سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
شغل دوم برای تامین مخارج یک فرهنگی - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: بخش اعضای سایت (/forumdisplay.php?fid=105)
+--- انجمن: اعضای سایت ، اهداف و بحث های شخصی (/forumdisplay.php?fid=36)
+--- موضوع: شغل دوم برای تامین مخارج یک فرهنگی (/showthread.php?tid=3715)

شغل دوم برای تامین مخارج یک فرهنگی - motafaker77 - 07-16-2012 10:24 AM

سلام دوستان و بزرگواران عزیز.من فرهنگی هستم و همینجور که خودتون میدونین حقوق آموزش و پرورش کفاف خرج زندگی رو نمیده و بخاطر مسکن وام هم گرفتم که با این قسطا دیگه واسه خوراک هم کم میارم.دنبال یه شغل دوم در زمینه خدمات کامپیوتری هستم به شدت هم بهش نیاز فوری دارم.تو بوشهر زندگی میکنم به کارای سخت افزار و نرم افزار هم آشنایی دارم.کسی پیشنهادی نداره یا دوستان بوشهری جایی آشنا ندارن معرفی کنن؟واقعا به کمک نیاز دارم.

RE: شغل دوم برای تامین مخارج یک فرهنگی - کامیار کاظمی - 07-17-2012 11:26 PM

شخصا تولید محتوا و آموزش را بسیار می پسندم.
ساخت سی دی های آموزشی درسی.

RE: شغل دوم برای تامین مخارج یک فرهنگی - صدفی - 07-18-2012 02:20 AM

کار سرویس مدرسه خودتون که فرهنگی هستید بهتر میدونید
به پیمانکار سرویس مدرسه اتون بگید یه سرویس بهتون بده

RE: شغل دوم برای تامین مخارج یک فرهنگی - motafaker77 - 07-18-2012 10:23 AM

آخه ماشین ندارم

RE: شغل دوم برای تامین مخارج یک فرهنگی - تنگسیر - 07-18-2012 05:39 PM

سلام دوست عزیز
ما نمیدونم کی میخوایم به این باور برسیم که بزرگترین سرمایه ادمی تفکره و باید از این سرمایه تو همچین مواقعی که گرفتاریم
و سخت دنبال راه چاره هستیم بهش متوسل شیم وازش بخوایم که این گره رو واسه مون باز کنه .
توی همچین شرایطی که شما با ان روبرو هستید شاید اینقدر به جوانب بد قضیه که همون بدهی ها و سررسیدشون باشه
فکر میکنید و فکرتون رو بجای اینکه دنبال را حل باشه بیشتر درگیر عواملی میکنید که نه تنها باعث یاس میشه بلکه اینهمه فرصت
که دوروبرمون قرار داره رو نمیبینه و بسادگی ازش میگذره و این باعث اشفتگی خاطرتون میشه و از هرگونه تصمیم اگاهانه باز میداره .
عزیز شما اول یه کم اون ذهنت رو از هر چیزی که میدونی جلوی تمرکز و خلاقیتت رو میگیره پاک کن بذار فکرای منفی کلا ازت دور شن
اونوقت دوروبرت رو یه نگاه بنداز ببین چیکار میتونی بکنی که یکی از نیازهای جامعه رو هم که ضروریه و هم از نظر مالی میتونه مشکلاتت رو برطرف
کنه و هم با علایقت سازگاره رو شناسایی کنی وبرای انجام دادنش یه برنامه ریزی دقیق مبتنی بر دانش و تجربه دیگران و حتی گرفتن مشاوره از
کسانی که تو اون رشته موفق بودن پایه ریزی کنی وبا توکل برخدا وهمت خودتت مطمننا موفق خواهی شد .
بهم ایمیل بزن تا باهم مشکلت رو برطرف کنیم

RE: شغل دوم برای تامین مخارج یک فرهنگی - motafaker77 - 07-22-2012 12:43 PM

تنگسیر جان حق با شماست.ولی چون وقت زیادی ندارم یه خورده پریشون شدم.لطف کنین ایمیلتون بدین با هم در تماس باشیم یا اگه بتونین شمارتونو تو پیام خصوصی برام بذارین ممنون میشم