سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
جذب بازاریاب جهت آگهی انجمن و فعال شدن صندوق - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: بخش اعضای سایت (/forumdisplay.php?fid=105)
+--- انجمن: کارهای عملی اعضا برای کسب درآمد (/forumdisplay.php?fid=48)
+---- انجمن: صندوق سایت (/forumdisplay.php?fid=59)
+---- موضوع: جذب بازاریاب جهت آگهی انجمن و فعال شدن صندوق (/showthread.php?tid=379)

جذب بازاریاب جهت آگهی انجمن و فعال شدن صندوق - کامیار کاظمی - 06-23-2011 06:58 PM

همه دوستانی که در این اواخر مطالب انجمن را دنبال کرده اند حتما متوجه خبرهایی از تشکیل یک صندوق حقیقی برای سرمایه گذاری بر روی ایده های اعضا شده اید.من در اولین اقدام و با توجه به صحبت هایی که با سایر دوستان مانند آقای قربانیان داشته ام اولین ایده را جذب سرمایه از طریق پذیرش آگهی در انجمن و یا سایر مسائل تبلیغاتی میدانم.

نام تیم : جذب آگهی برای انجمن
سرپرست تیم : کامیارکاظمی
نیاز به : بازاریاب
تقسیم سود :
- 40 در صد سود نصیب بازاریاب
- 10 درصد جهت نگهداری سرور انجمن
- 50 درصد جهت صندوق انجمن

دوستانی که در این زمینه علاقه مند همکاری هستند که هم سودی نصیبشان شده و نیز صندوق را برای سرمایه گذاری بر روی ایده ها فعال کنند لطفا بفرمائند.

صفحه نخست :

یک ماه : 30 هزارتومان
سه ماه : 50 هزارتومان
یک سال : 200 هزار تومان

میان پست ها :
یک ماه : 60 هزارتومان
سه ماه : 100 هزارتومان
یک سال : 400 هزار تومان

درباره قیمت آگهی ها و سایر شیوه های کسب درآمد از انجمن نیز نظر خود را بفرمائید!

RE: جذب بازاریاب جهت آگهی انجمن و فعال شدن صندوق - jahanagahi - 06-23-2011 08:25 PM

پیشنهاد من گسترش این صندوق از طریق پرداخت یکجا و یا ماهیانه است.عزیزانی که در رابطه با این مسئله پیشنهادی دارند لطفا مطرح فرمایند.
به وسیله این صندوق می توانیم سرمایه گذاری برای ایده های عزیزان داشته باشیم.

RE: جذب بازاریاب جهت آگهی انجمن و فعال شدن صندوق - کامیار کاظمی - 06-23-2011 08:31 PM

(06-23-2011 08:25 PM)jahanagahi نوشته شده توسط:  پیشنهاد من گسترش این صندوق از طریق پرداخت یکجا و یا ماهیانه است.عزیزانی که در رابطه با این مسئله پیشنهادی دارند لطفا مطرح فرمایند.

این راه نیز می تواند آزاد باشد.موافق هستم!

RE: جذب بازاریاب جهت آگهی انجمن و فعال شدن صندوق - مهدی گل محمدی - 08-04-2011 03:37 AM

لطفا در ابتدا یک بنر از شغل بنده بگذارید که در صورت دریافت سفارشات حدود 50 درصد از سود را به صندوق خواهم داد.

RE: جذب بازاریاب جهت آگهی انجمن و فعال شدن صندوق - کامیار کاظمی - 08-04-2011 06:46 AM

(08-04-2011 03:37 AM)atreeeshgh نوشته شده توسط:  لطفا در ابتدا یک بنر از شغل بنده بگذارید که در صورت دریافت سفارشات حدود 50 درصد از سود را به صندوق خواهم داد.

لطفا بنر آگهی خود را برایم ارسال کنید.

RE: جذب بازاریاب جهت آگهی انجمن و فعال شدن صندوق - madar - 08-04-2011 12:19 PM

(06-23-2011 08:25 PM)jahanagahi نوشته شده توسط:  پیشنهاد من گسترش این صندوق از طریق پرداخت یکجا و یا ماهیانه است.عزیزانی که در رابطه با این مسئله پیشنهادی دارند لطفا مطرح فرمایند.

من هم فکر می کنم اعضایی که اعتماد دارند می توانند سرمایه گذاری کنند

در ضمن از اینکه حرکت رو شروع کردید خوشحال شدم
امیدوارم موفق باشید

من سعی می کنم بازاریابی کنم
فقط سازو کار بازاریابی رو نفرمودید

RE: جذب بازاریاب جهت آگهی انجمن و فعال شدن صندوق - کامیار کاظمی - 08-04-2011 03:06 PM

(08-04-2011 12:19 PM)madar نوشته شده توسط:  

من هم فکر می کنم اعضایی که اعتماد دارند می توانند سرمایه گذاری کنند

در ضمن از اینکه حرکت رو شروع کردید خوشحال شدم
امیدوارم موفق باشید

من سعی می کنم بازاریابی کنم
فقط سازو کار بازاریابی رو نفرمودید

آنچه در انجمن داریم :
بنرهای تبلیغاتی و ارسال ایمیل است که بسته به گروهی که تبلیغاتی را ارائه می دهند این خدمات قابل ارائه است.البته سعی میکنم قیمت ها و نحوه مشارکت را با جزئیات آماده کنم.

RE: جذب بازاریاب جهت آگهی انجمن و فعال شدن صندوق - 3ObHaN - 08-04-2011 09:21 PM

من دقیق نفهمیدم چه خبره !

RE: جذب بازاریاب جهت آگهی انجمن و فعال شدن صندوق - habib tousi - 01-24-2013 05:43 PM

به نظر من شما حتی میتونید بنر تبلیغاتی رو سفارش بگیرید و خودتون طراحی کنید هزینه شو بگیرید