سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
معرفی چند نرم افزار مفید برای میلیاردرها - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: بخش میلیاردرها (/forumdisplay.php?fid=107)
+--- انجمن: یادگیری یک مهارت برای میلیاردر شدن (/forumdisplay.php?fid=39)
+--- موضوع: معرفی چند نرم افزار مفید برای میلیاردرها (/showthread.php?tid=4159)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8

RE: معرفی چند نرم افزار مفید برای میلیاردرها - Delta.H - 11-03-2012 09:58 PM

هیچ نیازی به روئیت و یا خواندن جملات نیست چون این برنامه از شگرد Subliminal flash که یک تکنولوژی تولید تصاویر با سرعت بالا(خارج از محدوده دید چشم) و Bfraine wave که تکنولوژی القای اصوات نامحسوس است استفاده میکند. این شگرد در دهه های پیش در بعضی کشورها از جمله ایالات متحده برای تبلیغات تلویزیونی استفاده میشد ولی بعدها ممنوع شد و به تبلیغات نامرئی معروف بود.
Subliminal Advertising" تبلیغات نامرئی" يا "تبليغات غيرآشکار" شیوه ای از ”تبلیغات غیر مستقیم" که در آن، آگهی دهنده، پیام خود را به گونه ای طراحی می کند که از حاشیه های پایین گسترهء شنوایی و بینایی مخاطبان بهره گیرد تا ضمیر نا خودآگاه آنها را متاُثر سازد. بدین منظور از شگردهای مختلف الکترونیکی و کامپیوتری و روان شناختی توأماً استفاده می شود.
حاشیه های پایین گسترهء شنوایی شدتی، شامل صداهایی با شدت حدود چند دسی بل که در شرایط معمولی شنیده نمی شود؛ و حاشیه های پایین گشترهء شنوایی بسامدی، شامل صداهای دارای بسامد کمتر از 20 هرتز است. "در سال 1979 ، در چند فروشگاه زنجیره ای آمریکایی، در نوار موسیقی متداول در فروشگاها، صدای ضبط شده "من دزدی نمی کنم!" را با شدت صوتی کم در هرچند ثانیــه به موسیقی اضافه کردند، به طوری که حس شنوایی خودآگاه آن را دریافت نمی کرد. طبق ادعا ، نتیجه این شد که در مدت نه ماه، تعداد سرقت ها در فروشگاها به 37 درصد کاهش یافت".
حاشیه های پایین گسترهء بینایی، عمده شامل تشخیص ناخود آگاه صحنه های نمایشی گذرا در مدت زمان کوتاه است. چشم انسان، صحنه های نمایشی را که مدت زمان آنها کمتر از حدود یک دوازدهم ثانــیه باشد (مثلا یک بیشتم ثانیه) نمی تواند تشخیص دهد.
" یک متخصص بازارشناسی در سال 1958 ، درباره "تبلیغات نامرئی"، آزمایشی انجام داد و در آن، همزمان با نمایش یک فیلم، اسلایدهایــی با مدت زمان سه هزارم ثانیه را در هر پنج ثانیه یک بار نمایش داد که آنها پیغام نوشتهء "کوکاکولا بنوشید!" وجود داشت؛ پس از نمایش فیلم، به ادعای وی، فروش کوکاکولا در سالن حدود 58 در صد آفزایش یافت".

طبق آئین نامه ساخت آگهی های رادیوئی و تلویزیونی اداره کل بازرگانی صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران، تبلیغات ناآشکار از طریق رسانه های رادیو و تلویزیونی صدا و سیما ممنوع است.
توجه فرمائید:
اصل 15 : در آگهي ها نبايد با استفاده از تمهيدات فني و يا بكارگيري تصاوير بازرگاني كوتاه و يا شيوه هاي ديگر، ضمير ناخودآگاه مخاطب تحت تأثير قرار گيرد و پيام مورد نظر بدون دادن آگاهي لازم به ببيندگان منتقل شود و اذهان آنان را تحت تأثير قرار دهد.

در اینجا بحث تبلیغات و دیکته کردن موضوعات خارجی به افراد جامعه مطرح است که از لحاظ اخلاقی هم اشکال دارد چون بدون اجازه و اطلاع افراد اعمال میشود.
اما با این نرم افزار ما خودمان میخواهیم چیزهایی به ضمیر ناخودآگاه خویش دیکته کنیم و به حافظه آن بسپاریم.
خیلی موفق باشید.

