سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
خبر خوب برای علاقه مندان به یادگیری طراحی داخلی و دکوراسیون - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: بخش اعضای سایت (/forumdisplay.php?fid=105)
+--- انجمن: بخش آموزش سایت (/forumdisplay.php?fid=132)
+--- موضوع: خبر خوب برای علاقه مندان به یادگیری طراحی داخلی و دکوراسیون (/showthread.php?tid=3434)

صفحه ها: 1 2

RE: خبر خوب برای علاقه مندان به یادگیری طراحی داخلی و دکوراسیون - sourantip - 10-15-2012 09:47 AM

سلام . من علاقه زیادی به طراحی داخلی ودکوراسیون دارم،دوست دارم این برنامه رو دنبال کنم،آیا این برنامه هنوز پخش میشه ،در ضمن از شما هم بابت این اطلاع رسانی ممنونم

RE: خبر خوب برای علاقه مندان به یادگیری طراحی داخلی و دکوراسیون - مهتاب - 10-15-2012 01:18 PM

سلام دوست عزیز متاسفانه برنامه تموم شده.
و احتمال داره دوباره تکرار بشه.

RE: خبر خوب برای علاقه مندان به یادگیری طراحی داخلی و دکوراسیون - c4t3r - 10-15-2012 04:29 PM

خیلی عالیه ، حتما نگاه میکنم

RE: خبر خوب برای علاقه مندان به یادگیری طراحی داخلی و دکوراسیون - نیکاسا - 11-14-2012 07:05 PM

متشکرم عزیزم از این پیشنهاد من عاشق این موضوع هستم . امیدوارم شنبه حتما برنامه را ببینم .

RE: خبر خوب برای علاقه مندان به یادگیری طراحی داخلی و دکوراسیون - مهتاب - 11-14-2012 07:43 PM

(11-14-2012 07:05 PM)نیکاسا نوشته شده توسط:  متشکرم عزیزم از این پیشنهاد من عاشق این موضوع هستم . امیدوارم شنبه حتما برنامه را ببینم .
دوست عزیز لطفا به تاریخ ارسالها دقت کنید این برنامه تموم شده و الان پخش نمیشه. حتما در صورت پخش مجدد این برنامه به دوستان اعلام خوام کرد.

RE: خبر خوب برای علاقه مندان به یادگیری طراحی داخلی و دکوراسیون - بيلا بالا - 11-14-2012 07:54 PM

ممنون از اطلاع رسانیتون
پیشنهاد میکنم خودتون یه زحمتی بکشین و یه تاپیک در مورد فنگ شویی محل کار و اصول دکوراسیون برای بهتر نمایش دادن محیط کار افراد ایجاد کنین
دوستانی که به مبحث دکوراسیون علاقه دارن مجله ی منزل را بهشون پیشنهاد میکنم
میتونین از سایت شونم بازدید داشته باشین

RE: خبر خوب برای علاقه مندان به یادگیری طراحی داخلی و دکوراسیون - elaheh-hosseini - 11-27-2012 02:55 PM

سی دی این برنامه رو از جایی میشه خرید؟

RE: خبر خوب برای علاقه مندان به یادگیری طراحی داخلی و دکوراسیون - مهتاب - 11-27-2012 09:39 PM

برنامه مربوط به شبکه 4 پس باید بشه از موسساتی که آرشیو برنامه های صداو سیما رو می فروشند خرید.
در ضمن من دیدم تعدادی از قسمت ها تو نت آپلود شده یک سرچ کنید.

RE: خبر خوب برای علاقه مندان به یادگیری طراحی داخلی و دکوراسیون - ناصر صادقی - 11-27-2012 11:18 PM

باید برنامه خوب و آموزنده ای باشه دوستان لطف کنن در آخر هر هفته از طریق همین تاپیک اطلاع رسانی کنن تا دیگران هم بهره ببرند.

RE: خبر خوب برای علاقه مندان به یادگیری طراحی داخلی و دکوراسیون - مهتاب - 11-28-2012 01:30 PM

ناصر جان این تاپیک قدیمی است و پخش برنامه تموم شده.