سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
معرفی چند نرم افزار مفید برای میلیاردرها - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: بخش میلیاردرها (/forumdisplay.php?fid=107)
+--- انجمن: یادگیری یک مهارت برای میلیاردر شدن (/forumdisplay.php?fid=39)
+--- موضوع: معرفی چند نرم افزار مفید برای میلیاردرها (/showthread.php?tid=4159)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8

RE: معرفی چند نرم افزار مفید برای میلیاردرها - zhosseini81 - 01-15-2013 09:41 PM

(01-15-2013 12:56 AM)Delta.H نوشته شده توسط:  
(01-14-2013 09:12 PM)zhosseini81 نوشته شده توسط:  من معمولا متنها را صفحه به صفحه از فایل pdfکپی می کنم و توی word پیست می کنم.
بعد با راست کلیک و انتخاب paragraph گزینه های تنظیم از راست و Justify lowرا انتخاب می کنم اینجوری به همریختگی متنها درست میشه.
فقط تو مرتب کردن بعضی از خطوط نیاز به اینتر زدن داره!
یعنی انجام این کار اینقدر براتون سخت و وقت گیر بوده؟!

درست میفرمایید اما این برای زمانی است که یونیکد و فونت فایل PDF برای سیستم قابل تشخیص باشد که در بسیاری موارد به خصوص در فایلهای قدیمی هنگام کپی کردن در ورد با متنی ناخوانا و درهم و برهم روبرو میشوید ضمن آنکه مواردی هست که متن موجود در PDF به شکل عکس اسکن شده که تنها راه خواندن آن OCR است.

بله من یک سایت با برنامه ای برخورد کردم که مطرح کرده بودند قادر به استخراج عکس ها و سایر موارد از فیلهای pdf است و اسمش pdf image Extraction wizard بود من از سایت مرجع اخبار دانشگاهی دانلودش کردم ولی هنوز نصب نکردم ببینم کار هم میکنه یا نه.
ذکر کردم که شاید برای دوستان کاربرد داشته باشه و مفید واقع بشه.

RE: معرفی چند نرم افزار مفید برای میلیاردرها - بهداد - 01-15-2013 09:58 PM

هیچ برنامه ای برای تبدیل پی دی اف فارسی به ورد کارساز نیست همه تست شده اند . فقط باید OCR بشه که اون هم باید اسکنر اینکار را داشته باشیم
این معزل بزرگیه که همش داریم - با سپاس

RE: معرفی چند نرم افزار مفید برای میلیاردرها - 369369 - 01-16-2013 12:46 AM

(01-14-2013 09:12 PM)zhosseini81 نوشته شده توسط:  من معمولا متنها را صفحه به صفحه از فایل pdfکپی می کنم و توی word پیست می کنم.
بعد با راست کلیک و انتخاب paragraph گزینه های تنظیم از راست و Justify lowرا انتخاب می کنم اینجوری به همریختگی متنها درست میشه.
فقط تو مرتب کردن بعضی از خطوط نیاز به اینتر زدن داره!
یعنی انجام این کار اینقدر براتون سخت و وقت گیر بوده؟!

دوست عزیز خود من هم این کار رو انجام میدم ولی تعدادی از پی دی اف ها رو نمیشه کپی کرد
(01-14-2013 09:16 PM)jahanagahi نوشته شده توسط:  دوست عزیز این برنامه مشکل شما را حل میکند؟البته برعکس است:

سایت اصلی

خیلی ممنون . برنامه ی خوبیه ولی همونطور که فرمودید این برنامه ورد رو به پی دی اف تبدیل می کنه .

در حالی که من پی دی اف به ورد نیاز دارم .

