سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
بهترین کتابهایی که خوانده اید - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: بخش میلیاردرها (/forumdisplay.php?fid=107)
+--- انجمن: میلیاردر شدن در کتابخانه (/forumdisplay.php?fid=24)
+--- موضوع: بهترین کتابهایی که خوانده اید (/showthread.php?tid=3387)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

RE: بهترین کتابهایی که خوانده اید - abdolhossein - 04-29-2014 01:52 PM

در میان کتاب های بسیاری که در خصوص رسیدن به موفقیت نوشته شده من شخصا کتاب رازهای رسیدن به موفقیت و ثروت نوشته محمد جواد عفاری و گیتی یزدانی نژاد را معرفی می کنم. به چند دلیل:
1- اولین کتابی از این دست بود که می خواندم و بعد از آن بود که به سمت خواندن سایر کتاب ها رهنمون شدم.
2- یکی از معدود کتاب هایی از این دست است که توسط ایرانی ها نوشته شده و به قول معروف کتاب ترجمه ای نیست.
3- استقبال خوبی از آن شده و اگر اشتباه نکنم الان به حدود چاپ چهل و ششم رسیده است.
4- مهمترین بخشی که مرا به شدت تحت تاثیر قرار داد بررسی ثروت از دیدگاه قرآن و احادیث معصومین (ع) بود که به جرات می توانم بگویم در هیچ کتابی به آن پرداخته نشده است. آن هم با بیانی زیبا و کاملا منطقی. البته کاترین پاندر هم در فصل اول کتاب قانون توانگری چنین کاری را در خصوص تورات و انجیل انجام داده است.

RE: بهترین کتابهایی که خوانده اید - ملیاردرسی ساله - 04-29-2014 04:54 PM

من علاوه بر کتاب های های رمان شعر و...بهترین کتابی که خوندم و متناسب با این سایت و فضاست اسمش حکایت دولت و فرزانگی از مارک فیشر ه
این کتاب رو نزدیک 30بار خوندم وجون کوچیک و کم حجمه و مضمونی فوق العده گیرا و جذاب داره یه روز میشه خوندش.از سال 88تاکنون هر جا میرم دوتا کتاب باهامه و شبا زیر سرم میزارمشون یکی کتاب راز از راندا برن دومی هم همین کتاب مارک فیشره که بسیار اثر بخش تر از کتاب اولیه.

RE: بهترین کتابهایی که خوانده اید - حامد س - 04-29-2014 05:56 PM

چهار اثر از فلورانس اسکاول شین که پیشنهاد میکنم بخونید
کوری
روانشناسی فروش
گاو بنفش

RE: بهترین کتابهایی که خوانده اید - zeynab110 - 06-18-2014 05:02 PM

کتابهای کاترین پاندر فوق العاده است

قانون توانگری
چشم دل بگشا

RE: بهترین کتابهایی که خوانده اید - ملیاردرسی ساله - 06-18-2014 05:25 PM

ثروتمندترین مرد بابل.یکی از شاهکارهای بشری در مورد رسیدن به ثروت و موفقیت

RE: بهترین کتابهایی که خوانده اید - morning star - 09-07-2014 10:50 PM

تشیع علوی تشیع صفوی از شریعتی (مذهبی)

پدر پولدار پدر بی پول از کیوساکی

RE: بهترین کتابهایی که خوانده اید - morning star - 09-07-2014 10:51 PM

اسرار ذهن ثروتمند از تی هارو اکر

RE: بهترین کتابهایی که خوانده اید - مهدی ر - 09-09-2014 09:12 AM

تاثیرگذارترین کتابی که مدتها پیش خوندم کتاب "دنیای سوفی" اثر " یاستین گردر" بود که طرز فکر منو به کل تغییر داد . اونقدر با علاقه و تمرکز بالا این کتاب رو مطالعه کردم که انگار خودم شخصیتی از کتاب بودم . متاسفانه الان چون ذهنم مشوشه و تمرکز لازم رو ندارم خوندن بهترین کتاب دنیا هم نمیتونه برام جذاب باشه و تاثیری روم بزاره . دلم میخواد برگردم به دوران نوجوانی که دغدغه و استرس خاصی نداشتم !!! خیلی دوس دارم مطالعه داشته باشم اما تمرکز ندارم و بهم نمیچسبه !!!

RE: بهترین کتابهایی که خوانده اید - MARYAR - 09-09-2014 03:39 PM

الان دارم کتاب عشق شور زندگی را مطالعه میکنم فوق العاده ست....
البته چاپش دیگه ممنوع هم شده باید کمی در کتا فروشی های قدیمی میدون انقلاب دنبالش بگردید

RE: تاثیر گذارترین کتابهای عمرتان - g1myl95 - 11-29-2014 01:23 AM

(10-11-2012 12:46 PM)M3HDI نوشته شده توسط:  
(10-11-2012 12:18 PM)بهداد نوشته شده توسط:  با درود بله سیستمی مطالعه کردن از اهمیت بالایی برخورداره اما منظورم کتابهایی که بتونند انقلاب درونی ایجاد کنند چون بیش از 70٪ کتابهای منتشر شده جنبه ی فروش و بعد اقتصادی را دنبال میکنند . به ایده ی من عزیزان چون من مسلمان هستم اینو با صراحت اعلام میکنم کنار کتاب قرآن و حافظ در هر خونه ای باید این دو کتاب ارزشمند وجود داشته باشه . کسانیکه خوندند و بکار بستند میدونند در مورد چی حرف می زنم.
1 - چهار اثر .............. فلورانس اسکاویل شین
2 - معجزه ................. راندابرن ( مترجم نفیسه معتکف ) انتشارات لیوسا
دومی بینظیره حتی خیلی خیلی خیلی قدرتمندتر از راز هستش - خلاصه اگه معجزه را نداشته باشید عمرتون به فنا رفته چون اصلا تئوری نیست و سرتاسر کاربردی کاربردی هستش
با سپاس از شما عزیزان

سلام جناب بهداد

اتفاقا یکی از کاربران خوب انجمن همین دیروز پیشنهاد داد تا حتما کتاب معجزه رو بخونم

- منتهی بنده هم متوجه نشدم منظورتون رو از سیستمی

- آیا شیوه جدیدی از خواندن است
- یا منظورتان کتاب الکترونیک است

متشکرم

سلام دوستان
شما میتوانید کتاب معجزه را بطور انلاین در وبلاگ زیر مطاله کنید:

http://1pezeshk.com/archives/category/%D8%A7%D8%AF%D8%A8%DB%8C%D8%A7%D8%AA/%DA%A9%D8%AA%D8%A7%D8%A8-%D9%85%D8%B9%D8%AC%D8%B2%D9%87-%D8%B4%DA%A9%D8%B1%DA%AF%D8%B2%D8%A7%D8%B1%DB%8C/page/3

سالم و شاد و ثروتمند باشید