سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
ما بالاخره شروع کردیم ..... اونم طوفانی - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: بخش اعضای سایت (/forumdisplay.php?fid=105)
+--- انجمن: ما شروع کردیم! شما چطور؟ (/forumdisplay.php?fid=125)
+--- موضوع: ما بالاخره شروع کردیم ..... اونم طوفانی (/showthread.php?tid=3806)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20

RE: ما بالاخره شروع کردیم ..... اونم طوفانی - tondar12 - 03-11-2013 09:56 AM

یکی از راهکارها فروش سهام هست! مثل کاری که پدیده شاندیز انجام داده!

RE: ما بالاخره شروع کردیم ..... اونم طوفانی - ebrahim.ev - 03-11-2013 11:45 AM

سلام
آقا محمد جواد اگه میشه یه توضیح کامل درمورد روند گرفتن وام کارافرینی بدین و راه و چاهشو به بچه های انجمن نشون بدین؟ممنون
10_004

RE: ما بالاخره شروع کردیم ..... اونم طوفانی - mohamad javad - 03-28-2013 07:23 PM

سلام مجدد به همه دوستان . انشاء الله که سال جدید را با انرژی بیشتری جهت رسیدن به اهداف شروع کرده باشید. واقع امر اینه که تیم ما امسال سال بسیار سختی را در پیش داره و امیدوارم که بتونیم با عنایت پروردگار اون نتیجه ای رو که می خوایم بهش برسیم.
قرار بود دور زمین کارخونه رو درخت سرو بکاریم که این کارو تقریبا 7 روز مونده به پایان سال انجام دادیم به چند دلیل . یکی اینکه فعلا پول دیوار کشی نداریم و این خودش یه نوع دیوار طبیعیه تا بعدا دیوار کشی کنیم دوم اینکه منظره ای که بعد از چند سال دور کارخونه ایجاد می شه خیلی زیبا و دیدنیه. این کار ما نظر کارخونه های همسایه رو هم جلب کرد و می گفتن ای کاش ما هم روزی که شروع کردیم این کارو میکردیم الان منظره جالب و زیبایی داشتیم .
اما نکته مهم......
3 تا درخت گیلاس رو به خاطر عزیزی که هر روز و هر شب بهش فکر می کنم و مدتیه که تمام انرژی زندگیمو ازش می گیرم کنار در ورودی کاشتم که همین جا از خدا می خوام که همیشه سالم و تندرست باشه و بدونه که خیلی دوسش دارم ، خیلی. ولی ........................................................................................
دعا کنید این ولی یه روزی کنار بره.
بزودی عکسای جدید زمین رو واستون می ذارم .
ما می تونیم . مطمئنم

RE: ما بالاخره شروع کردیم ..... اونم طوفانی - ahmad rezaee - 03-28-2013 08:36 PM

محمد جواد عزیز ،
شما باورهای بزرگ را با تلاش مستمر دارید به انجام می رسانید .
بابت تمامی آموزه های عملی شما برای خودم تشکر می کنم .
از اینکه دوست و عضوی از اعضای انجمن با تکیه بر توانائیها و تلاش خستگی ناپذیر راهی از میان کوهستان های مشکلات می یابد و از آنها عبور می کند به خود می بالم و از او تاثیر می گیرم .

همچنان به این تلاشتان ادامه دهید ، انشاءالله خروجی تلاشتان رسیدن به اوج موفقیت و مکنت باشد .

RE: ما بالاخره شروع کردیم ..... اونم طوفانی - habib tousi - 03-28-2013 09:29 PM

دوست عزیز موفق باشید.هیچ وقت خسته نشی و هر روز شاد تر و سخت تر کار کنی و ادامه بدی