RE: معرفی چند نرم افزار مفید برای میلیاردرها - toofan245 - 01-17-2013 10:25 PM

تا به حال حتما واستون پیش اومده چند خط رو با عجله تایپ میکنید بعد نگاه میکنید. ای داد بیداد میخواستم فارسی تایپ کنم اما کیبورد انگلیسی بوده مجبورید کل متن رو از اول بنویسید. اما حالا با این نرم افزار رایگان و فارسی به راحتی با زدن یک دکمه متن خودش درست میشه من خودم واقعا یک ماهی هست که دیگه راحت شدم.
لینک دانلود
http://www.mohsensoftware.com/product/e2f/mohsensoftware_e2f_2.zip

RE: معرفی چند نرم افزار مفید برای میلیاردرها - کامیار کاظمی - 02-12-2013 12:03 PM

دوستان در ادامه چند برنامه را که استفاده می کنم و فوق العاده عالی است با لینک دانلود قرار می دهم امیدوارم مفید باشد.
یک فرد پولساز باید نهایت استفاده را از تلفن همراهش ببرد
Big Grin

نام نرم افزار: حسابدار
استفاده در: گوشی های اندروید
حجم: ۶۰۷٫۱ کیلوبایت
توضیحات : آيا از اين كه چقدر بابت موارد مختلف هزينه مي‌كنيد، نگرانيد؟
آيا مي‌خواهيد بدانيد براي اين موارد چقدر در ماه يا در سال هزينه مي‌كنيد؟
آيا از حساب و كتاب هزينه‌ها و درآمدهايتان خسته شده‌ايد؟
از اين به بعد ديگر مي‌توانيد يك حسابدار كوچك را همراه خود داشته باشيد. ديگر لازم نيست نگران حساب‌هاي از دست رفته‌تان باشيد و يا اين كه حسابي را فراموش كنيد. نرم افزار حسابدار به شما كمك مي‌كند تا تمام حساب‌ها، هزينه‌ها و درآمدهايتان را به طور كامل كنترل كنيد.
امكانات اصلي نسخه 1.0 اين نرم‌افزار شامل موارد زير است:
• ثبت كردن حساب‌ها (بانكي يا نقدي)
• ثبت كردن هزينه‌ها و درآمدها
• دسته‌بندي كردن هزينه‌ها و درآمدها
• انتقال وجه بين حساب‌ها
• نمايش هزينه‌ها و درآمدها به صورت سالانه، ماهانه، هفتگي و روزانه
• نمايش مبلغ‌ها به سه حالت ريال، تومان و هزار تومان
• قابليت رمز گذاري بر روي نرم‌افزار
• قابليت ذخيره و بازگرداني اطلاعات
• گزارش‌گيري بر اساس دسته‌بندي، حساب، تاريخ و مبلغ

به غير از امكانات اصلي، اين نرم‌افزار داراي امكانات فني مفيدي نيز مي‌باشد. همان‌طور كه مي‌دانيد خود سيستم عامل اَندرويد از تقويم هجري شمسي پشتيباني نمي‌كند، اين نرم‌افزار به دليل دارا بودن تقويم هجري شمسي داخلي، كاملاً مستقل از سيستم عامل تاريخ‌ها را كنترل مي‌كند. همچنين يكي ديگر از ويژگي‌هاي‌ جالب اين نرم‌افزار اين است كه شما حتي احتياجي به نصب كردن كيبوردهاي فارسي هم نداريد، چون خود اين نرم‌افزار داراي يك كيبورد فارسي داخلي مي‌باشد.
در آخر بايد بگويم كه اين نرم‌افزار كاملاً رايگان است و اميدواریم كه براي هم‌وطنان عزيز مفيد واقع شود.

دانلود (کلیک کنید.)

[تصویر: hapc.Hesabdar4.jpg]

RE: معرفی چند نرم افزار مفید برای میلیاردرها - کامیار کاظمی - 02-12-2013 12:12 PM

نام نرم افزار: فرهنگ اصطلاحات مالی و سرمایه گذاری
استفاده در: گوشی های اندروید
حجم: ۱٫۷ مگابایت
توضیحات : این برنامه، نسخه الکترونیک فرهنگ اصطلاحات مالی و سرمایه گذاری است که توسط آقایان دکتر غلامرضا نظربلند، دکتر حسین عبده تبریزی و آقای عبدالله کوثری تالیف شده و به سفارش نویسندگان توسط شرکت آلتون تهیه گردیده است.

