سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
گزارش مشکلات سرور سایت - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: بخش اعضای سایت (/forumdisplay.php?fid=105)
+--- انجمن: راهنمای سایت (طرز استفاده و اهداف) (/forumdisplay.php?fid=109)
+--- موضوع: گزارش مشکلات سرور سایت (/showthread.php?tid=4166)

صفحه ها: 1 2 3 4

گزارش مشکلات سرور سایت - مهدی 1 - 09-04-2012 12:05 AM

با درود و عرض خسته نباشید خدمت مدیران و ادمین محترم

اخیرا بعضی از پست های بنده با مشکل روبرو می شود و ثبت نمی گردد ، امروز باز این اتفاق افتاد !
به عنوان مثال به بخش زیر بروید :
http://forum.unc-co.ir/forumdisplay.php?fid=18

تاپیکی با عنوان "با 20 میلیون چطور میشه خونه دار شد؟!" وجود دارد . ک اگر روبروش را نگاه کنید زده آخرین پست "مهدی 1" ولی وقتی تاپیک را باز می کنیم اثری از پست بنده نیست .
تصویر زیر گویای این مطلب هست ، لطف کنید اگر مشکل از سیستم بنده هست و بقیه می بینید بفرمایید چطوری مشکل مرتفع می شود و در صورتی که از سرور یا انجمن هست هم در صورت امکان برطرف نمایید. شاید برای همین پست ساده 30 دقیقه زمان گزاشته باشم و بعد از اینکه چنین اتفاقاتی می افته واقعا دیگه حوصله دوباره تایپ کردن نیست

[تصویر: k0j5b9lsmmq6b7661ypt.jpg]
http://up.vatandownload.com/images/k0j5b9lsmmq6b7661ypt.jpg

ضمنا موقع پیوست کردن هم ارور زیر داده می شود الان اومدم همین تصویر بالا را پیوست کنم باز ارور داد

"پوزش، شما نمی توانید این فایل را پیوست کنید به دلیل این که شما از حد اکثر فضای مجاز خود برای پیوست استفاده کرده اید . حد مجاز پوست برای شما: 100 KB می باشد "

موفق و پیروز باشید

RE: مشکل احتمالی در سرور انجمن !! - M3HDI - 09-04-2012 12:15 AM

بله این مورد رو هم در این چند روز اخیر من بارها مواجه شدم

RE: مشکل احتمالی در سرور انجمن !! - amiryazdani138 - 09-04-2012 12:32 AM

بله من هم با این مشکل مواجه شدم.

RE: مشکل احتمالی در سرور انجمن !! - Delta.H - 09-04-2012 01:39 AM

برای من در پیام خصوصی این اتفاق افتاده

پیام میفرستم نه بدستِ گیرنده میرسه، نه پیغام ارسال یا عدم ارسال میده، نه تو پیامهای ارسالی پیداش میکنم، نه تو پیش نویسها!

تو سطل زباله هم میگردم نیست!!!

و مجبور میشم از ابتدا تایپ کنم چون سریع متوجه این مشکل نشدم که بک کنم!

در ضمن برای تغییر آواتار هیچ فایلی رو سرور خود سایت قابل آپلود نیست! من مجبور شدم از یه سایت دیگه برای آپ آواتار کمک بگیرم!

فقط من با این مشکل روبرو هستم آیا؟

RE: مشکل احتمالی در سرور انجمن !! - کامیار کاظمی - 09-04-2012 11:58 PM

دوستان عزیز در سرور مشکلی ندیدم
البته با پشتیبانی هم مطرح کردم
متاسفانه موردی که چند مدتی است با افت سرعت شدید اینترنت مواجه هستیم، مسئله کش کردن سیستم اینترنت است که در این حالت سیستم یا شرکتی که از آن خدمات اینترنت را می گیرید بر روی صفحاتی که بازدید بیشتری دارید، کش کرده تا سرعت را بصورت نمایشی بالا نشان داده و از بار گزاری دوباره صرف نظر می کنند.
البته پیگیر موضوع از طریق پشتیبانی هاست هستم.

خطای هنگام بارگزاری فایل نیز بحاطر محدودیت هایی است که قرار داده شده است که حجم هاست بیش از اندازه زیاد نشود.

به روز: دوستان پیگیری از هاست انجام گرفت وبا تست های انجام شده گفتند که مشکل از هاست نبوده است.

RE: مشکل احتمالی در سرور انجمن !! - کامیار کاظمی - 09-22-2012 08:33 AM

متاسفانه از دیروز بعدازظهر تا امروز صبح، مشکلی در سرور سایت بوجود امده بود که باعث قطعی هاست شده بود.
سرور سایت در کشور آلمان قرار دارد و این تحریم ها و روابط نه چندان منسجم، نیز همیشه سدی برای حل مشکلات اینچنینی است.

RE: مشکل احتمالی در سرور انجمن !! - jahanagahi - 09-22-2012 09:00 AM

متاسفانه دیروز و دیشب این مشکل بود و یک سری از پستهایم حذف شده.

RE: مشکل احتمالی در سرور انجمن !! - 3ObHaN - 09-22-2012 09:57 AM

(09-22-2012 08:33 AM)کامیار کاظمی نوشته شده توسط:  متاسفانه از دیروز بعدازظهر تا امروز صبح، مشکلی در سرور سایت بوجود امده بود که باعث قطعی هاست شده بود.
سرور سایت در کشور آلمان قرار دارد و این تحریم ها و روابط نه چندان منسجم، نیز همیشه سدی برای حل مشکلات اینچنینی است.

خدا رو شکر که مشکل حل شد ، من تو ایمیلم دیشب ( 21 سبتامبر) پیغام یه نامه داشتم ولی تو صندوق پستی انجمن نامه ای نیست ؟!

RE: مشکل احتمالی در سرور انجمن !! - M3HDI - 09-22-2012 10:05 AM

سلام

آقا کامیار هزینه انتقال به سرورهای داخلی ،حدودا چقدر میشه؟
اگر عهدتون خارج میشه
میتونید در قبال اعطای کاربری ویژه ( با مدت بیشتر) به اعضاء نسبت به اتتقال اقدام کنید

RE: مشکل احتمالی در سرور انجمن !! - کامیار کاظمی - 09-22-2012 10:10 AM

(09-22-2012 10:05 AM)M3HDI نوشته شده توسط:  سلام

آقا کامیار هزینه انتقال به سرورهای داخلی ،حدودا چقدر میشه؟
اگر عهدتون خارج میشه
میتونید در قبال اعطای کاربری ویژه ( با مدت بیشتر) به اعضاء نسبت به اتتقال اقدام کنید

سلام
ممنون مهدی جان، در این دوسال شاید دوبار است که مشکلی اینچینی رخ داده است و اتفاقا سرور بسیار قابل اطمینانی بوده است.
متاسفانه سرورهای داخلی به علت نبود دیتاسنترهای مناسب چندان قابل اطمینان نیستند، در صورت وجود شرایط مناسب حتما کوچ خواهیم کرد.

دوستان در حال مذاکره هستیم تا ببینیم که آیا می توان پست ها را بر گرداند یا خیر.