سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
تولید سنگ مصنوعی - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: کارآفرین (/forumdisplay.php?fid=108)
+--- انجمن: کارآفرینی (/forumdisplay.php?fid=21)
+---- انجمن: طرح های کار آفرینی (/forumdisplay.php?fid=81)
+---- موضوع: تولید سنگ مصنوعی (/showthread.php?tid=3399)

صفحه ها: 1 2 3

تولید سنگ مصنوعی - babaei - 06-08-2012 11:47 AM

با سلام خدمت دوستان خوب این انجمن مدتی از این انجمن دور بودم و در مورد تحقیق تولید سنگ مصنوعی بودم و به این نتیجه رسیدم که با توجه به اینکه ساخت وساز در کشور ما رو به اوج میباشد و منابع طبیعی رو به نابودی در این فکر هستم تا بتوانم بدون اینکه تکه ای از سنگ کوههای با عظمت کنده شود و طبیعت هم تخریب نشود و هم مردم بتوانند به ساخت و ساز خود ادامه دهند و مشکلات بعدی این ساختمانها را تهدید نکند (از نظر نفوذ اب ، جلبرگ زدن ، کدر شدن ، سنگینی سنگ و غیره....) تولید این نوع سنگ که با فرمولاسیون نوین ایجاد گردد حالا دلیل نوشتن این تایپیک این است از شماها اساتید کارامد نظر خواهی کنم که ایا از دیدگاه شما این طرح را چگونه می پندارید ایا می توان روی این محصول مانور داد با توجه به اینکه سرمایه کلان می خواهد .این سنگها را می توان به هر شکلی در اورد
محتاج نظرات شما هستم . از مدیران این انجمن هم دوستانه درخواست دارم تا مرا حمایت کنند تا دوستان بیشتر نظرات خود را بیان کنند ممنونم از شما دوست همیشگی شما بابائی

RE: تولید سنگ مصنوعی - mteam - 06-08-2012 01:31 PM

محمد جان به نظر من میتونه کار پر سودی باشه البته با چند سرمایه گذار میشه یک کارخونه کوچک راه انداخت حالا که شما در این رابطه تحقیق کردی بگو چقدر سرمایه لازم است و متراژ مکان ومواد لازم را توضیح بدی عالی میشه

RE: تولید سنگ مصنوعی - مهتاب - 06-08-2012 03:00 PM

اقای بابایی من دقیقا متوجه منظور شما نشدم اما اگر منظورتون سنگ های دکوراتیو ساختمانی هستند الان به صورت پنل های کامپوزیت تولید می شوند و فروش خوبی هم دارند.

RE: تولید سنگ مصنوعی - babaei - 06-09-2012 10:16 AM

با سلام و ممنون از توجه شما عزیزان عرض کنم خدمت محمد اقای گل و مهتاب خانم محترم این حرفه حدودا 200،000،000 سرمایه لازم است با استفاده از زمین 1000 متری که این تولید بصورت اتوماتیک می باشد ولی در مورد سوال مهتاب خانم این سنگها به هر شکل می تواند باشد دکوراتیو یک مدلش میباشد با این تکنولوژی حتی موزایک هم می توان تولید کرد ولی خیلی شکیل تر و براقتر حتی زنگ جدول می توان ساخت ولی تنها مشکل این تولید جا نیفتادن در مردم است مردم هنوز خوب نمیدانند این چیه بیشتر از سنگ طبیعی استفاده میکنند و لی معایب و محاسنات این دو را نمیدانند یا شاید ما عادت کردیم به کیفیت بها ندهیم موندم که ایا میشه سرمایه گذاری کرد بازار جواب میده یا نه

RE: تولید سنگ مصنوعی - zoofanoon - 06-09-2012 01:38 PM

جناب آقاي بابايي سلام ؛ راستش من اطلاعات زيادي درمورد سنگ مصنوعي ندارم ، ولي زمين براي اين كار دارم و مي توانم در اختيار بگذارم ؛ در ضمن طرح شما در مورد مشاوران املاك به كجا رسيد ؟ اگر اقدامي نكرديد و قصد پياده سازي طرح تان را داريد ، بنده آ مادگي خود را براي آغاز اين كار اعلان مي كنم و صد در صد روي همكاري من حساب كنيد . با احترام