RE: معرفی چند نرم افزار مفید برای میلیاردرها - amiryazdani138 - 11-03-2012 10:16 PM

(11-03-2012 09:58 PM)Delta.H نوشته شده توسط:  هیچ نیازی به روئیت و یا خواندن جملات نیست چون این برنامه از شگرد Subliminal flash که یک تکنولوژی تولید تصاویر با سرعت بالا(خارج از محدوده دید چشم) و Bfraine wave که تکنولوژی القای اصوات نامحسوس است استفاده میکند. این شگرد در دهه های پیش در بعضی کشورها از جمله ایالات متحده برای تبلیغات تلویزیونی استفاده میشد ولی بعدها ممنوع شد و به تبلیغات نامرئی معروف بود.
Subliminal Advertising" تبلیغات نامرئی" يا "تبليغات غيرآشکار" شیوه ای از ”تبلیغات غیر مستقیم" که در آن، آگهی دهنده، پیام خود را به گونه ای طراحی می کند که از حاشیه های پایین گسترهء شنوایی و بینایی مخاطبان بهره گیرد تا ضمیر نا خودآگاه آنها را متاُثر سازد. بدین منظور از شگردهای مختلف الکترونیکی و کامپیوتری و روان شناختی توأماً استفاده می شود.
حاشیه های پایین گسترهء شنوایی شدتی، شامل صداهایی با شدت حدود چند دسی بل که در شرایط معمولی شنیده نمی شود؛ و حاشیه های پایین گشترهء شنوایی بسامدی، شامل صداهای دارای بسامد کمتر از 20 هرتز است. "در سال 1979 ، در چند فروشگاه زنجیره ای آمریکایی، در نوار موسیقی متداول در فروشگاها، صدای ضبط شده "من دزدی نمی کنم!" را با شدت صوتی کم در هرچند ثانیــه به موسیقی اضافه کردند، به طوری که حس شنوایی خودآگاه آن را دریافت نمی کرد. طبق ادعا ، نتیجه این شد که در مدت نه ماه، تعداد سرقت ها در فروشگاها به 37 درصد کاهش یافت".
حاشیه های پایین گسترهء بینایی، عمده شامل تشخیص ناخود آگاه صحنه های نمایشی گذرا در مدت زمان کوتاه است. چشم انسان، صحنه های نمایشی را که مدت زمان آنها کمتر از حدود یک دوازدهم ثانــیه باشد (مثلا یک بیشتم ثانیه) نمی تواند تشخیص دهد.
" یک متخصص بازارشناسی در سال 1958 ، درباره "تبلیغات نامرئی"، آزمایشی انجام داد و در آن، همزمان با نمایش یک فیلم، اسلایدهایــی با مدت زمان سه هزارم ثانیه را در هر پنج ثانیه یک بار نمایش داد که آنها پیغام نوشتهء "کوکاکولا بنوشید!" وجود داشت؛ پس از نمایش فیلم، به ادعای وی، فروش کوکاکولا در سالن حدود 58 در صد آفزایش یافت".

طبق آئین نامه ساخت آگهی های رادیوئی و تلویزیونی اداره کل بازرگانی صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران، تبلیغات ناآشکار از طریق رسانه های رادیو و تلویزیونی صدا و سیما ممنوع است.
توجه فرمائید:
اصل 15 : در آگهي ها نبايد با استفاده از تمهيدات فني و يا بكارگيري تصاوير بازرگاني كوتاه و يا شيوه هاي ديگر، ضمير ناخودآگاه مخاطب تحت تأثير قرار گيرد و پيام مورد نظر بدون دادن آگاهي لازم به ببيندگان منتقل شود و اذهان آنان را تحت تأثير قرار دهد.

در اینجا بحث تبلیغات و دیکته کردن موضوعات خارجی به افراد جامعه مطرح است که از لحاظ اخلاقی هم اشکال دارد چون بدون اجازه و اطلاع افراد اعمال میشود.
اما با این نرم افزار ما خودمان میخواهیم چیزهایی به ضمیر ناخودآگاه خویش دیکته کنیم و به حافظه آن بسپاریم.
خیلی موفق باشید.
ولی من به راحتی می تونم جملات رو بخونم و خارج از محدوده ی دید چشم نیست.
یعنی جمله رو می تونم وسط صفحه ببینم فقط خیلی تند محو میشه و دوباره نمایش داده میشه.
شما تنظیمات زمان و سرعت رو روی کدوم گزینه ها قرار داده اید؟

RE: معرفی چند نرم افزار مفید برای میلیاردرها - jahanagahi - 11-03-2012 10:17 PM

نرم افزار را نصب کرد ام و جملات تاکیدی را هم نوشته ام. هروقت استارت را می زنم از من شماره سریال درخواست میکند. علت چیست؟

