سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
فضای مناسبی برای برگزاری جلسات - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: بخش اعضای سایت (/forumdisplay.php?fid=105)
+--- انجمن: جلسات حضوری و آنلاین اعضای سایت (/forumdisplay.php?fid=30)
+--- موضوع: فضای مناسبی برای برگزاری جلسات (/showthread.php?tid=3701)

صفحه ها: 1 2

RE: ایده ای جالب کارا و خنده دار - علی محمدی - 07-13-2012 11:36 AM

سلام من دلم میخواد جوانان جویای کار بااساتید دور هم جمع بشن و از تجربیات اساتید استفاده کنن من فضای مناسبی برای برگزاری جلسات آموزشی و میتینگ رو دارم و دنبال افرادی هستم که بتونن به دیگران کمک موثر کنن همینکه دور هم جمع بشیم و تجربیاتی رو که به سختی به دست آوردیم به هم منتقل کنیم کمک بزرگی به هم کردین آدرس سایت رستوران من cactoos.comتو غرب تهران ضمنا من هیچ هزینه ای برای در اختیار قرار دادن امکانات اونجا از ساعت 9 صبح تا 12 ظهر نمیخوام بقیش به عهده دوستان با تجربه و بزرگواری که دلشون میخواد یه حرکت موثر داشته باشن 09374484590

RE: فضای مناسبی برای برگزاری جلسات - کامیار کاظمی - 07-13-2012 11:53 AM

سلام جناب محمدی
ممنون از شما. فضای بسیار عالی و زیبایی بود.
بنظر ایده مناسبی است و حتما سعی خواهیم کرد که جلساتی حضوری را در خدمت شما باشیم.

RE: فضای مناسبی برای برگزاری جلسات - مهدی گل محمدی - 07-13-2012 12:11 PM

آقای محمدی سپاسگزارم که چنین فضای زیبا و دلنشینی رو در اختیار میلیاردر های آینده ایران قرار میدید.
از کامیار جان خواهش مندم که جلسه ای رو ترتیب بدن برای دیدار مجدد اعضا(قبل از ماه مبارک رمضان)
که دوباره دوستان رو ببینیم و دلتنگی مون رفع بشه و در رابطه با برنامه های آیندمون صحبت کنیم.

RE: فضای مناسبی برای برگزاری جلسات - mohammadshamosi - 07-13-2012 01:14 PM

با تشکر از آقای محمدی
-----------------------------
منتظر جلسه بعدی هستیم

RE: فضای مناسبی برای برگزاری جلسات - ناصر صادقی - 07-13-2012 01:26 PM

کامیار فرصت خوبیه بچه ها دو مرتبه با هم یه دیداری داشته باشن محیط که کاملا مناسبه آقا محمدم لطف میکنن فضا در اختیارمون قرار میدن خیلی عالی میشه الان تابستون هم هست و بیشتر بچه ها وقتشون تقریبا آزاده یه برنامه ای ترتیب بده یه سر بریم اونجا فقط محمد جان شما یه لطفی کن یه آدرس دقیق از خودت به ما بده تا خدمت برسیم.
دوستانی که موافق هستند تاریخ و زمانی که میتونن تشریف بیارن اعلام کنن تا تجدید نظر بشه و یک جلسه حضوری به اتفاق دوستان قدیم و جدید تشکیل بدیم .

RE: فضای مناسبی برای برگزاری جلسات - سعید محمدی - 07-13-2012 01:34 PM

با تشکر از آقای محمدی لطفا یکی از دوستان قبول زحمت نموده و هماهنگی جلسات حضوری را مدیریت نمایند

RE: فضای مناسبی برای برگزاری جلسات - ناصر صادقی - 07-13-2012 01:43 PM

دوستانی که همین تاپیکو مشاهده کردند لطف کنن در صورت تشربف فرمائی در همین جا اعلام آمادگی کنن کامیار جان هم لطف میکنن در تاپیک جلسات حضوری عنوان میکنن.

RE: فضای مناسبی برای برگزاری جلسات - m_grate29 - 07-13-2012 02:42 PM

تشکر از آقای محمدی
ما که هستیم با هزاران ایده

RE: فضای مناسبی برای برگزاری جلسات - sherafati - 07-13-2012 02:50 PM

سلام
جناب محمدی شعبه اصفهانشو دارین؟Smile

RE: فضای مناسبی برای برگزاری جلسات - صدفی - 07-14-2012 12:30 AM

ممنون دوست عزیز از این همه لطف شما

واقعا آقا کامیار تو رو خدا یه جلسه بزارید همدیگرو ببینیم بچه های انجمن یکم روحیه بگیریم روحیه بدیم