سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
راه اندازی سایت - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: کسب در آمد در ایران و دنیا (/forumdisplay.php?fid=1)
+--- انجمن: راه های کسب درآمد در ایران (/forumdisplay.php?fid=2)
+--- موضوع: راه اندازی سایت (/showthread.php?tid=3774)

صفحه ها: 1 2

راه اندازی سایت - امیر مرادی فر - 07-22-2012 01:41 PM

سلام دوستان ایده من خیلی جالب هست اونم این هست که این همه فایل آموزشی هست
که حیچ کدوم ترجمه نشده اند می تونیم از چندین مترجم کمک گرفت فایل آموزشی رو به اشتراک بزاریم ودر مقابل این کار تر جمه اونو بفروش برسونیم .
نظر دوستان چیه آیا کم کسری داره یا چطور باید چذب همکار کرد

RE: راه اندازی سایت - alicpu - 07-22-2012 07:20 PM

کار خوبی است رفیق . ولی باید اولا مترجمان حرفه ای این کار را گیر بیاری و بعد یک سایت خوب در این زمینه بزنی
و بعد یک بازاریابی خوب انجام بدهی منظورم در اینترنت است. و تبلیغ بدهی
و بعد باید پشتیبانی خوب باشد
تا بتوانی به درامد های خوب برسی

RE: راه اندازی سایت - هومان هرمزدی - 07-22-2012 10:11 PM

فکر خوبیه.اتفاقا تویه زمینه رشته های مهندسی خیلی از دانشجویان کار با نرم افزارهای مهندسی مثل متلب رو بلد نیستند.در حالی که کلی فیام آموزشی برای این نرم افزار به انگلیسی و هندی تویه بازار هستش.
زبان انگلیسی من بد نیست.اگه کمکی خواستید در خدمت هستم.

RE: راه اندازی سایت - valiollah - 09-19-2012 07:33 PM

(07-22-2012 01:41 PM)امیر مرادی فر نوشته شده توسط:  سلام دوستان ایده من خیلی جالب هست اونم این هست که این همه فایل آموزشی هست
که حیچ کدوم ترجمه نشده اند می تونیم از چندین مترجم کمک گرفت فایل آموزشی رو به اشتراک بزاریم ودر مقابل این کار تر جمه اونو بفروش برسونیم .
نظر دوستان چیه آیا کم کسری داره یا چطور باید چذب همکار کرد

سلام دوستان من عضو جدید سایت هستم اتفاقا ایده جالبیه. من مهندسی نرم افزار خوندم. فیلم های زیادی در زمینه برنامه نویسی به زبان اصلی دانلود کردم می تونم توی رشته خودم ترجمه کنم.
رو من هم حساب کنید.

RE: راه اندازی سایت - MohamadMJ - 09-19-2012 07:58 PM

کار جالبیه
متاسفانه در همه ی رشته ها اگر بخوای چیزی یاد بگیری باید بری مقاله زبان اصلی ترجمه کنی. فارسی به درد بخور تقریبا توی هیچ زمینه ای پیدا نمیشه.
کار خوبیه اگر این اتفاق بیافته.
راستش یه زمانی قصد داشتم این کارو بکنم. 4 تا مترجم خوب هم جمع کردم و یه سری کار شروع کردیم به ترجمه. که آپدیت های اولیه رو جور کنیم و بعد دیگه هفته ای یه مقاله یا ویدئو خوب بزاریم که کم کم مترجم های عزیز پیچیدن و منم چون تقریبا زیادی سرم شلوغ بود اون موقع دنبالشون نرفتم.
ولی کار خوبیه

RE: راه اندازی سایت - اقاي ايـــده - 09-19-2012 09:03 PM

با سلام خدمت دوستان عزيز
ميخواهم با شما و كاربران ديگر بدون تعارف و رك راست حرف بزنم
ايده تا زماني كه بر روي حرف باشد بهترين ايده هم كه باشد هيچ ارزشي ندارد(اينو من ميگم كه خودم معدن ايده هستم)(مغرور نيستما-كوچكتر از اين حرفا هستم)
اما شما اعضايي كه ميخواهيد همچين ايده اي را اجرايي كنيد.بهتر هست به جاي اينكه بگيد ايده خوبي هست فلان فلان و من هستم
بهتر هست از همين الان شما نوعي پيش قدم بشومي. يك دامنه انتخاب و خريداري كنيد+ يك هاست+ استفاده از يك اسكريپ رايگان
هزينه دامنه + هاست وب و هاست دانلود +حداقل 100000 تومان-حداكثر 150000 تومان(معمولي نه حرفه اي)
اسكريپ فروشگاه ساز رايگان هم موجود هست.رايگان ميتوانيد استفاده كنيد

فردي كه هزينه اين موارد را ميكند ميتواند براي افراد ديگر كه ميخواهند محصولي بذارند يك درصد در نظر بگريد
بطور مثال محصول با قيمت 1000 تومان.10 درصدكامزد فروشگاه
.....
.....
افراد هم ميتواند داراي پروفايل در مديريت فروشگاه باشند
خود شما هم ميتوني محصولات رو بذاري
وسلام