RE: معرفی چند نرم افزار مفید برای میلیاردرها - اقاي ايـــده - 11-03-2012 10:49 PM

(11-03-2012 10:17 PM)jahanagahi نوشته شده توسط:  نرم افزار را نصب کرد ام و جملات تاکیدی را هم نوشته ام. هروقت استارت را می زنم از من شماره سریال درخواست میکند. علت چیست؟

با سلام
معمولا در زمان كرك كردند نبايد به اينترنت وصل باشيد
با ابتدا ارتباط رو قطع كنيد سپس كرك كنيد(فايل كيجن رو جايگزين كنيد يا شماره سريال رو وارد كنيد)
سپس به نت متصل بشيد
البته ساير موارد هم وجود دارد كه ميتواند سريال رو باطل كند(مثل انتي ويروس ها-تنظيمات خود برنامه)

موفق باشيد

RE: معرفی چند نرم افزار مفید برای میلیاردرها - حامد - 11-03-2012 10:59 PM

منم همین مشکل را داشتم ولی با راهنمایی حمزه جان درستش کردم.
کافیه برنامه رو ببندید.
حتماً بسته باشه یعنی پایین پیش ساعت چک کنید ایکونش نباشه اگه بود راست کلیک و Exit کنید.
بعد روی فایل کرک که همراه نرم افزار دانلود کردید دبل کلیک کنید تا اجرا بشه بعد یه پیغامی میاد که شما yes to all را باید بزنید.دیگر راحت میتوانید استفاده کنید.

RE: معرفی چند نرم افزار مفید برای میلیاردرها - jahanagahi - 11-04-2012 12:23 AM

(11-03-2012 10:49 PM)سجاد دانشفر نوشته شده توسط:  
(11-03-2012 10:17 PM)jahanagahi نوشته شده توسط:  نرم افزار را نصب کرد ام و جملات تاکیدی را هم نوشته ام. هروقت استارت را می زنم از من شماره سریال درخواست میکند. علت چیست؟
با سلام
معمولا در زمان كرك كردند نبايد به اينترنت وصل باشيد
با ابتدا ارتباط رو قطع كنيد سپس كرك كنيد(فايل كيجن رو جايگزين كنيد يا شماره سريال رو وارد كنيد)
سپس به نت متصل بشيد
البته ساير موارد هم وجود دارد كه ميتواند سريال رو باطل كند(مثل انتي ويروس ها-تنظيمات خود برنامه)
موفق باشيد

ممنونم از پاسخ به حل مشکل من.
ما در اینجا جمع شده ایم که تجربیات و آموزشهای خود را بهم انتقال دهیم .من در رابطه با مسائل کامپیوتر جز روشن کردن کامیپیوتر و زدن دکمه های کیبورد چیزی نمی دانم مانند راننده ای هستم که فقط روشن کردن خودرو و رانندگیش را بلدم. اگر درجائی خودرو من به مشکل بخورد کار من در حد زدن کاپوت و نگاه کردن به موتور و در نهایت به اطراف برای گرفتن کمک است.
سئوالی برای من پیش آمده:
در زمان دانلود وقتی اینترنت قطع شود نرم افزار چگونه نصب می شود؟
کرک کردن چیست؟
فایل کیجن را نمی دانم کدام است؟
شماره سریال را از کجا بگیرم؟

RE: معرفی چند نرم افزار مفید برای میلیاردرها - اقاي ايـــده - 11-04-2012 12:51 AM

سوال اول
وقتي شما مشغول دانلود هستي اگر ارتباط قطع بشه-فايل دانلود شما هم قطع خواهد شد و نميشه ازش استفاده كرد
مگر اينكه از نرم افزار هاي دانلود استفاده كنيد تا در زمان قطع شدند بعدش حالت ادامه داشته باشه(كه البته بسته به نوع فايل و نوع پايگاه داده فايل هم دارد)

كرك كردند-معمولا بيشتر برنامه هاي قابل استفاده در نت به علت اينكه تجاري نيستند(خريداري نشدند بطور ساده تر)براي استفاده بايد يك كدي رو وارش كرد تا بشه ازش استفاده كرد
در غير اين صورت در بعضي برنامه ها داراي تايم زماني هست كه به اون برنامه ها ميگن تريال يعني داراي يك زمان مشخص براي استفاده هست
بعد از گشت زمان ديگه برنامه قابل استفاده نيست-يا يك سري خدمات محدود رو ارائه ميده و بصورت كامل نميتونيد ازش استفاده كنيد