دانلود (کلیک کنید.)

[تصویر: com.investopedia1.jpg]

RE: معرفی چند نرم افزار مفید برای میلیاردرها - zhosseini81 - 02-16-2013 07:50 PM

نسخه ویندوزی نداره؟ برای رایانه

RE: معرفی چند نرم افزار مفید برای میلیاردرها - Delta.H - 05-03-2013 08:54 AM

(02-16-2013 07:50 PM)zhosseini81 نوشته شده توسط:  نسخه ویندوزی نداره؟ برای رایانه

اگر منظورتان برنامه حسابداری برای ویندوز است، در صفحه اول همین تاپیک معرفی شده است.
موفق باشید.

RE: معرفی چند نرم افزار مفید برای میلیاردرها - مهران 313 - 05-03-2013 06:52 PM

(11-23-2012 08:50 PM)Delta.H نوشته شده توسط:  
کیمیاگر نوشته شده توسط:سلام.
4yajuyo
این نرم افزار Subliminal Flash
که معرفی کرده بودید ،از لینک خودتون توی بحث که نمی شه باز کرد و error می ده و من خودمم توی گوگل جستجو کردم و یکی دانلود کردم . نوشته بود نسخه رایگان. فایل کرک هم نداره. منتها الان که بازش می کنم کد می پرسه و بعد از چند بار کلیک کردن ،نرم افزار رو می بنده. شما سایتی یراغ دارین که بتونم دوباره ازش دانلوود کنم ؟

مرسی. 10_004
سلام دوست عزیز
لینک نرم افزار اصلاح شد و میتوانید آن را به همراه کرک دانلود نمایید.

دانلود Subliminal Flash (لینک جدید همراه با کرک)

فکر کنم دوباره لینک مشکل پیدا کرده

لطفا یه بار دیگه بررسی نمایید

هر کاری کردم نتونستم دانلود کنم

خوب دانلود کردم از یه سایت دیگه

فقط سوالم اینه حالا که تصویری یا متنی قرار نیست ببینیم ایا فرقی میکنه که انگلیسی باشه یا فارسی

ایا ضمیر ناخوداگاه ما براش فرقی میکنه که به چه زبانی باشه ؟؟؟؟

RE: معرفی چند نرم افزار مفید برای میلیاردرها - Delta.H - 05-03-2013 11:17 PM

لینک برنامه Subliminal Flash تست شد سالم است و می توانید به همراه کرک آن را دانلود و نصب نمایید آموزش استفاده از آن نیز در صفحه اول همین تاپیک موجود است.
اما در مورد سئوال دوم ببینید شما فکر می کنید متن را نمی بینید اما در واقع متن بطور کامل توسط چشم و سپس ذهن ناخودآگاه دریافت می شود و نیازی نیست که شما کاری بکنید.
در مورد زبانی که نوشته ها روی مانیتور چاپ می شوند دانشمندان معتقدند که انسانها در هر شرایطی با زبان مادری خویش فکر(گفتگوی درونی) می کنند حتی زمانی که به زبان دیگری حرف می زنند.
آنتونی رابینز هم در یکی از کتابهایش(فکر می کنم بسوی کامیابی2) می گوید که تأثیرگذارترین کلمات بر ضمیر ناخودآگاه همانها هستند که به زبان مادری دریافت شوند.
بنابراین بهتر است با توجه به زبان مادری خویش یا آن زبانی که تسلط و اشراف کامل بر آن دارید یا مخلوطی از هر دو را در این نرم افزار به کار ببرید.
موفق باشید.