سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
شماره 13ماهنامه انجمن - مرداد1391 منتشر شد - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: بخش اعضای سایت (/forumdisplay.php?fid=105)
+--- انجمن: ماهنامه سایت (/forumdisplay.php?fid=35)
+--- موضوع: شماره 13ماهنامه انجمن - مرداد1391 منتشر شد (/showthread.php?tid=4052)

شماره 13ماهنامه انجمن - مرداد1391 منتشر شد - کامیار کاظمی - 08-24-2012 12:13 AM

شماره 13ماهنامه انجمن، مرداد1391 و با مطالبی جدید و حجم بیشتری از مطلب منتشر شد.
با تشکر از عزیزانی که در این شماره ما را با ارسال مقالات زیبایشان یاری کردند.
در سال دوم انتشار ماهنامه امیدواریم که خوانندگان نیز بیشتر ما را از نظرات خود آگاه کنند.

جهت ارتباط و ارسال نظرات خود :
ایمیل : kamiar.kazemi@gmail.com
پیامک: 09192640208

[تصویر: Unc_co_13.jpg]

دانلود ماهنامه شماره سیزده (کلیک کنید.)

RE: شماره 13ماهنامه انجمن - مرداد1391 منتشر شد - SHAYAN.IRANI - 08-24-2012 03:08 AM

سلام
امروز مقاله چهارم شغل دوم درآمد اول جناب آقای کاظمی رو در مجله خلاقیت خوندم.که الان دیدم توی این شماره هم هست...واقعا عالی بود.یکی از بهترین مقالات عمرم رو خوندم که چه طور آدم میتونه در کنار شغل خودش درآمد کسب کنه.از ایده های آقای دانشفر هم تشکر میکنم.
نمیدونم میشه تو این تاپیک بررسی کرد یا نه.ولی من فکر میکنم مشکلی هست.مثلا همون مثال آرایشگاه فکر کنم ایراد داشته باشه که بخوای در کنارش عکاسی داشته باشید.
چند مدت پیش به یکی از آشنایان که مغازه ای دارند و اتفاقا خط خوشی هم دارند و پارچه می نویسند برای دوستان و آشنایان پیشنهاد دادم که چرا توی مغازت یه تابلو نمیزنی که سفارشات پارچه هم قبول کنی.این طور میگفت که اتحادیه میاد اگر ببینه کاری غیر مرتبط به مغازه تبلیغ کنی گیر میده و جریمه میکنه.قانونی نیست گویا
ممنون میشم یه توضیحی اگر ممکنه در این زمینه بدید.
البته من زیاد رو در مغازه ها دیدم که تبلیغات مختلفی رو به خصوص کلاس خصوصی انجام دادند.نمیدونم!!!

RE: شماره 13ماهنامه انجمن - مرداد1391 منتشر شد - کامیار کاظمی - 08-24-2012 08:31 AM

ممنون دوست عزیز
البته در مقالات نیز عرض کردم که باید به تداخل صنفی توجه فرمائید که برای آن نیز راه حل هایست بطوری که "کافه کتاب ها" به آن بیشتر پرداخته اند که مورد دیگر را بصورت خدماتی اضافی و حتی رایگان برای تبلیغ و جلب توجه مشتریان استفاده کنید و صدالبته با ارتباط مناسبی که با صنف خود دارید موضوع قابل حل است و اساسا این افراد هم راه های میان بر را به شما خواهند آموخت!

RE: شماره 13ماهنامه انجمن - مرداد1391 منتشر شد - nazli - 08-24-2012 07:26 PM

ممنون دوستان مثل همیشه عالی
مقاله "شغل آنلاین، تجربه جدید" خیلی کمکم کرد

RE: شماره 13ماهنامه انجمن - مرداد1391 منتشر شد - Roshanfekr - 08-25-2012 01:38 AM

بازم آقا کامیار گل کاشت‏!تعجب نداره‏!داره‏?‏

RE: شماره 13ماهنامه انجمن - مرداد1391 منتشر شد - goldmen - 08-25-2012 08:36 AM

مرسي
زيبا بود

RE: شماره 13ماهنامه انجمن - مرداد1391 منتشر شد - sajad328 - 09-11-2012 11:57 PM

با تشکر از آقا کامیار عزیز و تاسف از اینکه اینقدر دیر سایت و ماهنامه های عالیتونو پیدا کردم. همیشه معتقد بودم و هستم که هرمشکلی که ما ایرانیا باش مواجه هستیم از ضعف مدیریت در تمامی زوایای زندگیمونه و بدتر از اون نشناختن این ضعفه. حکایت این شعره که:
آن کس که نداند و نداند که نداند درجهل مرکب عبدالدهر بماند.
امیدوارم همه با همت و اطلاع رسانی به مردممون فعلا به وضعیت:
آن کس که نداند و بداند که نداند لنگان خرک خویش به منزل برساند.
برسیم.
بازم ممنون.10_004