

(09-05-2012 01:40 PM)sokoot نوشته شده توسط:  نیاز به تخصص که داره!

دوست من، تا حدی با شما موافقم اما منظورم از تخصص، داشتن مهارتی خاص، تحصیلات، یا دیدن دوره ای خاص بود وگرنه هرکاری نیاز به تخصص در حد خودش داره
این آقا این روش رو خودش ابداع کرده تمرین کرده و حرفه ای و متخصص شده به نظر من هر فرد صاحب ذوق و ظرافتی میتونه از این کارها بکنه و بعد از مدتی تو خونه خودش تبدیل بشه به یه متخصص از نوعی که شما میفرمائید.

در کل قصدم این بود که میتوان از چنین مواردی ایده گرفت.

موفق باشید.

RE: خلاقیت در ساخت مجسمه های مقوایی با درآمد بالا - صدفی - 09-06-2012 12:12 PM

خیلی زیباست این مجسمه ها من یه کشتی داشتم از ترکیه خریده بودم حیف که شکست گرون هم خریده بودمش