سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
مهم - نظر سنجی از اعضا : صندوق انجمن میلیاردرهای آینده ایران - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: بخش اعضای سایت (/forumdisplay.php?fid=105)
+--- انجمن: اعضای سایت ، اهداف و بحث های شخصی (/forumdisplay.php?fid=36)
+--- موضوع: مهم - نظر سنجی از اعضا : صندوق انجمن میلیاردرهای آینده ایران (/showthread.php?tid=356)

صفحه ها: 1 2 3

مهم - نظر سنجی از اعضا : صندوق انجمن میلیاردرهای آینده ایران - کامیار کاظمی - 06-18-2011 10:57 PM

باسلام
با توجه به اینکه ایده های مطرح شده خوب بود و حتما ایده های بهتری جهت کسب درآمد توسط اعضای انجمن مطرح می شود بنظرم رسید که صندوقی تشکیل شود که اعضای صندوق با کمک هم و هم فکری هم بر روی ایده های اعضا سرمایه گذاری کرده و نتیجه کار را ببینند تا به این ترتیب سرمایه صندوق زیادتر شود و بتوان ایده های بیشتری را پوشش داد.مثلا من سعی خواهم کرد راه های کسب درآمدی از طریق انجمن یافته (مثلا گرفتن تبلیغات برای انجمن) و سود آنرا در صندوق قرار دهم!
دوستانی که علاقمند هستند لطفا در این زمینه اضهار نظر کنند که آیا این کار مناسب است یا خیر؟

منتظر نظرات هستم.باتشکر

RE: مهم - نظر سنجی از اعضا : صندوق انجمن میلیاردرهای آینده ایران - مهدی گل محمدی - 06-18-2011 11:48 PM

از نظر بنده عالیست.
ولی....
دوستان و خود من هم ایده هایی داریم که تا بحال هیچ کدام آنها را در این انجمن شروع نکرده ایم. ما باید عملی کردن ایده ها را آغاز کنیم.

امیدوارم در این مسیر موفق شویم.

RE: مهم - نظر سنجی از اعضا : صندوق انجمن میلیاردرهای آینده ایران - jahanagahi - 06-19-2011 06:34 PM

(06-18-2011 10:57 PM)کامیار کاظمی نوشته شده توسط:  باسلام
با توجه به اینکه ایده های مطرح شده خوب بود و حتما ایده های بهتری جهت کسب درآمد توسط اعضای انجمن مطرح می شود بنظرم رسید که صندوقی تشکیل شود که اعضای صندوق با کمک هم و هم فکری هم بر روی ایده های اعضا سرمایه گذاری کرده و نتیجه کار را ببینند تا به این ترتیب سرمایه صندوق زیادتر شود و بتوان ایده های بیشتری را پوشش داد.مثلا من سعی خواهم کرد راه های کسب درآمدی از طریق انجمن یافته (مثلا گرفتن تبلیغات برای انجمن) و سود آنرا در صندوق قرار دهم!
دوستانی که علاقمند هستند لطفا در این زمینه اضهار نظر کنند که آیا این کار مناسب است یا خیر؟

منتظر نظرات هستم.باتشکر
ادمین عزیز من کاملا موافقم.شاید اولین صندوق مجازی است که با همت شما و دیگر عزیزان تشکیل خواهد شد. من در خدمتم.
لطفا بعد از موافقت عزیزان عضو , نحوه تشکیل صندوق و اداره آن و تشکیل جلسات و غیره را اعلام فرمائید.

RE: مهم - نظر سنجی از اعضا : صندوق انجمن میلیاردرهای آینده ایران - 3ObHaN - 07-29-2011 05:17 PM

من هم موافقم ! هر کاری هم میکنم

RE: مهم - نظر سنجی از اعضا : صندوق انجمن میلیاردرهای آینده ایران - مهدی گل محمدی - 07-29-2011 06:09 PM

پس آقا کامیار برای افتتاح حساب فعالیت رو شروع کنیم

RE: مهم - نظر سنجی از اعضا : صندوق انجمن میلیاردرهای آینده ایران - mhdi855 - 07-29-2011 07:47 PM

سلام
خیلی خیلی عالیه امید که با لطف خدا و همدلی بچه های انجمن قدمهای محکمی برداریم
بهتر میشه برا شرکت تعداد بیشتری از اعضا در این صندوق کمی بیشتر و شفاف تر توضیح داده بشه و امنیت سرمایه گذاری دوستان را کاملا تضمین نمود

RE: مهم - نظر سنجی از اعضا : صندوق انجمن میلیاردرهای آینده ایران - 3ObHaN - 07-29-2011 08:01 PM

اره کاملا موافقم ! برنامه ریزی دقیق و هدفمند !
یه سوال ، این صندوق های قرض الحسنه چطور ایجاد میشن ؟

RE: مهم - نظر سنجی از اعضا : صندوق انجمن میلیاردرهای آینده ایران - کامیار کاظمی - 07-29-2011 09:56 PM

تقریبا تصمیم بر این است که برای سرمایه گذاری از تعداد محدود افراد حاضر استفاده شود و اصراری به تعداد بالا نیست چون به همین صورت هم سرمایه قابل توجه و کافی از اعضا وجود دارد.ضمنا در این طرح ها چون همه نو هستند تضمینی وجود ندارد و همه با قدرت ریسک پا به میدان میگذارند ضمن اینکه ایده ها کارشناسی هم می شود اما مبلغ سهم ها هم بالا نیست! در این مثال نیاز به گزینش افراد مناسب است و اولین شرط فعال بودن افراد است و اگر یک مقدار پول بگذارند و بدون تلاش انتظار میلیاردر! شدن باشد متاسفانه وجود ندارد.

RE: مهم - نظر سنجی از اعضا : صندوق انجمن میلیاردرهای آینده ایران - jahanagahi - 07-29-2011 10:14 PM

من در خدمتم.

RE: مهم - نظر سنجی از اعضا : صندوق انجمن میلیاردرهای آینده ایران - 3ObHaN - 07-29-2011 10:23 PM

اقا من زیاد پول ندارم ، ولی حاضرم هرچی دارم رو بزارم وسط !