RE: تولید سنگ مصنوعی - babaei - 06-09-2012 01:53 PM

(06-09-2012 01:38 PM)zoofanoon نوشته شده توسط:  جناب آقاي بابايي سلام ؛ راستش من اطلاعات زيادي درمورد سنگ مصنوعي ندارم ، ولي زمين براي اين كار دارم و مي توانم در اختيار بگذارم ؛ در ضمن طرح شما در مورد مشاوران املاك به كجا رسيد ؟ اگر اقدامي نكرديد و قصد پياده سازي طرح تان را داريد ، بنده آ مادگي خود را براي آغاز اين كار اعلان مي كنم و صد در صد روي همكاري من حساب كنيد . با احترام
سلام اقای قاصدی زمین شما کجاست ایا از نظر محیط زیست موردی ندارد اگر شرایط خوب باشد با نظر شما موافقم در مورد طرح مسکن هم عرض کنم شما گفتید تو شورای شهر اشنا دارید با دوستتان هماهنگی کنید تا برویم پیشش هر روز کلی به من زنگ میزنند در مورد مسکن اگر کمی فعالیت کنیم جواب می دهد پس بریم یا علی

RE: تولید سنگ مصنوعی - arshiaaziz2000 - 06-09-2012 06:13 PM

با سرمایه خیلی کمتر از اینها هم می توان این کار را انجام داد . حتی تجهیزات را می توانید خودتان سفارش بدهید برایتان بسازند

RE: تولید سنگ مصنوعی - babaei - 06-10-2012 11:33 AM

(06-09-2012 06:13 PM)arshiaaziz2000 نوشته شده توسط:  با سرمایه خیلی کمتر از اینها هم می توان این کار را انجام داد . حتی تجهیزات را می توانید خودتان سفارش بدهید برایتان بسازند
fبا سلام خیلی خوشحال میشم از اینکه راهنماییم کنید چطور میشه با سرمایه کمتر این کار را انجام داد من کلی تحقیق کردم شاید شما بهتر بدانید یک فکر یک کار انجام میده ولی دو فکر صد کار ممنون از پیگیری شما

RE: تولید سنگ مصنوعی - arshiaaziz2000 - 06-10-2012 06:32 PM

برای تولید با ظرفیت 50 متر مربع در هر شیفت کاری شما به یک میکسر 350 کیلوگرمی نیاز دارید با قیمت حدودا 4 میلیون تومان
یک میز ویبره 2 در 1 متر مربع با قیمتی کمتر از 4 میلیون تومن ، هزینه آموزش و فرمولاسیون که حدودا 5 میلیون از شما می گیرند
یک سالن 200 متر مربعی نیاز دارید
3 کارگر در هر شیفت و 1 سر کارگز
قالب هاش هم هست که البته خیلی گرون نیست

RE: تولید سنگ مصنوعی - babaei - 06-11-2012 09:39 AM

سلام به ارشیای عزیز ممنون از اینهمه توجه شما اینکه شما میگویید مال تولید بصورت دستی هست اتوماتیک ان حداقل 500 متر سوله میخواد این تولید انبار مواد اولیه ،انبار محصول و غیره میخواد همون میز ویبره باید شرایط خاصی داشته باشد این میزهایی که میگویید شرکتهای بتنی دارند که کیفیت کار را پایین میاورد در هر صورت می خواستم بازار را بسنجم که ایا در ایران چه جایگاهی داره با توجه به اینکه محصولات بتنی هم شکل خیلی ارزانتر تهیه میشه ایا مردم به کیفیت اهمیت میدهند که هزینه ی بالاتر بپردازند و این محصولات را بصورت مصنوعی استفاده کنن دنبال این ایاها هستم