براي همين بايد جوري برنامه رو دستكاي كرد تا بشه ازش استفاده كرد.اين دستكاري رو ميگن كرك كردند

در كرك كردند چند روش وجو داره
يكي كپي كردن فايل كرك در پوشه نصب هست-در فايل هاي نصب يك فايلي وجود داره شبيه به فايل اجراي برنامه كه بعد از نصب بايد اين فايل رو در محل نصب يا پوشه ديگر كه در يك فايلي گفته شده يا در توضيحات محصول درج ميشود فايل رو كپي كنيد(وقتي بخواهيد كپي كنيد بايد پيغام ادغام رو مشاهده كنيد و سپس گزينه تاييد رو بزنيد

كيجن-يك برنامه اگزه هست كه در نرم افزار يك سريالي وجود داره-يا در خود برنامه كرك(همان كيجن-در بعضي موارد ايميل رو وارد ميكني-يا اسم برنامه رو انتخاب ميكني از ليستش) كه بعد از كليك بر روي ساخت كد
يك شماره سريالي رو ميده كه بايد در برنامه وارد كنيد

سريال
بر گرفته از همين كيجن هست كه افراد خودشان اين كد رو بدست ميارن و در يك فايل تكست متني قرار ميدن و فقط لازم هست اون فايل رو باز كنيد و سريال و ديگر موارد در بعضي موارد مثل شماره تلفن-ايميل-نام شركت و در بعضي موارد هم تنها سريال وجود دارد كه اين موارد رو بايد در برنامه در قسمت رجستري وارد كنيد

اين اطلاعات بنده بود اگر نقصي يا اشتباهي وجود داشته باشد دوستان به بزرگي خودشان عف بفرماييند

موفق باشيد

RE: معرفی چند نرم افزار مفید برای میلیاردرها - حامد - 11-04-2012 01:04 AM

جناب قربانیان یه توضیح با عکس براتون میزارم.تا ایشاله که مشکل حل بشه.
اگه عکسها خیلی اماتوره ببخشید.
زمانی که برنامه را دانلود کردید یه فایلی شبیه به فایلی که توی عکس گذاشتم به شکل x و نام کرک در ان وجود دارد. ان را کپی کنید در جای که برنامه نصب شده که احتمالا" درایو c میباشد نصب کنید.
پس از نصب روی کرک کلیک کنید تا یه قاب کوچیک باز بشه مثل عکس که شما اینستال ان را میزنید.

[تصویر: 092lrvbqnvymzz27o4bg.jpg]

سپس یه پنجره کوچک دیکر باز میشه مثل شکل زیر که شما yes to all را بزنید.
دیگر همه چیز اماده استفاده میباشد.

[تصویر: uu3c1ws5q0kg5012pwj.jpg]

فقط یه نکته که برنامه باز نباشه.
اگه بازم سوالی بود در خدمتم.

RE: معرفی چند نرم افزار مفید برای میلیاردرها - jahanagahi - 11-04-2012 01:11 AM

بینهایت از شما عزیزان ممنونم .دقیقا هم معانی را متوجه شدم و هم طرز نصب.

RE: معرفی چند نرم افزار مفید برای میلیاردرها - Delta.H - 11-04-2012 01:38 AM

(11-03-2012 10:16 PM)amiryazdani138 نوشته شده توسط:  ولی من به راحتی می تونم جملات رو بخونم و خارج از محدوده ی دید چشم نیست.
یعنی جمله رو می تونم وسط صفحه ببینم فقط خیلی تند محو میشه و دوباره نمایش داده میشه.
شما تنظیمات زمان و سرعت رو روی کدوم گزینه ها قرار داده اید؟

ببینید دو گزینه در نرم افزار هست اولی Disply Every برای تنظیم فواصل زمانی خاموشی نوشته ها تا روشن شدن نوشته بعدی و دیگری Displsy For برای مدت زمان روشن ماندن هر نوشته.
گزینه اول را میتوانید روی 5 Seconds و گزینه دوم اگر روی 10میلی ثانیه تنظیم کنید در اینصورت نوشته ها با ذهن خودآگاه قابل دیدن نیستند.

آقای قربانیان عزیز اضافه بر توضیحات کامل جناب دانشفر، در بسته ای که دانلود کردید چهار فایل وجود دارد که نام یکی از آنها CracK است شما بعد از اینکه برنامه را کاملاً بستید و مطمئن شدید پایین در کنار ساعت ویندوز ایکون آن موجود نیست روی همین فایل کرک دبل کلیک کنید تا اجرا شود و بعد گزینه Yes to all را بزنید تا فایل کرک جایگزین شده و قفل نرم افزار غیر فعال شود.