RE: ما بالاخره شروع کردیم ..... اونم طوفانی - mas - 03-28-2013 09:48 PM

(07-27-2012 03:19 PM)mohamad javad نوشته شده توسط:  سلام مجدد به همه دوستان و با آرزوی قبولی طاعات و عبادات .
بعد از اینکه زمین رو تحویل گرفتیم من یه بررسی مختصر مالی کردم و تو جلسه هیئت مدیره که تیرماه تشکیل شد مصوب کردیم تا 15 شهریور هر فرد 5 میلیون سرمایه بیاره
(ما کلا 6 نفر سهامدار هستیم) که این مبلغ برای تامین هزینه های اولیه و جاری مانند تهیه نقشه ها ، طرح توجیهی ، هزینه گرفتن انشعابات و غیره.
این مهلت تقریبا 3 ماهه باعث میشه که شرکا به فکر راهی باشن مثلا یکی از شرکا با قرض کردن مبلغی و سپرده کردن اون می خواد وام بگیره. یکی دیگه هم ماشینشو فروخت سپرده کرد.
یکی دیگه طلاهای خانومشو فروخت و یکی دیگه هم گفت من تا اون موقع خرد خرد می دم. بالاخره هر کی یه جور داره این پولو جور می کنه.
دوستان این نیازه که باعث می شه آدما فکر کنن و تحرک داشته باشن . همه ما در یه سطح مالی هستیم و پولدار نیستیم . هر کدوممونم مشکلات خاص خودمونو داریم ولی اونقدر فکر می کنیم که خدایا یه راهی و بعد اقدام می کنیم ، به این و اون رو می زنیم و ... که بالاخره یه راهی پیدا می شه.
باور کنید من روز بوده هیچی پول نداشتم هی فکر می کردم واسه فردا که باید فلان جا پول بدم چه کار کنم بالاخره یکی از کارام جواب داده و فرداش کارم راه افتاده.
ادامه دارد.....

خدا همیشه در اخرین لحظه خودشو می رسونه .

RE: ما بالاخره شروع کردیم ..... اونم طوفانی - keshavarz - 03-29-2013 04:12 AM

آفرین بر شما با این شجاعتتون
فقط یادتون باشه دو تا چیزه پیگیرش باشید
اولیش دانشه مالیه که خیلی میتونه بهتون کمک کنه
دومیش دانش بازاریابی نوینه
اگه تمایل داشتید تو دومیش من میتونم با شما همکاری داشته باشم
با امید حق

RE: ما بالاخره شروع کردیم ..... اونم طوفانی - mohamad javad - 03-29-2013 05:02 AM

(03-29-2013 04:12 AM)keshavarz نوشته شده توسط:  آفرین بر شما با این شجاعتتون
فقط یادتون باشه دو تا چیزه پیگیرش باشید
اولیش دانشه مالیه که خیلی میتونه بهتون کمک کنه
دومیش دانش بازاریابی نوینه
اگه تمایل داشتید تو دومیش من میتونم با شما همکاری داشته باشم
با امید حق
ممنون دوست عزیز . راجع به بازاریابی با یکی از شرکت های موفق در حوزه برندینگ و بازاریابی قرارداد همکاری داریم و این شرکت در حال بررسی اصول بازاریابی و برندینگ محصول ماست. امیدوارم شما هم تو مراحل مختلف کارتون موفق باشید.

RE: ما بالاخره شروع کردیم ..... اونم طوفانی - mohamad javad - 05-21-2013 05:10 PM

سلام به همه دوستان....
ظاهرا قرار نیست که در ایران کارها طبق روال پیش بره !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ما که سلامتی مون نابود شد از بس .....
بگذریم. ما زنده به آنیم که آرام نگیریم...................موجیم که آسودگی ما عدم ماست
.
.
.
قرار شده یه آگهی جذب نیرو تو روزنامه همشهری چاپ بکنیم منتها قبل از چاپ اینجا به اطلاع دوستانی که مایلن همکاری کنن می رسونم.
به 2 نفر نیروی خانم با روابط عمومی بسیار قوی جهت تصدی مدیریت فروش و بازاریابی (مسلط به فنون مذاکره) ساکن تهران نیازمندیم.
تحصیلات حداقل لیسانس.
کارشناس صنایع غذایی 1 نفر ساکن اراک .
دوستان رزومه کاریشونو تو پیغام خصوصی بفرستن تا بعد از بررسی و تایید دعوت به مصاحبه حضوری بشن.
به امید دیدار همه دوستان در جشن افتتاح و معرفی برند .
با توجه به شرایط موجود کشور و روند اتفاقانی که برای مجموعه افتاد مسیر کار تغییر کرده و تا شهریور ماه امسال به امید خدا محصول وارد بازار می شه..

RE: ما بالاخره شروع کردیم ..... اونم طوفانی - ebrahim.ev - 05-21-2013 05:37 PM

خدا رو شکر انگار در مراحل آخر کار هستین10_00410_00410_004
اگه وقت کردین یه سری عکس از خط تولیدتون بزارین5_004