RE: راه اندازی سایت - jahanagahi - 09-19-2012 09:09 PM

(09-19-2012 09:03 PM)سجاد دانشفر نوشته شده توسط:  با سلام خدمت دوستان عزيز
ايده تا زماني كه بر روي حرف باشد بهترين ايده هم كه باشد هيچ ارزشي ندارد(اينو من ميگم كه خودم معدن ايده هستم)(مغرور نيستما-كوچكتر از اين حرفا هستم)
اما شما اعضايي كه ميخواهيد همچين ايده اي را اجرايي كنيد.بهتر هست به جاي اينكه بگيد ايده خوبي هست فلان فلان و من هستم
بهتر هست از همين الان شما نوعي پيش قدم بشومي. يك دامنه انتخاب و خريداري كنيد+ يك هاست+ استفاده از يك اسكريپ رايگان
هزينه دامنه + هاست وب و هاست دانلود =حداقل 100000 تومان-حداكثر 150000 تومان(معمولي نه حرفه اي)

فردي كه هزينه اين موارد را ميكند ميتواند براي افراد ديگر كه ميخواهند محصولي بذارند يك درصد در نظر بگريد
.....
.....
وسلام

این پیشنهاد آقاسجاد عالی . قابل پیاده شدن است.

RE: راه اندازی سایت - MohamadMJ - 09-20-2012 12:43 AM

(09-19-2012 09:09 PM)jahanagahi نوشته شده توسط:  
(09-19-2012 09:03 PM)سجاد دانشفر نوشته شده توسط:  با سلام خدمت دوستان عزيز
هزينه دامنه + هاست وب و هاست دانلود =حداقل 100000 تومان-حداكثر 150000 تومان(معمولي نه حرفه اي)

.....
.....
وسلام

این پیشنهاد آقاسجاد عالی . قابل پیاده شدن است.

من به شخصه توی این تله ها زیاد گیر کردم.
به این راحتیا نیست. الان 10-15 تا دامین ثبت شده و اسکریپت سوار شده نشونت میدم که ببینی اعضایی که یه روزی دور هم جمع بودن و همه قصد همکاری داشتن دقیقا موقع استارت وقتی منو هل دادن جلو گم و گور شدن.
تا کادر کامل فراهم نشه. کادری که مطمئن باشی حداقل یه نفر هست سایت رو آپدیت کنه به هیجایی نمیرسی.
پروفایل بدی به هرکس که مطلب خودشو بزاره توی فروشگاه و بفروشه این وسط هزینه هاست و دامنه ما بدیم واسه مردم ؟ حتما تبلیغاتم براشون بکنیم.
همچین کارایی تیم میخواد. تیم باید جمع بشه. قول تصویه حساب زمانی بهشون داده بشه که بدونن تا فلان روز یه قرونم بهشون نمیرسه و طبق وعده یا پولشون رو دریافت میکنن یا سهمی از سایت. بعد وارد عمل شد.
ایران عزیز جاییه که وقتی لطف کنی فکر میکنن یه چیزی بهت میرسه هیچکس طرفت نمیاد. باورتون نمیشه. نمونه بدم ؟
حرف از بهینه سازی شد و کسایی که پیام خصوصی میدادن سایت میخوان و بهینه سازی میخوان و قیمتا رو که میدونین. بهینه سازی 200-300-400 تا 11 میلیون. سایتم که شروعش خب یه هاست حرفه ای ماهی من شخصا 75 دارم میدم.
ما اومدیم خیر سرمون لطف کنیم.
سیستم زدیم وب بهین هشده رایگان میدادیم اعضاش. به صورت زیر دامنه و قول اینم بهشون دادیم که برادرا وقتی دیدیم واقعا دراید کار میکنید به اسم خودتون رایگان دامنه براتون ثبت میکنیم. خیلی خنده دار باید باشه که افرادی که اینجا قربون من میرفتن براشون سایت ایجاد کنم و مشکلشون فقط پول شروع بود و میگفتن اگر این شروع پول نمیخواست میشدن بیل گیتس. حتی نیومدن یه وب بگیرن و بعد روش کار نکنن. حتی طرفشم نرفتن.
اینو گفتم که بدونید دقیقا با کیا توی این مسیرا سر و کله میزنه آدم.

موفق باشید 10_004

RE: راه اندازی سایت - jahanagahi - 09-20-2012 01:06 AM

برای شروع هر حرکتی زمینه سازی و تحقیق و بررسی لازم است. باید نقاط قوت و ضعف کار را مشخص کرد.در دنیای مجازی عدم اعتماد وجود دارد .باید برای اعتماد کردن زمینه سازی کرد.جلسات حضوری از واجبات است. تضمین کار باید اصولی و منطقی باشد.در مورد مالی یک نفر نباید بتنهائی خود را در گیر کند و....

RE: راه اندازی سایت - farhadhakan - 05-20-2013 11:00 AM

اگه این طرحتوون اجراییه،طراحی سایتتونُ بسپارید به من...