سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
صفحه آرایی با دو گیره لباس!! - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: کسب در آمد در ایران و دنیا (/forumdisplay.php?fid=1)
+--- انجمن: ایده های ساده برای کسب درآمد و یافتن شریک شغلی (/forumdisplay.php?fid=27)
+--- موضوع: صفحه آرایی با دو گیره لباس!! (/showthread.php?tid=3707)

صفحه آرایی با دو گیره لباس!! - کامیار کاظمی - 07-14-2012 09:05 AM

در یکی از مقالاتی که چندی قبل در ماهنامه خلاقیت از بنده منتشر شد، و موضوع اصلی آن در مورد شغل دوم درآمد اول بود، نوشته بودم که با داشتن فکری خلاق می توانید کسب درَآمد کنید و به عنوان نمونه و در جواب کسانی که عنوان می کردند که برای شغل دوم زمان زیادی لازم است عرض کردم که چندی قبل مجبور شدم چندین صفحه (در حدود 2000 صفحه) کتابم را قبل از چاپ صفحه آرایی کنم اما کمبود زمان و در دسترس نبودن یک صفحه آرا در لحظه، باعث شد تا با ابتکاری و بدون اینکه زمانی را بگذارم، این متن را ویرایش کنم.
البته بنده این کار را جهت منافع مالی انجام ندادم اما از لحاظ مالی نیز، صفحه آرا حداقل برای هر صفحه کاری که بنده روی آن انجام دادم مبلغی را خواهد گرفت. که با این حساب حتی منافع مالی خوبی نیز برایم داشته است.

جهت این کار :

1) ابتدا در برنامه ورد با کمک ماکرو (macro)، یک تکه از عملیات را(برای چند خط) دستی انجام دادم و سایر عملیات را نیز با کمک ماکرو ضبط کردم! و چون کل آن بصورت تکرار همان تکه از کار بود یک کلیدمیانبر برای آن تعریف نمودم که سعی کردم این کلید ها در صفحه کلید، جزء کلید های کناری و در لبه های کیبرد باشد. ( برای مثال کلیدهای Ctrl + ` )
( ماکروها ابزاری عالی اما ناشناخته در نرم افزارها هستند که به شما کمک می کنند تا یه تکه از یک عملیات تکراری را ضبط کرده و سپس تکرار آن عملیات را به آن ماکرو بسپارید!)

2) چون لازم است که همیشه آن کلیدها را با دو انگشت نگه دارم تا آن عملیاتی که تعریف کرده ام، پی در پی انجام شود، پس با کمک دو گیره لباس، گیره ها را در حالت فشار قرار دادم و با ثابت کردن جای آنها بر روی کیبرد، به دنبال کارهای دیگرم رفتم و بعد از حدود یک ساعت صفحه ها را مرتب شده تحویل گرفتم!!

[تصویر: DSC00871.jpg]

این مورد یک مثال ساده بود که به شما بگویم که می توانید روش های ابتکاری خود را برای انجام کارها بدست آورده و انجام دهید و حتی درآمد کسب کنید!، مهم این است که قبل از انجام هرکاری از خود بپرسید: "روش من برای انجام این کار چطور است؟"

RE: صفحه آرایی با دو گیره لباس!! - azim - 07-14-2012 03:04 PM

خیلیییییییییییییییییییییییییییییییی باحال بوووووووووووووووووووووووودددددددددددددددد Smile))))