سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
یه غرفه تو یه مجتمع تجاری شیک با ماهی 100 الی 150 هزار تومان اجاره - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: کسب در آمد در ایران و دنیا (/forumdisplay.php?fid=1)
+--- انجمن: روش های رایگان شروع کسب و کار شخصی (/forumdisplay.php?fid=32)
+--- موضوع: یه غرفه تو یه مجتمع تجاری شیک با ماهی 100 الی 150 هزار تومان اجاره (/showthread.php?tid=3358)

صفحه ها: 1 2 3

یه غرفه تو یه مجتمع تجاری شیک با ماهی 100 الی 150 هزار تومان اجاره - amir_sky - 06-04-2012 05:30 PM

سلام
یه مغازه تو یه مجتمع تجاری شیک با ماهی 100 الی 150 هزار تومان اجاره پیدا کردم . به نظر شما چه کسب و کاری میشه با هزینه کم راه اندازی کرد ؟
چون تازه افتتاح شده هنوز خیلی از غرفه هاش خالیه ...

RE: یه غرفه تو یه مجتمع تجاری شیک با ماهی 100 الی 150 هزار تومان اجاره - ناصر صادقی - 06-04-2012 06:46 PM

دوست عزیز اگه نمیخوای دقیقا به موقعیت مکانیش اشاره کنی مانعی نداره ولی حداقل بفرمائید از نظر موقعیت تجاری چطوره یعنی تجارت اونجا بیشتر روی کدام محصولات متمرکه تا دوستان بتونن راهنمائی های خوبی بدن.

RE: یه غرفه تو یه مجتمع تجاری شیک با ماهی 100 الی 150 هزار تومان اجاره - اقاي ايـــده - 06-04-2012 06:49 PM

امير جان به تاپيك زير هم سري بزنيد
http://forum.unc-co.ir/showthread.php?tid=3270

RE: یه غرفه تو یه مجتمع تجاری شیک با ماهی 100 الی 150 هزار تومان اجاره - amir_sky - 06-04-2012 10:43 PM

(06-04-2012 06:46 PM)ناصر صادقی نوشته شده توسط:  دوست عزیز اگه نمیخوای دقیقا به موقعیت مکانیش اشاره کنی مانعی نداره ولی حداقل بفرمائید از نظر موقعیت تجاری چطوره یعنی تجارت اونجا بیشتر روی کدام محصولات متمرکه تا دوستان بتونن راهنمائی های خوبی بدن.

موقعیتش همونجوری که گفتم تو تنها مجتمع تجاری جاسکه که نزدیک به شش ماه از افتتاحش میگذره ... که جای واقعا خوبیه...
ودر مورد اینکه تجارتش روی کدوم محصولات متمرکزه ... تا جایی که من میدونم پوشاک خیلی جواب میده اما تو این مجتمع چیزی که زیاده بوتیکه با موبایل فروشی....

(06-04-2012 06:49 PM)سجاد دانشفر نوشته شده توسط:  امير جان به تاپيك زير هم سري بزنيد
http://forum.unc-co.ir/showthread.php?tid=3270

ممنون سجاد عزیز ایده های خوبی بود .... ولی تو جاسک با شرایطی که داره جواب نمیده ... اگه میشه دوستان ایده های تازه تری بدن...
یکی از دوستام فروش لوازم فانتزی و کادویی رو بهم پیشنهاد داد....

RE: یه غرفه تو یه مجتمع تجاری شیک با ماهی 100 الی 150 هزار تومان اجاره - Nuruzzaad - 06-04-2012 11:05 PM

اگر رفت و آمد توش زیاد هست و اجازه راه اندازی فروشگاه ذرت مکزیکی می دن، خوب جواب می ده، تو اکثر مجتمع های تجاری تهران هست البته طوری که قسمتی از راه روها رو اجاره می دن برای اینکار نه مغازه ها رو

لوازم فانتزی و کادوئی هم خوب هست در کنارش انواع عطریات هم بفروشید
موفق باشید

RE: یه غرفه تو یه مجتمع تجاری شیک با ماهی 100 الی 150 هزار تومان اجاره - amir_sky - 06-04-2012 11:12 PM

(06-04-2012 11:05 PM)virangar65 نوشته شده توسط:  اگر رفت و آمد توش زیاد هست و اجازه راه اندازی فروشگاه ذرت مکزیکی می دن، خوب جواب می ده، تو اکثر مجتمع های تجاری تهران هست البته طوری که قسمتی از راه روها رو اجاره می دن برای اینکار نه مغازه ها رو

موفق باشید

مغازه ذرت میکزیکیو یکی دیگه زدهConfused

RE: یه غرفه تو یه مجتمع تجاری شیک با ماهی 100 الی 150 هزار تومان اجاره - mohammadshamosi - 06-04-2012 11:30 PM

امیر جان شما خودت فعالیتی در نظر نداری؟ یا علاقه به کار خاصی رو نداری؟
و اینکه ، برای کاری که میخوای راه اندازی کنی چقدر میتونی هزینه کنی
حالا این هزینه میتونه به صورت قرض و وام هم باشه
ولی تا چه میزان میتونی
---------
اینطور بهتر میشه پیشنهاد داد
موفق باشی

RE: یه غرفه تو یه مجتمع تجاری شیک با ماهی 100 الی 150 هزار تومان اجاره - amir_sky - 06-04-2012 11:53 PM

(06-04-2012 11:30 PM)mohammadshamosi نوشته شده توسط:  امیر جان شما خودت فعالیتی در نظر نداری؟ یا علاقه به کار خاصی رو نداری؟
و اینکه ، برای کاری که میخوای راه اندازی کنی چقدر میتونی هزینه کنی
حالا این هزینه میتونه به صورت قرض و وام هم باشه
ولی تا چه میزان میتونی
---------
اینطور بهتر میشه پیشنهاد داد
موفق باشی

سرمایه ام در حد 2-3 میلیون تومنه... خودم میخواستم فروش س دی ( فیلم ، نرم افزار ، و ....) راه بندازم که تا اومدم به خودم بجنبم متاسفانه یکی راه انداخت ... البته نه بخاطر سهل انگاری...معطل تموم شدن مدرسه ها بودم.. عشقم کامپیوتر و کارای کامپیوتریه...

RE: یه غرفه تو یه مجتمع تجاری شیک با ماهی 100 الی 150 هزار تومان اجاره - مهدی گل محمدی - 06-05-2012 12:06 AM

(06-04-2012 11:12 PM)amir_sky نوشته شده توسط:  
(06-04-2012 11:05 PM)virangar65 نوشته شده توسط:  اگر رفت و آمد توش زیاد هست و اجازه راه اندازی فروشگاه ذرت مکزیکی می دن، خوب جواب می ده، تو اکثر مجتمع های تجاری تهران هست البته طوری که قسمتی از راه روها رو اجاره می دن برای اینکار نه مغازه ها رو

موفق باشید

مغازه ذرت میکزیکیو یکی دیگه زدهConfused

اسنک فروشی چی؟؟؟؟؟
اونم خوب جواب میده....
یا اینکه فروش شلوار لی.من خودم میتونم ساپورتت کنم برات ارزون گیر بیارم.

RE: یه غرفه تو یه مجتمع تجاری شیک با ماهی 100 الی 150 هزار تومان اجاره - صدفی - 06-05-2012 12:09 AM

اگه بتونی تعمیرات موبایل و تعمیرات کنترل را بندازید خیلی جواب میده تو اینطور جاها در کنارش فروش لوازم جانبی موبایل هم داشته باشید